top

Dámské funkční legíny

Dámské termální legíny jsou skvělou volbou pro přechodná období a také v zimě. Poskytují optimální teplo pro lehké softshellové nebo membránové kalhoty.
97
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 97

na stránce
 1. -3%
  Legíny Columbia Omni-Heat Infinity Tight - white

  wish list

 2. -19%
  Dámské legíny Snap Three-Colored Legging - multi

  wish list

 3. -14%
  Dámské legíny Helly Hansen LIFA Active Pant - black

  wish list

 4. -14%
  Dámské legíny Icebreaker 260 Zone - navy/royal

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 97

na stránce

Dámské termální legíny pro pohodlí v chladném počasí

Výhody moderního termoaktivního prádla již objevili téměř všichni milovníci horských aktivit. Oblečení z technických materiálů dokonale funguje při fyzické aktivitě a poskytuje tělu optimální podmínky. Dámské termální legíny jsou nezbytným doplňkem při výpravách v chladnější části roku. Umožňují chránit nohy před rychlým promrznutím a zároveň dokonale spolupracují se zbývajícími vrstvami oblečení. To umožňuje udržet odvod vlhkosti z blízkosti pokožky na maximální úrovni. Dámské termální legíny jsou ideální pro chladnější část roku. Jsou oblíbenou volbou pro lyžování a zimní běh po stezkách a dobře se hodí pod membránové kalhoty. Jsou také ideální volbou pro delší expedice, během nichž mohou izolovat trekové kalhoty nošené pod nimi.

Dámské termální legíny jsou z moderních materiálů

Dámské termální legíny využívají nejnovější technologie, které zajišťují maximální pohodlí pro uživatele. Ať už si vyberete nejtlustší model pro mírnou aktivitu, nebo nejtenčí pro maximální námahu, zajistí tělu ideální teplotu. Moderní kombinace vláken zajišťují vynikající výkon. Syntetická vlákna, jako je nylon, polyester a polypropylen, poskytují jednotlivým modelům vynikající vlastnosti. Díky těmto vláknům dámské termolegíny dokonale spolupracují s membránovým a softshellovým oblečením a aktivně se podílejí na přenosu vlhkosti ven. To umožňuje udržet optimální podmínky pro pokožku i během velmi intenzivního cvičení. Dámské termoaktivní kamaše jsou také vyrobeny z přírodní merino vlny, která je ideální, když potřebujete větší teplo. Materiál má výjimečné izolační vlastnosti. Vlákna merina jsou zároveň velmi jemná, což znamená, že materiál je příjemný na dotek a měkký. To je mimořádně důležité u tepelných kamaší, které těsně přiléhají k tělu. Další výhodou vlny je, že snižuje pocit chladu, i když je mokrá.

Dámské termální legíny pro více aktivit

Termální legíny jsou hojně využívány milovnicemi mnoha aktivit. Termoaktivní legíny se vyrábějí v různých tloušťkách, aby bylo zajištěno optimální pohodlí při různých teplotách a úrovních aktivity. Nejtenčí jsou dobrou volbou pro přechodná roční období a také pro intenzivní cvičení. Osloví všechny milovníky dynamických sportů. Dámské termoaktivní legíny střední tloušťky jsou velmi oblíbené mezi milovníky pěší turistiky. Dokonale izolují tenké membránové kalhoty při jarním a podzimním ochlazení. Silnější modely jsou ideální pro zimní mrazy. Termokamaše jsou základním oděvem při lyžařských výletech a vysokohorské turistice. Účinně izolují svrchní kalhoty a zajišťují optimální mikroklima v blízkosti pokožky.

Dámské termoaktivní kamaše v obchodě 8a.cz

V naší nabídce máme přední značky specializující se na turistické a sportovní oblečení. Díky tomu si mezi nimi najde vhodný model každý outdoorový nadšenec. Termoaktivní sportovní legíny, modely pro turistiku a lyžování - to vše najdete v obchodě. 8a.cz. Výrobci jako The North Face, Columbia, Icebreaker nebo Brubeck nabízejí dámské termoaktivní legíny, které se dokonale přizpůsobí postavě a jsou ideální jak na hory, tak na lehčí trasy v chladnější části roku.