top

Pytlíky na magnézium

Pytlíky na magnézium vám pomohou udržet ruce v suchu na každé stěně. Nabízíme různé modely, které se dobře osvědčí na skalách, na panelu i velké stojící magnéziové vaky pro bouldering. Správný pytlík na magnézium je základním atributem každého lezce!
150
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 150

na stránce
  1. -12%
    Magnéziový sáček 8b+ Sasha Chalk Bag

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 150

na stránce

Magnéziové tašky - jak si vybrat?

I přes nízkou složitost konstrukce existuje mnoho modelů lezeckých vaků pro magnezit. Základním parametrem, kterým se od sebe mohou lišit, je velikost. V závislosti na vaší ruce si můžete vybrat hlubší nebo mělčí pouzdro s otvorem o větším nebo menším průměru. Díky tomu si zaručíme pohodlný přístup do interiéru a možnost pohodlného ručního magnézia i na těch nejobtížnějších úsecích trasy. Lezecké batohy se mohou lišit také způsobem uzavírání. Zdaleka nejoblíbenějším řešením je stahovací šňůrka se zátkou. Kromě toho mohou být horolezecké brašny na magnézium vybaveny praktickým příslušenstvím, které je činí ještě univerzálnějšími. Vybrané modely mají malou kapsu na zip na drobnosti, které musíme mít stále u sebe. Velmi cenným doplňkem je také poutko všité do mnoha pouzder - držák na kartáček na čištění rukojetí.

Obchod 8a.cz - kompletní nabídka magnéziových sáčků

Obrovský výběr magnéziových pytlů vám dává možnost vyniknout na stěně mezi mnoha lezci. Nabízíme jak tvarově nejjednodušší tašky od špičkových výrobců, tak ručně vyráběné magnéziové tašky, které rozhodně vybočují ze standardních modelů. Ručně vyráběné tašky si rychle získávají oblibu na panelech i ve skalách a všude přinášejí jedinečný styl. Taška ve tvaru příšery, netopýra nebo sovy jistě upoutá pozornost. Do našeho obchodu jsme zařadili také velké boulderbagy, které jsou ideální pro bouldering. Při položení na zem perfektně drží tvar a široký otvor umožňuje velmi snadný přístup k magnéziu.