top

Turistické lednice

Kempinkové a autochladničky jsou ideálním řešením pro letní vedra. Přenosné chladicí boxy poskytují čerstvé potraviny a chladné nápoje pro kempování a dlouhé cesty autem.
6
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

6 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

6 položek

na stránce

Turistické chladicí boxy pro maximální pohodlí

Při letních výletech je přeprava jídla a pití obzvláště obtížná. Horké teploty mohou znepříjemnit život i těm nejlepším kuchařům. Pokud chcete mít vždy k dispozici ty nejčerstvější suroviny, je tu pro vás cestovní lednička. Tyto mimořádně kompaktní modely uchovávají potraviny i nápoje v chladu. Naše nabídka zahrnuje jak kompaktní autochladničky, tak o něco větší kempingové chladničky. Ať už se chystáte na několikadenní kempování ve stanu, nebo na několikahodinový výlet v autě, elektrická chladnička udrží vaše nápoje a potraviny čerstvé. Ať už plánujete rodinnou dovolenou nebo víkendový výlet s partou přátel, je to ideální volba.

Různé typy chladniček

Elektrické cestovní chladničky lze obvykle napájet ze dvou zdrojů - 12 V a 230 V. To znamená, že chladničku lze používat jak v autě během jízdy, tak po příjezdu do kempu, kdy ji můžete připojit k elektrické síti v kempu. Tím je zajištěno, že potraviny a nápoje budou vždy chladné. Přenosné chladničky jsou navrženy tak, aby se co nejsnadněji používaly. Intuitivní tlačítka umožňují rychlé nastavení požadované teploty. Díky madlům instalovaným v chladničkách se s nimi velmi snadno pohybuje, i když jsou plné potravin. Díky použití silných stěn vyplněných účinným izolantem si chladnička udržuje nízkou teplotu po velmi dlouhou dobu.

Turistické chladicí boxy online

V obchodě 8a.cz nabízíme spolehlivé mobilní chladiče pro náročné uživatele. Skvěle fungující autochladničky a kempingové chladničky značek Outwell a Easy Camp poskytují spolehlivé chlazení během turistických výletů. Tyto chladicí boxy jsou skvělým pomocníkem při delších kempování, protože umožňují připravit mnohem větší množství různých jídel.