top

Dámské termo legíny

Dámské termo legíny jsou skvělou volbou pro přechodná období a také v zimě. Poskytují optimální teplo pro lehké softshellové nebo membránové kalhoty. Prohlédněte si rozmanité funkční legíny a užijte si maximální pohodlí v chladných dnech.
Zobrazení Mřížka Seznam

116 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

116 výrobky

Vymazat

Dámské termo legíny pro pohodlí v chladném počasí

Výhody moderního funkčního spodního prádla již objevili téměř všichni milovníci horských aktivit. Oblečení z technických materiálů dokonale funguje při fyzické aktivitě a poskytuje tělu optimální podmínky. Dámské termo legíny jsou nezbytným doplňkem při výpravách v chladnější části roku. Umožňují chránit nohy před rychlým promrznutím a zároveň dokonale spolupracují se zbývajícími vrstvami oblečení. To umožňuje udržet odvod vlhkosti z blízkosti pokožky na maximální úrovni. Dámské funkční legíny jsou ideální pro chladnější část roku. Jsou oblíbenou volbou pro lyžování a zimní běh po horských stezkách a dobře se hodí pod nepromokavé kalhoty. Jsou také ideální volbou pro delší expedice, během nichž mohou s trekingovými kalhotami fungovat jako dodatečné zateplení.

Dámské funkční legíny jsou z moderních materiálů

Dámské termo legíny využívají nejnovější technologie, které zajišťují maximální pohodlí pro uživatele. Ať už si vyberete nejtlustší model pro mírnou aktivitu, nebo nejtenčí pro maximální námahu, zajistí tělu ideální teplotu. Moderní kombinace vláken zajišťuje vynikající výkon. Syntetická vlákna, jako jsou nylon, polyester a polypropylen, poskytují jednotlivým modelům vynikající vlastnosti. Díky těmto vláknům dámské funkční legíny dokonale spolupracují s membránovým a softshellovým oblečením a aktivně se podílejí na přenosu vlhkosti ven. To umožňuje udržet optimální podmínky pro pokožku i během velmi intenzivní námahy. Dámské termo legíny jsou také vyrobeny z přírodní merino vlny, která je ideální, když potřebujete dodatečné zateplení. Tento materiál má výjimečné izolační vlastnosti. Vlákna merina jsou zároveň velmi jemná, což znamená, že materiál je příjemný na dotek a měkký. To je mimořádně důležité u funkčních legín, které těsně přiléhají k tělu. Další výhodou vlny je, že snižuje pocit chladu, i když je mokrá.

Termo legíny pro více aktivit

Funkční legíny jsou často využívány milovnicemi mnoha aktivit. Termo legíny se vyrábějí v různých tloušťkách, aby bylo zajištěno optimální pohodlí při různých teplotách a úrovních aktivity. Nejtenčí jsou dobrou volbou pro přechodná roční období a také pro intenzivní cvičení. Osloví všechny milovnice dynamických sportů. Dámské termo legíny střední tloušťky jsou velmi oblíbené mezi milovnicemi pěší turistiky. Dokonale izolují tenké membránové kalhoty při jarním a podzimním ochlazení. Silnější modely jsou ideální pro zimní mrazy. Funkční legíny jsou základním oděvem při lyžařských výletech a vysokohorské turistice. Účinně izolují svrchní kalhoty a zajišťují optimální mikroklima v blízkosti pokožky.

Funkční legíny pro ženy v obchodě 8a.cz

V naší nabídce máme přední značky specializující se na turistické a sportovní oblečení. Díky tomu si mezi nimi najde vhodný model každý outdoorový nadšenec. Funkční sportovní legíny, modely pro turistiku a lyžování - to vše najdete v obchodě. 8a.cz. Výrobci jako The North Face, Columbia, Icebreaker nebo Brubeck nabízejí termo legíny dámské, které se dokonale přizpůsobí postavě a jsou ideální jak na hory, tak na lehčí trasy v chladnější části roku.
Pro muže nabízíme pánské termo legíny.