top

Pytlíky na magnézium

Pytlíky na magnézium vám pomohou udržet ruce v suchu na každé stěně. Nabízíme různé modely, které se dobře osvědčí na skalách, na panelu i velké stojící magnéziové vaky pro bouldering. Správný pytlík na magnézium je základním atributem každého lezce!
Zobrazení Mřížka Seznam

96 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

96 výrobky

na stránce
Vymazat

Pytlíky na magnézium - jak si vybrat?

I přes nízkou složitost konstrukce existuje mnoho modelů lezeckých pytlíků na magnézium. Základním parametrem, kterým se od sebe mohou lišit, je velikost. V závislosti na vaší ruce si můžete vybrat hlubší nebo mělčí pytlík s otvorem o větším nebo menším průměru. Díky tomu si zaručíte pohodlný přístup dovnitř a možnost pohodlného použití magnézia i na těch nejobtížnějších úsecích cesty. Lezecké pytlíky se mohou lišit také způsobem uzavírání. Zdaleka nejoblíbenějším řešením je stahovací šňůrka. Kromě toho mohou být pytlíky na magnézium vybaveny praktickým příslušenstvím, které je činí ještě univerzálnějšími. Vybrané modely mají malou kapsu na zip na drobnosti, které musíme mít stále u sebe. Velmi cenným doplňkem je také poutko všité do mnoha pytlíků - držák na kartáček na čištění chytů.

Obchod 8a.cz - kompletní nabídka pytlíků na magnézium

Obrovský výběr pytlíků vám dává možnost vyniknout na stěně mezi mnoha lezci. Nabízíme jak tvarově nejjednodušší pytlíky od špičkových výrobců, tak ručně vyráběné pytlíky na magnézium, které rozhodně vybočují ze standardních modelů. Ručně vyráběné pytlíky si rychle získávají oblibu na umělé stěně i na skalách a všude přinášejí jedinečný styl. Pytlík ve tvaru příšery, netopýra nebo sovy jistě upoutá pozornost. Do našeho obchodu jsme zařadili také velké bouldrové pytle, které jsou ideální pro bouldering. Při položení na zem perfektně drží tvar a široký otvor umožňuje velmi snadný přístup k magnéziu.