top

Pánské žabky

Pánské žabky a žabky nabízené společností 8a.cz jsou velmi pohodlné a všestranné. To znamená, že když si je vezmete do hostelu, na kempování, na pláž nebo je použijete doma, získáte velké pohodlí.
Zobrazení Mřížka Seznam

55 výrobky

na stránce
 1. -40%
  Papuče Gumbies Brumby - charcoal/red

  wish list

 2. -40%
  Papuče Gumbies Brumby - grey/curry

  wish list

 3. -40%
  Žabky Gumbies Outback - charcoal/turquoise

  wish list

 4. -40%
  Žabky Gumbies Outback - grey/curry

  wish list

 5. -25%
  Žabky Gumbies Gumtree Filp Flops - treeva

  wish list

 6. -37%
  Žabky La Sportiva Swing - slate/tropic blue

  wish list

 7. -20%
  Žabky Chaco Chillos Slide - scarab

  wish list

 8. -24%
  Žabky Chaco Chillos Slide - active blue

  wish list

 9. -25%
  Žabky Teva Voya Flip - brick black

  wish list

 10. -36%
  Žabky Source Island - solid black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

55 výrobky

na stránce
Vymazat

Pánské žabky - minimalistický design, maximální pohodlí

Když jedete kempovat, do horské chaty nebo jen když vás kamarádi vytáhli na plavbu, pánské žabky se ukáží jako nepostradatelné. Rádi je používáme doma i na cestách díky jejich otevřenému designu. Umožňuje cirkulaci vzduchu kolem nohou, což je při letních aktivitách nezbytné. Tento typ obuvi je vždy extrémně lehký, takže nezatěžuje naše nohy, což dále podporuje jejich přirozený odpočinek. Takže po celodenní horské túře není nic lepšího než pánské žabky, když si chcete jen odpočinout.

Pánské žabky - pro domov a horskou chatu

Všestrannost těchto konstrukcí je činí plně funkčními doma i venku. Ať už si pánské žabky vezmete kamkoli, můžete se spolehnout na vysoký komfort. Výrobci, jako je The North Face, používají speciální pěnu, která poskytuje příjemné tlumení pod nohama. Žabky plně využívají tlumení nárazů. V žabkách se obvykle používá pěna EVA, která tlumí každý krok. Pánské žabky jsou navrženy tak, aby pohodlně seděly a zůstaly stabilní na noze. Nemusíte vynakládat zvláštní úsilí, abyste je udrželi na nohou.

Pánské žabky - maximální odvětrávání

Otevřená konstrukce jako u pánských žabek zvyšuje cirkulaci vzduchu kolem pokožky. Výběr možnosti závisí na vašich potřebách a preferencích. Ať už si však vyberete jakoukoli konstrukci, můžete se spolehnout, že co nejvíce sníží riziko přehřátí. Vzduch bude volně proudit kolem vašich nohou a příjemně je vysuší. Výrobci jako Teva, Gumbies a Source používají ve svršku také materiály, které zvyšují prodyšnost. Některé žabky jsou také vybaveny antibakteriálními technologiemi. Takové řešení omezuje vznik nepříjemných pachů, takže vaše nohy zůstanou déle svěží.