top

Pánské rukavice na dotykový displej

Chytré pánské rukavice zvyšují pohodlí při každodenních zimních aktivitách. Účinně a nepřetržitě izolují vaše ruce od chladu! Nemusíte si je sundávat, abyste viděli, co máte na sobě! Pánské rukavice s dotykovou obrazovkou umožňují nerušené používání telefonu.
41
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

41 položek

na stránce
 1. -30%
  Rukavice Ziener Gazal Touch - black

  wish list

 2. -30%
  Rukavice Ziener Innerprint Touch - black

  wish list

 3. -30%
  Skialpové rukavice Ziener Gusty Touch - black

  wish list

 4. -30%
  Rukavice Rab Ridge Glove - beluga

  wish list

 5. -15%
  Rukavice Black Diamond HeavyWeight ScreenTap - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

41 položek

na stránce

Rukavice pro chytré telefony - vždy v kontaktu!

Rukavice jsou nepostradatelnou součástí podzimního a zimního oblečení. Chrání před chladem a větrem, který je pro ruce obzvlášť náročný. Tenčí nebo silnější pánské rukavice provázejí téměř každou outdoorovou aktivitu - turistiku, běh, skialpinismus, horolezectví. Mnoho mužů oceňuje vynikající zpracování a technické materiály nejlepších horských značek a volí je i pro každodenní nošení. Dotykové rukavice na telefon, které v našem obchodě nazýváme "rukavice na smartphone", mají stejné vlastnosti, pokud jde o ochranu před nepříznivými podmínkami, jako "normální" rukavice. Jsou však vybaveny velmi praktickými vodivými prvky. Takže když je máte na sobě, můžete stále ovládat svůj smartphone! Pokud vás otravuje, že si musíte sundávat rukavice, abyste mohli přijmout hovor, přečíst si textovou zprávu, zkontrolovat polohu nebo změnit skladbu na chytrých hodinkách, když jste aktivní (jinými slovy, v podstatě provést jakoukoli operaci na dotykovém displeji telefonu, hodinek nebo navigace), pak si pořidte speciálně navržené pánské rukavice pro chytré telefony Jejich konečky prstů jsou dokončeny tak, aby umožňovaly ovládání pomocí dotykové obrazovky. Můžete tak zapomenout na sundávání rukavic a studené ruce pokaždé, když se chcete podívat na své zařízení. To má pozitivní vliv na pohodlí při túrách, běhu nebo každodenním dojíždění do práce.

Rukavice s dotykovou obrazovkou - design

Pohodlí rukavic nabízených obchodem 8a.p je dáno mnoha aspekty. První z nich, ale ne jedinou, je určitě schopnost ovládat telefon Na cestách si budete moci zkontrolovat aktuální polohu nebo přečíst zprávu, aniž by vám mrzly ruce. Pánské rukavice pro chytré telefony také zajišťují, že vám správně padnou na ruku. To je dáno jejich flexibilitou a správným profilem. Pětiprstý design znamená také volnost pohybu, takže si můžete snadno zapnout zip v kapse bundy nebo psát text. Kromě toho tento zimní oděv díky své konstrukci v této oblasti dobře padne na zápěstí. Manžeta je ještě více elastická, takže na ruce sedí co nejpohodlněji. Její těsné uchycení také omezuje únik tepla. Návrháři také dbali na to, aby dotykové rukavice pro smartphony měly měkkou podšívku. Jeho na dotek příjemná textura nedráždí jemnou pokožku rukou. Kromě toho jsou rukavice vyrobeny ze syntetických materiálů, což vám umožní využívat prodyšnost. Díky tomu bude při zimních procházkách vedle těla příjemné klima.

Tenčí nebo silnější - jaké pánské dotykové rukavice pro telefon vybrat?

Hlavním úkolem rukavic je poskytnout ochranu před chladem. Abyste s nimi byli plně spokojeni, můžete si vybrat model s vhodnými izolačními parametry. Naše nabídka zahrnuje jak relativně tenké rukavice pro chytré telefony, které jsou ideální pro slunečné zimní dny a intenzivní aktivity ve větrném počasí, tak i mnohem silnější a teplejší rukavice, které se hodí do mnohem větších mrazů. Výběrem vhodných pánských rukavic pro telefonování si zajistíte tepelný komfort bez pocitu přehřátí. Kromě toho mají modely v sortimentu obchodu tradiční design. Jejich barvy budou harmonicky ladit s mnoha zimními outdoorovými outfity. Snadno z nich vytvoříte funkční sadu společně s čepicí a bufetovou šňůrkou.