top

Dámské žabky

Dámské žabky a žabky jsou dokonalou kombinací konstrukce podporující pohodlí při chůzi a módního designu. Při chůzi si užijete vysoký komfort. Budou držet krok s vašimi požadavky.
40
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

40 položek

na stránce
 1. -12%
  Klapky Hoka ORA Recovery Slide - black

  wish list

 2. -13%
  Dámské žabky Chaco Chillos Slide - fossil

  wish list

 3. -20%
  Dámské žabky La Sportiva Swing - malibu blue

  wish list

 4. -33%
  Dámské žabky Source Island - lilac/brown

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

40 položek

na stránce

Dámské žabky a žabky jsou rafinovanou letní obuví

Teplé dny mohou být pro naše nohy obzvláště nepříjemné. Právě u nich se velmi často objevuje pocit přehřátí. Chcete-li je snížit, zvolte dámské žabky a žabky. Tyto nezakryté modely umožňují dobrou cirkulaci vzduchu. Tímto způsobem se dokonale postarají o pohodlí nohou, pro které mohou být vysoké teploty tak nepříjemné. Tento typ letní obuvi je ideální pro den na pláži, relaxační procházky nebo pohyb po městských chodnících. Některé modely mají konstrukci, která podporuje zejména regeneraci nohou. Jsou určeny zejména lidem, kteří si chtějí užít nadprůměrné pohodlí po celodenní horské túře nebo náročném běžeckém tréninku.

Jak jsou konstruovány dámské žabky a žabky? Konstrukce, která vás překvapí

Letní obuv si spojujete s pěkným vzhledem, ale rozhodně ne s pohodlím? Dámské žabky a žabky v sortimentu našeho obchodu jsou rozhodně něco víc. Některé z nich využívají technologická řešení, která se používají v horské obuvi! Mluvíme například o hojně používané pěně EVA. Mezipodešev z pěny EVA v žabkách poskytuje odpružení při každém kroku. Díky tomu se vaše nohy budou cítit méně unavené a vaše klouby budou lépe chráněny před negativním vlivem vibrací vznikajících při chůzi. Pěna je skvěle omezuje. Dalším důležitým konstrukčním prvkem je podrážka. Ani v tomto ohledu se designéři nevydávají snadnou cestou. Použili pryžovou směs, která zajišťuje dobrou přilnavost na různých typech povrchu. Tímto způsobem si budete jistější při každém kroku a zvýšíte efektivitu chůze.

Styl a pohodlí v dámských žabkách a žabácích

Pohodlí při používání letní obuvi je dáno několika aspekty. Velkou roli zde hrají řemínky, které drží nohu. V modelech nabízených naším obchodem jsou vyrobeny z materiálů příjemných pro pokožku. U některých z nich designéři zvolili bavlnu, která je mimořádně příjemná na dotek. Jiné jsou zase syntetické materiály, které se vyznačují zvýšenou odolností a prodyšností. Díky tomu se popruhy postarají o klima pod vrstvou materiálu. Kromě toho návrháři přizpůsobili profil obuvi tvaru ženského chodidla. Tímto způsobem se bota dokonale přizpůsobí noze. Dámské žabky a žabky jsou také k dostání v různých provedeních. Modely s nákladným stylem se prolínají s obuví, která využívá mnoho barevných kombinací. Díky tak široké nabídce budete moci najít letní obuv, která vás osloví i vizuálně. Modely byly navrženy tak, aby dokonale doplnily váš outfit.