top

Impregnace na trekingové boty

Impregnace pro trekingovou obuv udrží vaše boty dlouho nepromokavé. Nabízíme širokou škálu přípravků pro všechny typy svršků - kožené i materiálové.
10
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

10 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

10 položek

na stránce

Impregnace pro trekingovou obuv zvyšuje životnost obuvi

Péče o obuv vám může zajistit dlouholeté používání i na náročných horských stezkách. Naše nabídka zahrnuje nepromokavé výrobky pro trekingovou obuv z kůže a syntetických materiálů i pro obuv se svrškem z několika materiálů. Náš sortiment navíc zahrnuje příslušenství, které vám usnadní udržování obuvi v čistotě. Kartáčky a čisticí spreje vám pomohou dostat boty do správného stavu i po té nejdelší túře. Díky nim je impregnace obuvi velmi jednoduchá a zvládne ji každý. Sortiment zahrnuje výrobky pro různé typy obuvi, které zachovají skvělé vlastnosti obuvi.

Vhodná nepromokavost trekové obuvi je nezbytná

Speciální impregnace pro kožené boty jim dodá svěžest a účinnou ochranu proti vodě, což je důležité zejména při cestování v chladnější části roku, kdy se na trase snadno setkáte s deštivým počasím. Vosky a pasty, které se velmi snadno aplikují, jsou ideální pro impregnaci zrnité kůže. Pro nubuk a semiš jsou vhodnější impregnační prostředky ve spreji na trekingovou obuv. Ty zajistí vysokou úroveň nepromokavosti a zároveň zachovají prodyšnost svršku. Spreje jsou často určeny také pro textilní a syntetické svršky. Velmi důležitá je také impregnace obuvi membránou, aby se svršek nenasákl vodou. Většinu našich výrobků lze použít na obuvi s membránou GORE-TEX® i na nepromokavých řešeních jiných výrobců.

Obchod 8a.cz je kompletní sortiment impregnací na obuv

Nabízíme široký výběr produktů pro všechny typy turistických bot. Impregnace pro trekingové boty značek jako Nikwax, Grangers, Hanwag nebo Zamberlan jsou zárukou vysoké kvality a vynikajících vodoodpudivých vlastností, které dokonale ochrání vaše boty před rychlým promočením. Nabídku doplňuje příslušenství a přípravky, které usnadňují čištění bot. Dobře udržovaná turistická a horská obuv je základem jak při vysokohorském lezení, tak při dlouhých túrách po stezkách i kratších výletech.