top

Pánské trailové boty

Pánské trailové boty kombinují několik prvků, jako je lehká konstrukce svršku, odolnost proti oděru od kamenů a kořenů a maximální přilnavost podrážky.
Zobrazení Mřížka Seznam

360 výrobky

  1. -8%
    Trailové boty Hoka Zinal 2 - black/ceramic

    wish list

  2. -5%
    Trailové boty Hoka Tecton X 2 - black/flame

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

360 výrobky

Vymazat

Pánské trailové boty pro běh v každém počasí a terénu

Obchod 8a.cz nabízí boty pro horské maratony i modely vhodné pro každodenní outdoorový trénink. Trailové boty na léto se vyznačují maximálním odvětráváním nohou. Zatímco obuv na horské běhání s membránou GORE-TEX® zaručuje pohodlné podmínky v zimě a v přechodných, obvykle mokrých a blátivých obdobích. Trailové běžecké boty od předních výrobců poskytují optimální oporu nohy a jistotu při každém kroku. Byly vyvinuty speciálně pro dynamické běhy do kopce a z kopce. Pomohou vám zlepšit časy na závodech a zvýšit pohodlí při volných bězích. Gumová obsázka podobná horolezecké obuvi a velmi agresivní vzorek podrážky jsou největšími odlišnostmi "terénních" běžeckých bot od těch "asfaltových". Pánské trailové boty z řad, jako jsou inovativní The North Face VECTIV™, jsou tou nejlepší volbou pro ty, kteří hledají lehkou terénní obuv, která poskytne maximální trakci v různorodém terénu.

Rozsáhlá nabídka zahrnuje běžecké boty od nejznámějších výrobců

V obchodě 8a.cz snažíme se poskytnout kompletní nabídku trailových bot. Proto zde najdete modely předních horských značek, jako jsou Salomon, La Sportiva, Arcteryx, Dynafit, On Running a mnoho dalších. V nabídce nejlepší pánské trailové boty. Zaručeně najdete ten správný model. Bez ohledu na to, jaké vzdálenosti běháte nebo v jakém terénu. Naši nabídku doplňují nezbytné doplňky pro každého horského běžce. V obchodě najdete běžecké batohy, běžecké oblečení a veškeré příslušenství, které potřebujete, abyste byli ještě rychlejší.