top

Dámské zimní čepice

Dámské zimní čepice jsou nezbytnou ochranou před chladem. V naší nabídce najdete dámské čepice na zimu, lyžování, trekking v chladném počasí i každodenní toulky městem.
263
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 263

na stránce
 1. -3%
  Zimní čepice adidas TERREX Merino Beanie - black

  wish list

 2. -5%
  Čepice Buff Dryflx Beanie - solid fire

  wish list

 3. -3%
  Zimní čepica Dynafit Radical Beanie - hot coral

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 263

na stránce

Dámské zimní čepice jsou nezbytným tepelným komfortem

Výběr správné čepice na zimu závisí na typu činnosti, kterou provozujete. Lyžařské čepice jsou modely, které jsou vysoce prodyšné a mají také potřebnou izolaci. Jsou proto tepelně vyvážené, takže se můžete vyhnout jak chlazení, tak přehřívání. Obvykle jsou vyrobeny z akrylu příjemného na dotek nebo z rychleschnoucího polyesteru. Dámské zimní čepice pro lyžaře a parašutisty mají design, který se dobře kombinuje s helmami. Materiály jsou obvykle spojeny plochými švy, což eliminuje pocit mačkání a snižuje podráždění pokožky. To znamená, že se můžete spolehnout na maximální pohodlí a možnost soustředit se na to, co je na sjezdovce nebo na lyžařské túře nejdůležitější.

Dámské zimní čepice - na trek i v chladných dnech

Vysoký izolační faktor je důležitý, když se chystáte na zimní túru. Bez něj není možné zůstat v tepelné bezpečnosti a vyhnout se prochladnutí. Zde se hodí dámské zimní čepice z vlny Merino a fleecové zimní čepice. Jejich ochrana před chladem znamená, že dutiny a uši jsou chráněny před chladem. Vyhnete se tak nepříjemným komplikacím spojeným s nemocí, které mohou zhatit všechny cestovní plány. Kromě tepelného komfortu mají čepice z merino vlny také antibakteriální vlastnosti. Ty jsou vhodné zejména na delší horské túry, protože udržují oblast kolem hlavy svěží. Dámské zimní čepice, které jsou vyrobeny z akrylu, se chovají jako klasická vlna, ale mnohem lépe se čistí. V závislosti na vašich potřebách najdete v obchodě ten správný model. 8a.cz najít ten správný model pro vás.

Dámské čepice na zimu ve vysokých horách

Modely s nejúčinnější izolací se používají při zdolávání vysokých horských vrcholů v zimě, kde je tepelná ochrana nejdůležitější. Milovníci lední turistiky zde najdou také dámské čepice pro zimu, ve které se své vášni věnují.

Dámské zimní čepice s bambulí - teplo pro každý den

V nabídce mnoha horských značek najdete kromě expedičních modelů také ty s městským charakterem. Tyto dámské zimní čepice jsou vyrobeny ze stejných materiálů jako jejich trekové protějšky, ale jejich styl je vhodnější pro každodenní nošení. Struktura tohoto příkladu připomíná pleteniny našich babiček. Díky tomu můžete zimní čepici sladit s jakýmkoli oblečením bez ohledu na městské aktivity, které provozujete. Designéři je vytvářejí se zajímavými a poutavými grafickými vzory, které vyjadřují vaši vášeň pro hory ve městě. V nabídce najdete také dámské čepice s bambulí, které osloví dámy s uvolněnějším přístupem k zimnímu stylingu.

Dámské zimní čepice najdete v nabídce. 8a.cz! Náš obchod nabízí modely od nejrenomovanějších výrobců, jako jsou Patagonia, Arcteryx, Salewa, Icebreaker, Dynafit, The North Face, Buff a mnoho dalších. Výběr správné dámské čepice na zimu je nesmírně důležitý, protože bez zateplení není o čem přemýšlet při odchodu z domu.