top

Pánské trekingové ponožky

Pánské trekové ponožky jsou ideální volbou pro delší trasy. Vysoká odolnost, vynikající odvod vlhkosti a vhodná tepelná izolace zajistí vašim nohám maximální pohodlí. Nabídka zahrnuje ponožky pro letní i zimní treking za každého počasí.
Zobrazení Mřížka Seznam

18 výrobky

na stránce
 1. -28%
  Trekingové ponožky Stance Chin Peak - grey

  wish list

 2. -31%
  Trekingové ponožky Stance Geodes - black

  wish list

 3. -28%
  Trekingové ponožky Stance Phelan - olive

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

18 výrobky

na stránce
Vymazat

Pánské trekové ponožky

Pro každého milovníka trekingu a dlouhých výletů jsou nejdůležitějším kusem oblečení. Ponožky do trekové obuvi by měly být dobře zvolené. Aby zaručovaly pohodlí během mnoha kilometrů pochodu, chránily před otlaky, přehřátím nohy a také před jejím promrznutím. Pánské trekové ponožky navržené nejznámějšími značkami jsou pokročilé konstrukce. U nichž jsou důležitá nejen použitá vlákna, ale také způsob jejich kombinace. Letní i zimní trekové ponožky se od sebe výrazně liší. Budou se vyznačovat nejen různou tloušťkou a výškou, ale také různými materiály. Ty budou v prvním případě navrženy tak, aby zajistily co nejúčinnější větrání, a ve druhém tak, aby zaručily co nejlepší izolační vlastnosti.

Nejlepší pánské trekové ponožky na léto i zimu jsou základem každé výpravy

Pro dobrý výkon trekových bot je třeba zvolit správné ponožky, které se budou vyznačovat vhodnou prodyšností a odolností. V závislosti na použitých vláknech se jednotlivé modely vyznačují různými vlastnostmi. Často používaný nylon je známý svou vysokou odolností, která se projevuje ve velmi dlouhé době používání ponožek. Velmi oblíbená je vlna, která má vynikající izolační vlastnosti. Je to ideální řešení nejen pro zimní období. Zvláštním případem jsou pánské trekové ponožky z merino vlny, které se v závislosti na jejich tloušťce ochotně používají po celý rok. Výborně se osvědčují v mrazech i při mírných teplotách. Díky přírodním vlastnostem této vlny navíc ponožky pomaleji absorbují nepříjemné pachy. Pánské trekové ponožky Coolmax® jsou ideální pro nejteplejší dny v roce. Toto syntetické vlákno dokonale odvádí vlhkost na vnější stranu ponožky. Udržuje tak příjemné podmínky pro chodidlo i při vyšších teplotách.

Značkové ponožky do trekových bot si můžete zakoupit na 8a.cz

Spoléháme na osvědčené výrobce trekingových ponožek. Proto v naší nabídce najdete značky jako Bridgedale, Smartwool, Icebreaker nebo X-Socks. Ať už jsou podmínky v horách jakékoliv, najdete zde ten správný model trekové a outdoorové obuvi. Nízké trekingové ponožky na léto jsou ideální do lehčí obuvi, zatímco trekové ponožky na zimu jsou vyšší, silnější modely pod kolena, pro dosažení nejvyšších vrcholů. V outdoorovém obchodě 8a.cz zakoupíte taky dámské trekové ponožky.