top

Impregnace na boty

Konzervační a čisticí prostředky na trekingovou obuv pro všechny typy turistické a horské obuvi. Jedná se o neocenitelnou pomůcku pro pečlivou péči a ochranu sportovní a horské obuvi. Vyberte si impregnaci obuvi, která se dokonale hodí k vaší obuvi.
Zobrazení Mřížka Seznam

33 výrobky

 1. -25%
  Sada Grangers Footwear Care Kit OWD

  wish list

 2. -14%
  Sada Nikwax Fabric & Leather 125ml

  wish list

 3. -16%
  Impregnace Hanwag Shoe Wax

  wish list

 4. -25%
  Impregnace Grangers G-Wax 80 g

  wish list

 5. -24%
  Impregnat Zamberlan Hydrobloc Crem

  wish list

 6. -14%
  Impregnace Nikwax Vosk 100 ml

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

33 výrobky

Vymazat

Impregnace na trekové boty z kůže a textilních materiálů

Čisticí přípravky byly vytvořeny za účelem snadnějšího odstranění nečistot nahromaděných na obuvi. Na druhou stranu správně zvolený impregnační prostředek na koženou obuv ochrání svršek před vodou, promáčením a předčasným poškozením (vysycháním kůže). Výrobky nejlepších výrobců, jako jsou Nikwax, Grangers a další, nám pomohou udržet boty v co nejlepším stavu po mnoho let. V závislosti na tom, z jakých materiálů jsou naše boty vyrobeny, musíme pro ně zvolit správnou impregnaci na trekové boty. Tyto výrobky určené pro konkrétní kůži dokonale chrání svršek před nepříznivými povětrnostními podmínkami a také výrazně zvyšují odolnost obuvi.

Na lícovou kůži se nejčastěji používá vosk na boty. Snadno se nanáší a obnovuje lesk bot. V případě jiných druhů kůží jsou k dispozici odpovídající přípravky - sprej na semiš nebo tekutý impregnační prostředek na nubuk. Impregnace na trekové boty ve spreji se dobře hodí i na textilní svršky. Většina produktů na impregnaci obuvi je určena pro použití s membránovými botami, včetně nejběžnějšího GORE-TEX®. Náš obchod 8a.cz nabízí impregnace na boty, které se snadno používají, takže je můžete snadno aplikovat doma nebo i během cesty.

Čisticí přípravky na obuv

Před použitím impregnace na trekové boty je třeba obuv důkladně vyčistit. To výrazně usnadňují speciální čisticí prostředky a doplňky na boty. Boty je třeba nejprve vykartáčovat. Tento proces umožňuje odstranění nečistot a prachu z obuvi. Gel na čištění obuvi umožní účinněji odstranit nečistoty ze svršku a navrátit botám jejich původní vzhled i po mnoha kilometrech strávených na turistických stezkách. Je to dokonalý způsob, jak připravit boty na impregnaci.

Nejlepší impregnace a čisticí prostředky na trekové boty najdete na 8a.cz

V nabídce obchodu 8a.cz najdete impregnace na boty ve spreji, pasty, vosky a čisticí prostředky určené k péči o kožené, sportovní a turistické boty. Nejznámější značky, jako jsou Nikwax, Grangers, Hanwag nebo Zamberlan, zaručují vynikající vlastnosti přípravků.