top

Lyžařské oblečení

Vše, co potřebujete k lyžování, najdete na webu 8a.cz - lyžařské oblečení je na dosah ruky.
Zobrazení Mřížka Seznam

225 výrobky

na stránce
  1. -25%
    Lyžařské rukavice Ziener Gisor AS - poison orange

    wish list

  2. -35%
    Dámské lyžařské kalhoty Hannah Darsy - berry mel

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

225 výrobky

na stránce
Vymazat

Lyžařské oblečení pro každého!

Ať už vás fascinují rychlé sjezdy na dobře upravených sjezdovkách, nebo se chystáte na skialp mimo sjezdovky, musíte být na výzvy, které vás čekají, dobře připraveni. Pomůže vám v tom lyžařské oblečení od špičkových outdoorových značek. Tyto bundy, kalhoty, ponožky a rukavice jsou určeny pro lyžařské nadšence a zajišťují maximální pohodlí při zimních sportech. Pánské a dámské lyžařské oblečení vás ochrání před zimou a sněhem.

Lyžařské bundy a kalhoty jsou základním oblečením pro lyžování

Ochrana před nízkými teplotami a sněhem klade na oblečení vysoké nároky. Lyžařské oblečení je dokonale přizpůsobeno těmto podmínkám a umožňuje strávit pohodlný den jak na sjezdových lyžích, tak během lyžařské túry. Lyžařská bunda a lyžařské kalhoty jsou bezpochyby základním vybavením každého lyžaře. Při sjezdovém lyžování nebo freeridu, kde se jezdí hlavně z kopce, by oblečení mělo poskytovat vynikající ochranu proti chladu a sněhu. Použití speciálních nepromokavých membrán a syntetických izolací zajišťuje optimální tepelné podmínky a maximální pohodlí jak ve větrném počasí, tak při silném sněžení. Vnější vrstva oděvu je účinnou bariérou, která odděluje lyžaře od vnějších podmínek. Oblečení pro skialpinismus zase musí zajistit maximální prodyšnost při náročných výstupech. Proto se u skialpinistického oblečení často používají softshellové materiály a hybridní konstrukce, které na jedné straně zajišťují izolaci a na druhé straně vysokou prodyšnost.

Vhodně zvolené lyžařské oblečení a doplňky znamenají naprostý komfort

Lyžařské čepice, rukavice a ponožky rozhodně patří mezi další vybavení. Lyžařské rukavice jsou ideální pro použití s lyžařskými holemi. Správně profilovaný tvar zajišťuje velmi dobrou přilnavost, což se projevuje v maximálním pohodlí na stezce. Lehké kukly, čelenky a čepice se dokonale hodí pod helmy a poskytují dodatečnou tepelnou izolaci. Lyžařské ponožky jsou sice neviditelné, ale mají neocenitelný vliv na pohodlí v lyžařských botách. Dobře zvolené ponožky jsou základem každého lyžařského výletu.

Oblíbené kategorie pánského a dámského lyžařského oblečení:

Pánské lyžařské bundy Panské funkcni spodni prádlo Pánské lyžařské kalhoty Pánské lyžařské ponožky Pánské lyžařské rukavice
Dámské lyžařské bundy Dámské funkcni spodní prádlo Dámské lyžařské kalhoty Dámské lyžařské ponožky Dámské lyžařské rukavice