top

Dámské mikiny s kapucí

Dámské mikiny jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám žen. Poskytují izolaci proti chladu, a to i v oblasti hlavy, a jejich měkká vlákna jsou příjemná na kůži.
Zobrazení Mřížka Seznam

234 výrobky

na stránce
 1. -25%
  Dámská mikina Houdini Power Houdi - deep red

  wish list

 2. -25%
  Fleece mikina dámská Houdini Outright Houdi - hazel

  wish list

 3. -28%
  Mikina s kapucí POC Hood - argonite brown

  wish list

 4. -28%
  Dámská mikina s kapucí E9 Aida - green lake

  wish list

 5. -28%
  Dámská mikina s kapucí E9 Raki - agave

  wish list

 6. -28%
  Dámská mikina s kapucí E9 Aida - agata

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

234 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské mikiny s kapucí pro pohodlí a volnost pohybu

Široký výběr mikin vám umožní vybrat si takovou, která vám poskytne nejvyšší úroveň pohodlí. Mají propracované střihy, takže dokonale padnou na ženskou postavu. Díky tomu navíc neomezují v pohybu, což je důležité jak v každodenním životě, tak při horských a horolezeckých výpravách. Díky této vlastnosti můžete cestou na vrchol pohodlně dosáhnout dalšího chytu, což umožňuje bezproblémové lezení. Nebudete se také cítit trapně, když budete vytahovat pořadač z police nebo si hrát s dítětem. Dámské mikiny s kapucí jsou také pohodlné na nošení díky měkkosti svých vláken. Celá tkanina je příjemná k pokožce, takže ji nedráždí. Díky tomu lze model pohodlně používat po celý den.

Vlastnosti přírodních materiálů používaných v dámských mikinách s kapucí

Dámské mikiny s kapucí využívají vzhledem ke svému účelu různé materiály, často přírodní. Městské modely jsou obvykle vyrobeny z bavlny, která má řadu výhod. Je příjemná na dotek, takže oděv z ní je příjemný na kůži. Jeho vlákna navíc zajišťují prodyšnost. Nabízená cirkulace vzduchu snižuje riziko nepříjemného pocitu přehřátí. Merino vlna je také ochotně používaným vláknem při konstrukci dámských mikin s kapucí. Mnozí si ji cení pro její termoregulační schopnosti. To znamená, že se přizpůsobuje intenzitě námahy i teplotě a stará se o příjemný tepelný komfort. Kromě toho má tento materiál antibakteriální vlastnosti, takže zpomaluje vznik nepříjemných pachů. Tímto způsobem si budete moci dlouho užívat svěžesti modelu, který nosíte. To vám jistě zpříjemní objevování horských stezek.

Dámské mikiny s kapucí - proč syntetika?

Některé z těchto oděvů vyrábějí návrháři ze syntetických materiálů. To je dáno jejich schopností zajistit dobrou prodyšnost. Polyester se v této oblasti výborně osvědčuje. Často je podporován pokročilými technologiemi, které se ještě lépe starají o odvod vlhkosti z pokožky. Díky tomuto procesu zůstává mikroklima pod vrstvou tkaniny dlouho příjemné. Nylon se naopak používá, když chceme zpevnit citlivé části mikiny. Díky tomu se vyznačuje zvýšenou odolností proti poškození, takže daný model můžete používat dlouhou dobu. V outdoorových podmínkách bude fungovat lépe. Syntetická vlákna se často používají společně s přírodními vlákny, což zvyšuje funkčnost středních vrstev oblečení. Běžnou kombinací je doplnění merino vlny polyamidem nebo bavlny polyesterem.

Vysoká univerzálnost dámských mikin s kapucí

Díky použitým materiálům a technologiím je tato střední vrstva ideální pro různé formy volnočasových aktivit. Nabízíme turistické modely, ideální pro horské túry nebo lyžařské výlety. Zajišťují prodyšnost na jedné straně a volnost pohybu na straně druhé. Samostatnou kategorií jsou běžecké mikiny. Zde je hlavní důraz kladen na ventilaci a aktivní transport vlhkosti z pokožky. To je často způsobeno použitými materiály a technologiemi. Díky tomu zůstane klima u pokožky dlouho příjemně suché. V sortimentu obchodu najdete také mikiny na lezení. Jsou prodyšné a vyrobené převážně z bavlny. Kromě toho umožňují volný pohyb, což hraje důležitou roli při snaze o dosažení vrcholu. K dispozici jsou samozřejmě také městské mikiny, které budou skvělým doplňkem ležérního outfitu.

Dámské mikiny s kapucí - design pro každou ženu

Mnohost vzorů použitých při výrobě mikin znamená, že i ta nejnáročnější zákaznice si najde něco pro sebe. Některé z nich mají jednotnou barevnost a minimalistickou konstrukci. Dokonale vyhoví vkusu žen, které si potrpí na klasický vzhled. Jiné mají pestrobarevný design, který bude vypadat zajímavě. Dámské mikiny s kapucí se vyrábějí v různých střizích. V obchodě najdete jak volné, tak vypasované modely, takže si můžete vybrat ten, který vám stoprocentně vyhovuje.