top

Sorel

Sorel je kanadská značka, která je vždy spojována s kvalitní zimní obuví. Sorel, vytvořený na počátku 60. let, to jsou zimní boty do velkých mrazů a sněhu. Naše nabídka zahrnuje pohodlné outdoorové a lifestylové boty ale také oblíbené dámské a pánské sněhule.
16
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

16 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

16 položek

na stránce

Sorel znamená dlouholeté zkušenosti

Značka byla založena již v roce 1962 Od svého založení se pyšní nejvyšší kvalitou obuvnického řemesla. Její obuv pro různá roční období byla ceněna pro svou vysokou kvalitu zpracování a pohodlí při nošení. To, co začalo před mnoha desetiletími, pokračuje dodnes. Značka Sorel dokonale kombinuje vysokou funkčnost a jedinečný styl. Návrháři značky Sorel se nebojí vstupovat na nová území a do funkční obuvi začleňují prvky ze světa módy. Obuv Sorel je zároveň vysoce funkční a nabízí optimální ochranu před nepříznivým počasím.

Lidé, kteří značku vytvářejí, věří, nejmocnější síla leží v každém z nás. Nejdůležitější je mít sílu a ochotu ji najít. Proto návrháři vytvářejí netradiční obuv, která vám umožní posouvat hranice. Společnost Sorel se neustále mění spolu s vámi, aby udržela krok s dalším krokem. Každý model je pokusem jít dál, prozkoumat neprobádané území a najít nejlepší řešení. Ať už si vyberete outdoorové, lifestylové nebo oblíbené sněhule Sorel, můžete si být jisti nejvyšší kvalitou. Každý model je jedinečný a poskytuje vysokou úroveň pohodlí na túrách i v každodenním životě.

Obuv vyrobená s ohledem na životní prostředí a pracovníky

Značka Sorel si vysoce cení hodnot, jako jsou důstojné pracovní podmínky, udržitelné výrobní procesy, a podnikatelská etika. Kromě toho společnost zavedla normy pro výrobní postupy, které zahrnují pokyny a práva pracovníků, aby pomohla čelit využívání levné pracovní síly. Aby bylo zajištěno, že všechny tyto aspekty budou zachovány na nejvyšší možné úrovni, zavedla společnost program společenské odpovědnosti založený na třech pilířích.

Monitorování a náprava - všechny továrny dodávající výrobky značky Sorel jsou pravidelně kontrolovány podle vypracovaných standardů výrobních metod. Tyto kontroly mohou být ještě důkladnější a náročnější než místní pracovní právo. V továrnách probíhají ohlášené i neohlášené audity, které mají šanci odhalit všechny nedostatky během běžného provozu továrny.

Školení a získávání zkušeností - v zájmu udržení nejvyšších možných standardů probíhají pravidelná školení o požadavcích standardů Sorel a o tom, jak je splnit. Tento systém pomáhá zajistit lepší a spravedlivější pracovní podmínky ve všech zemích. Školení zahrnuje také efektivní řízení lidských zdrojů, komunikaci a efektivitu výroby.

Spolupráce s ostatními značkami – sdílením výsledků auditů a informací o právech pracovníků v jednotlivých továrnách se značkami, které sdílejí stejnou pracovní etiku, je možné ušetřit čas a zaměřit se na řešení problémů namísto provádění více auditů.

Zimní boty Sorel - ideální do sněhu

Čím se klasické sněhule této značky liší od obuvi jiných výrobců? V první řadě je to pečlivost zpracování a klasický design, které ke značce přitahují nové uživatele. Návrháři stále vycházejí ze známých vzorů, které stály za úspěchy tohoto výrobce. I přes všechny tyto roky jsou tato řešení stále vhodná pro drsné zimní podmínky. Dámské a pánské sněhule Sorel jsou oblíbenou volbou, ať už jako boty po lyžování, obuv na zimní procházky a túry po zasněžených cestách, nebo jako boty, které se skvěle hodí, když ve městě udeří tuhá zima. Klasický vzhled zimních bot Sorel je dán dokonalou kombinací gumových a kožených svrchních částí. Díky tomu je spodní část boty dokonale voděodolná. Použití nejkvalitnější přírodní kůže zajišťuje fantastický výkon a je také zodpovědné za fenomenální vzhled boty. Boty jsou často zateplené, aby dokonale odolávaly velmi nízkým teplotám, což z nich činí oblíbenou volbu pro zimní mrazy. Použité materiály se promítají do vysoké odolnosti finálního výrobku.

Obuv Sorel na 8a.cz

V naší nabídce nemohly chybět jedny z nejznámějších zimních bot kanadské značky. Široký výběr pánských a dámských sněhulí umožní každému uživateli vybrat si dokonale vypadající model. Zimní boty Sorel představují maximální pohodlí a jedinečný styl v jednom výrobku. Díky kanadským kořenům značky je obuv odolná a ideální do náročných zimních podmínek. Obzvláště oblíbené jsou dámské sněhule Sorel, které poskytují maximální pohodlí při nošení a fantastické tepelné vlastnosti. Jsou ideální pro chůzi v nízkých teplotách. Dobře chrání nohy před sněhem a mrazem. K dispozici jsou také outdoorové boty značky Sorel, které jsou ideální pro teplejší část roku. Jedná se o modely, které jsou ideální pro výlety v lehčím terénu i pro každodenní použití.