top

Impregnace na trekingové boty

Impregnace pro trekingovou obuv udrží vaše boty dlouho nepromokavé. Nabízíme širokou škálu přípravků pro všechny typy svršků - kožené i materiálové.
Zobrazení Mřížka Seznam

32 výrobky

 1. -25%
  Sada Grangers Footwear Care Kit OWD

  wish list

 2. -14%
  Sada Nikwax Fabric & Leather 125ml

  wish list

 3. -16%
  Impregnace Hanwag Shoe Wax

  wish list

 4. -8%
  Osvěžovače obuvi Boot Bananas

  wish list

 5. -25%
  Impregnace Grangers G-Wax 80 g

  wish list

 6. -24%
  Impregnat Zamberlan Hydrobloc Crem

  wish list

 7. -14%
  Impregnace Nikwax Vosk 100 ml

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

32 výrobky

Vymazat

Impregnace na trekovou obuv zvyšuje životnost obuvi

Péče o obuv vám může zajistit dlouholeté používání i na náročných horských stezkách. Naše nabídka zahrnuje impregnace na trekingovou obuv z kůže a syntetických materiálů i na obuv se svrškem z několika materiálů. Náš sortiment navíc zahrnuje příslušenství, které vám usnadní udržování obuvi v čistotě. Kartáčky a čisticí spreje vám pomohou dostat boty do správného stavu i po té nejdelší túře. Díky nim je impregnace obuvi velmi jednoduchá a zvládne ji každý. Sortiment zahrnuje výrobky pro různé typy obuvi, které zachovají skvělé vlastnosti obuvi.

Správně zvolené impregnační prostředky na trekovou obuv jsou nezbytné

Speciální impregnace na kožené boty jim dodá svěžest a účinnou ochranu proti vodě, což je důležité zejména při cestování v chladnější části roku, kdy se na trase snadno setkáte s deštivým počasím. Vosky a krémy, které se velmi snadno aplikují, jsou ideální pro impregnaci lícové kůže. Pro nubuk a semiš jsou vhodnější impregnační prostředky na trekingovou obuv ve spreji. Ty zajistí vysokou úroveň nepromokavosti a zároveň zachovají prodyšnost svršku. Spreje jsou často určeny také pro textilní a syntetické svršky. Velmi důležitá je také impregnace bot s membránou, aby svršek nenasákl vodou. Většinu výrobků, které nabízíme, lze použít na obuvi s membránou GORE-TEX® i na nepromokavých řešeních jiných výrobců.

Obchod 8a.cz nabízí celou řadu impregnací na obuv

Nabízíme široký výběr produktů pro všechny typy turistických bot. Impregnace na trekingové boty značek jako Nikwax, Grangers, Hanwag nebo Zamberlan jsou zárukou vysoké kvality a vynikajících vodoodpudivých vlastností, které dokonale ochrání vaše boty před rychlým promočením. Nabídku doplňuje příslušenství a přípravky, které usnadňují čištění bot. Dobře udržovaná turistická a horská obuv je základem jak při vysokohorském lezení, tak při dlouhých túrách po turistických stezkách i kratších výletech.