top

Dámské zimní čepice

Dámské zimní čepice jsou nezbytnou ochranou před chladem. V naší nabídce najdete dámské čepice na zimu, lyžování, trekking v chladném počasí i každodenní toulky městem.
Zobrazení Mřížka Seznam

235 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Čepice Pajak Beanie - tan

  wish list

 2. -10%
  Čepice Pajak Beanie - burgundy

  wish list

 3. -10%
  Zimní čepice Evoc Ripp Beanie - carbon grey

  wish list

 4. -47%
  Čepice Ziener IRUNO hat- spruce green

  wish list

 5. -21%
  Zimní čepice ION Beanie Logo - dirty sand

  wish list

 6. -20%
  Čepice Norrona 29 Thin Logo Beanie – honeysuckle

  wish list

 7. -20%
  Zimní čepice Norrona Rib Beanie Unisex – rhubarb

  wish list

 8. -38%
  Zimní čepice Houdini Zissou Hat - hazel

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

235 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské zimní čepice jsou nezbytným tepelným komfortem

Výběr správné čepice na zimu závisí na typu činnosti, kterou provozujete. Lyžařské čepice jsou modely, které jsou vysoce prodyšné a mají také potřebnou izolaci. Jsou proto tepelně vyvážené, takže se můžete vyhnout jak prochladnutí, tak přehřátí. Obvykle jsou vyrobeny z příjemného na dotek akrylu nebo z rychleschnoucího polyesteru. Dámské zimní čepice pro lyžaře a skialpinisty mají design, který se dobře kombinuje s přilbami. Materiály jsou obvykle spojeny plochými švy, což eliminuje pocit mačkání a snižuje podráždění pokožky. To znamená, že se můžete spolehnout na maximální pohodlí a možnost soustředit se na to, co je na sjezdovce nebo na skialpové túře nejdůležitější.

Dámské zimní čepice - na trek i v chladných dnech

Vysoký izolační faktor je důležitý, když se chystáte na zimní túru. Bez něj není možné zůstat v tepelné bezpečnosti a vyhnout se prochladnutí. Zde se hodí dámské zimní čepice z Merino vlny a fleecové zimní čepice. Jejich ochrana před chladem znamená, že dutiny a uši jsou chráněny před prochladnutím. Vyhnete se tak nepříjemným komplikacím spojeným s nemocí, které mohou zhatit všechny cestovní plány. Kromě tepelného komfortu mají čepice z merino vlny také antibakteriální vlastnosti. Ty jsou vhodné zejména na delší horské túry, protože udržují oblast kolem hlavy svěží. Dámské zimní čepice, které jsou vyrobeny z akrylu, se chovají jako klasická vlna, ale mnohem lépe se čistí. V závislosti na vašich potřebách najdete v obchodě ten správný model.

Dámské čepice na zimu ve vysokých horách

Modely s nejúčinnějším zateplení se používají při zdolávání vysokých horských vrcholů v zimě, kde je tepelná ochrana nejdůležitější.

Dámské zimní čepice s bambulí - teplo pro každý den

V nabídce mnoha horských značek najdete kromě expedičních modelů také ty s městským charakterem. Tyto dámské zimní čepice jsou vyrobeny ze stejných materiálů jako jejich trekové protějšky, ale jejich styl je vhodnější pro každodenní nošení. Struktura těchto modelů připomíná pleteniny našich babiček. Díky tomu můžete zimní čepici sladit s jakýmkoli oblečením bez ohledu na městské aktivity, které provozujete. Designéři je vytvářejí se zajímavými a poutavými grafickými vzory, které vyjadřují vaši vášeň pro hory ve městě. V nabídce najdete také dámské čepice s bambulí, které osloví ženy s uvolněnějším přístupem k zimnímu stylingu.

Dámské zimní čepice najdete na 8a.cz! Náš obchod nabízí modely od nejrenomovanějších výrobců, jako jsou Patagonia, Arcteryx, Salewa, Icebreaker, Dynafit, The North Face, Buff a mnoho dalších. Výběr správné dámské čepice na zimu je nesmírně důležitý, protože bez zateplení nemá smysl vycházet z domu.