top

Pánské žabky

Pánské žabky a žabky nabízené společností 8a.cz jsou velmi pohodlné a všestranné. To znamená, že když si je vezmete do hostelu, na kempování, na pláž nebo je použijete doma, získáte velké pohodlí.
42
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

42 položek

na stránce
 1. -8%
  Žabky La Sportiva Swing - slate/tropic blue

  wish list

 2. -10%
  Žabky Salomon Reelax Slide 5.0 - black/black

  wish list

 3. -8%
  Žabky Gumbies Gumtree Filp Flops - treeva

  wish list

 4. -15%
  Žabky Teva Voya Flip - vori black

  wish list

 5. -30%
  Žabky Source Island - solid black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

42 položek

na stránce

Pánské žabky a žabky - minimalistický design, maximální pohodlí

Když jedete kempovat, do hostelu nebo jen když vás kamarádi vytáhli na plavbu, pánské žabky a pánské žabky se ukáží jako nepostradatelné. Rádi je používáme doma i na cestách díky jejich otevřenému designu. Umožňuje cirkulaci vzduchu kolem nohou, což je při letních aktivitách nezbytné. Tento typ obuvi je vždy extrémně lehký, takže nezatěžuje naše nohy, což dále podporuje jejich přirozený odpočinek. Takže po celodenní horské túře není nic lepšího než pánské žabky a pánské žabky, když si chcete jen odpočinout.

Pánské žabky - pro domov a přístřeší

Všestrannost těchto designů umožňuje jejich plnou funkčnost v interiéru i exteriéru. Ať už si pánské žabky vezmete kamkoli, můžete se spolehnout na vysoký komfort. Výrobci, jako je The North Face, používají speciální pěnu, která poskytuje příjemné odpružení pod nohama. Stejně jako žabky i žabky plně využívají tlumení nárazů, které tento prvek obuvi poskytuje. V žabkách se obvykle používá pěna EVA, která tlumí každý krok. Pánské žabky jsou navrženy tak, aby pohodlně seděly a zůstaly stabilní na noze. Žabky pohodlně sedí a zůstávají stabilní na nohou, takže nemusíte vynakládat zvláštní úsilí, abyste je udrželi na nohou.

Pánské sandály - maximální odvětrávání

Otevřená konstrukce jako u pánských žabek zvyšuje cirkulaci vzduchu kolem pokožky než u pánských žabek. Výběr možnosti závisí na vašich potřebách a preferencích. Ať už si však vyberete jakoukoli konstrukci, můžete se spolehnout, že co nejvíce sníží riziko přehřátí. Vzduch bude volně proudit kolem vašich nohou a příjemně je vysuší. Výrobci jako Teva, Gumbies a Source používají ve svršku také materiály, které zvyšují prodyšnost. Některé žabky jsou také vybaveny antimikrobiálními technologiemi. Takové řešení omezuje vznik nepříjemných pachů, takže vaše nohy zůstanou déle svěží.