top

Impregnace na boty

Konzervační a čisticí prostředky na trekingovou obuv pro všechny typy turistické a horské obuvi. Jedná se o neocenitelnou pomůcku pro pečlivou péči a ochranu sportovní a horské obuvi. Vyberte si impregnaci obuvi, která se dokonale hodí k vaší obuvi.
11
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

na stránce

Impregnace pro trekingovou obuv z kůže a textilních materiálů

Čisticí přípravky byly vytvořeny za účelem snadnějšího odstranění nečistot nahromaděných na obuvi. Na druhou stranu správně zvolený impregnační prostředek na koženou obuv ochrání svršek před vodou, promáčením a předčasným poškozením (vysycháním kůže). Výrobky nejlepších výrobců, jako jsou Nikwax, Grangers a další, nám pomohou udržet boty v co nejlepším stavu po mnoho let. V závislosti na tom, z jakých materiálů jsou naše boty vyrobeny, musíme pro ně zvolit správné ošetření trekových bot. Tyto výrobky určené pro konkrétní kůži dokonale chrání svršek před nepříznivými povětrnostními podmínkami a také výrazně zvyšují odolnost obuvi.

Na lícovou kůži se nejčastěji používá obuvnický vosk. Snadno se nanáší a obnovuje lesk bot. V případě jiných druhů usní jsou k dispozici odpovídající přípravky - sprej na semiš nebo tekutý impregnační prostředek na nubuk. Impregnační přípravky ve spreji se dobře hodí i na textilní svršky. Většina produktů pro impregnaci obuvi je určena pro použití s membránovými botami, včetně nejběžnějšího GORE-TEX®. Náš obchod nabízí 8a.cz Naše hydroizolační produkty se snadno používají, takže je můžete snadno aplikovat doma nebo i během cesty.

Čističe obuvi

Před použitím impregnace na trekové boty je třeba obuv důkladně vyčistit. To výrazně usnadňují speciální čističe obuvi. Gel na čištění obuvi umožní účinněji odstranit nečistoty ze svršku a navrátit botám jejich původní vzhled i po mnoha kilometrech strávených na stezkách. Je to dokonalý způsob, jak připravit boty na impregnaci.

Najděte v obchodě nejlepší impregnace a čističe na trekingové boty 8a.cz

V nabídce obchodu 8a.cz Najdete zde vodoodpudivý přípravek ve spreji na obuv, pasty, vosky a čisticí prostředky určené k péči o kožené, sportovní a turistické boty. Nejznámější značky, jako jsou Nikwax, Grangers, Hanwag nebo Zamberlan, zaručují vynikající vlastnosti přípravků.