top

Chyty, posilovací desky

Lezecké chyty jsou základním vybavením lezecké stěny, a to jak komerční, tak domácí. V sortimentu našeho obchodu najdete lezecké chyty různých tvarů a velikostí.
89
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 89

na stránce
 1. Chyt Iura Warm Up Mini

  wish list

 2. -8%
  Posilovací deska Beastmaker 2000
  Posilovací deska Beastmaker 2000
  3 375 Kč 3 669 Kč

  wish list

 3. -8%
  Posilovací deska Beastmaker 1000
  Posilovací deska Beastmaker 1000
  3 375 Kč 3 669 Kč

  wish list

 4. Chyty Metolius Mega Pack 30

  wish list

 5. Chyty Metolius Mega Pack 40

  wish list

 6. Chyty Metolius Mega Pack 50

  wish list

 7. -10%
  Posilovací deska Max Climbing Spinchboard - red

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 89

na stránce

Základy panelového tréninku - lezecké chyty

Nabízíme širokou škálu lezeckých chytů, které umožňují vytvářet velmi rozmanité lezecké cesty. Jsou k dispozici v sadách různých velikostí a jsou ideální pro stavbu větších stěn a vybavení domácí školící místnosti. Široký výběr barev a tvarů umožňuje vizuálně sladit držáky s jakýmkoli interiérem. Nabízené modely jsou vyrobeny z odolných materiálů s vysokou přilnavostí. Zároveň nadměrně nepoškozují pokožku rukou, což umožňuje častý trénink. Díky dokonalé povrchové úpravě každého jednotlivého úchytu je lezení na nich skutečným potěšením. Náš horský obchod doporučuje lezecké chyty osvědčených a renomovaných výrobců, jako je Ocun nebo Metolius. Dlouholeté zkušenosti se promítají do vysoké odolnosti a vynikající použitelnosti.

Efektivní trénink pro pokročilé lezce - Gripboardy a areál

Každý lezec, který chce zlepšit své dovednosti, musí trénovat sílu prstů a rukou i mimo stěnu. Desky Grip Boards jsou dokonalým řešením. Více či méně složité modely umožňují dokonale posílit prsty a efektivně trénovat na relativně malém prostoru. Úchytnou desku lze instalovat v místnosti, garáži nebo na jiném místě. Kompaktnější formu tréninku nabízejí úchyty na horolezecké stěně zavěšené na lanech. Můžete si je vzít s sebou téměř kamkoli na světě, takže ani na cestách nezmeškáte jediný tréninkový den. Pro nejpokročilejší horolezce jsme připravili dřevěné lišty, které budou sloužit k přípravě areálu. Dokonale vyhlazené lamely jsou šetrné k rukám i při intenzivním tréninku. Areál je ideálním místem pro cvičení síly prstů.