top

Pánské trailové boty

Pánská trailová obuv kombinuje několik prvků, jako je lehká konstrukce svršku, odolnost proti oděru od kamenů a kořenů a maximální přilnavost podrážky.
Zobrazení Mřížka Seznam

262 výrobky

na stránce
 1. -36%
  Pánské trailové boty Altra Olympus 4 - black/white

  wish list

 2. -30%
  Pánské trailové boty Altra Olympus 5 - brown

  wish list

 3. -10%
  Pánské trailové boty Altra Olympus 5 - orange

  wish list

 4. -10%
  Pánské trailové boty Altra Mont Blanc - blue/red

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

262 výrobky

na stránce
Vymazat

Pánské trailové boty pro běh v každém počasí a terénu

Obchod 8a.cz nabízí boty pro horské maratony i modely vhodné pro každodenní outdoorový trénink. Trailová obuv na léto se vyznačuje maximálním odvětráváním nohou, zatímco obuv na horské běhání s membránou GORE-TEX® zaručuje pohodlné podmínky v zimě a v přechodných, obvykle mokrých a blátivých obdobích. Pánské trailové boty od předních výrobců poskytují optimální oporu nohy a jistotu při každém kroku. Byly vyvinuty speciálně pro dynamické běhy do kopce a z kopce a pomohou vám zlepšit časy na závodech a zvýšit pohodlí při volných bězích. Gumový kompozit podobný horské nebo horolezecké obuvi a velmi agresivní vzorek podrážky jsou největšími odlišnostmi "terénních" běžeckých bot od těch "asfaltových". Boty na horské běhání z řad, jako jsou inovativní The North Face VECTIV™, jsou tou nejlepší volbou pro ty, kteří hledají lehkou terénní obuv, která poskytne maximální trakci v různorodém terénu.

Rozsáhlá nabídka zahrnuje pánské trailové boty od nejznámějších výrobců

V obchodě 8a.cz snažíme se poskytnout kompletní nabídku trailových bot. Proto zde najdete modely předních horských značek, jako jsou Salomon, La Sportiva, Arcteryx, Dynafit, On Running a mnoho dalších. V nabídce nejlepších pánských trailových bot pro horský běh zaručeně najdete ten správný model bez ohledu na to, jaké vzdálenosti běháte nebo v jakém terénu. Naši nabídku doplňují nezbytné doplňky pro každého horského běžce, jako jsou běžecké batohy, běžecké oblečení a veškeré příslušenství, které potřebujete, abyste byli ještě rychlejší.