top

Pánská taktická trička

Taktická trička jsou silné modely, které se skvěle hodí jako základ pro vojenské oblečení, ale také pro bushcraftové výpravy nebo pro přežití. Silná taktická trička zajistí pohodlí během letních veder.
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

 1. Tričko 5.11 PT-R Kettle Power S/S - black

  wish list

 2. -36%
  Tričko Under Armour Tactical HeatGear Compression SS - federal tan
  Tričko Under Armour Tactical HeatGear Compression SS - federal tan
  včetně DPH 639Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 579Kč (+11%)
  Doporučená cena výrobce 999Kč (-36%)

  wish list

 3. -34%
  Tričko Under Armour Tactical Tech SS - green
  Tričko Under Armour Tactical Tech SS - green
  včetně DPH 579Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 519Kč (+12%)
  Doporučená cena výrobce 881Kč (-34%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

Vymazat

Pánská taktická trička nejen pro vojenské nadšence

Klasická trička jsou základem téměř každého oblečení. Ať už se věnujete jakékoliv aktivitě, dobré tričko vám zajistí pohodlí a volnost pohybu. Je vhodné jak do horkého počasí, kdy nabízí větrání, tak do chladnějších dnů, kdy se nosí pod bundou nebo mikinou. Přední výrobci taktického oblečení mají ve své nabídce široký výběr modelů připravených pro milovníky bushcraftu a přežití v divočině. Pánská taktická trička se skvěle hodí na víkendové výlety do lesa i na delší pobyty v divočině. Jsou také oblíbenou volbou pro turistiku, zejména pro ty, kteří si nepotrpí na křiklavé barvy. Nabízíme širokou škálu modelů špičkových polských i zahraničních značek. Pohodlné střihy triček nabízejí volnost pohybu za všech okolností. Pohodlná a odolná taktická trička se skvěle hodí nejen na letní výlety.

Čím se vyznačují taktická trička?

Materiály použité u většiny modelů jsou podobné těm, které se používají u klasických turistických triček. Existují tedy tradiční bavlněná trička, která poskytují velmi vysoký komfort nošení a budou vhodná i pro každodenní nošení. Pro aktivnější uživatele jsou k dispozici taktická trička ze syntetických materiálů. Zajišťují rychlejší odvod vlhkosti a mají krátkou dobu schnutí. Všechna vojenská trička jsou navržena tak, aby byla o něco odolnější, takže dobře fungují i při intenzivním používání. Pánská taktická trička jsou skvělým základem pro každou sadu vojenského oblečení. Díky vhodně zvoleným barvám nebudou vyčnívat a umožní vytvořit jednotný outfit. Klasická zelená a hnědá barva jsou optimální volbou i pro turisty, kteří si nepotrpí na velké otisky nebo na to, aby byli na stezce vidět z dálky. Prohlédněte si dostupné modely a vyberte si ideální taktické tričko!