top

Dámské nepromokavé kalhoty

Dámské kalhoty do deště jsou modely určené pro horskou turistiku a túry. Chrání před srážkami a zajišťují volnost pohybu. Nabízejí maximální funkčnost.
Zobrazení Mřížka Seznam

31 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

31 výrobky

Vymazat

Dámské nepromokavé kalhoty - impregnace DWR a pomalé promáčení

Nejlehčí formou ochrany proti rychlému promočení je speciální povrchová úprava Durable Water-Resistant Finish (DWR). Jedná se o speciální povrchovou úpravu tkaniny, díky které pomaleji absorbuje vodu, takže když si obléknete dámské nepromokavé kalhoty s touto úpravou, budete mít chvíli na to, abyste našli úkryt před nepřízní počasí. Celá věc se hned nepromočí, aby vás chránila před nepříjemnými pocity způsobenými kontaktem vašeho těla s vlhkostí. Tím, že poskytuje ochranu před rychlým průchodem molekul vody, zabraňuje také přibývání na váze modelu. Promočené oděvy jsou nepříjemně těžké, což rozhodně ztěžuje pohodlné zdolávání trasy.

Dámské nepromokavé kalhoty - odkud se berou jejich vlastnosti

Výrobci používají stále sofistikovanější řešení pro zajištění vysoké odolnosti proti vodě. V tom membrány vynikají. Nabízíme řadu modelů, které jsou založeny na použití membrány GORE-TEX®. Má nadprůměrnou voděodolnost. Některé kalhoty dostupné v našem obchodě byly navrženy s originálními membránami výrobce. Technologie DryVent™ je často používána návrháři společnosti The North Face, zatímco technologii Omni-Tech™ najdete v oděvech americké značky Columbia. Právě konstrukce těchto prvků dodává nepromokavým kalhotám jejich voděodolnost. Blokují pronikání molekul vody do pokožky a chrání vás tak před následky promočení během několikahodinové aktivity. Navzdory srážkám nemusíte po dlouhou dobu bojovat s nepohodlím, které způsobuje rozmarné počasí. Membránová konstrukce nebrání prodyšnosti. Dámské nepromokavé kalhoty vždy odvádějí vlhkost od pokožky, takže klima kolem pokožky zůstává dlouho příjemně suché. Zvýšené pocení při intenzivních túrách proto nebude tak nepříjemné.

Dámské nepromokavé kalhoty nejsou jen voděodolné

Návrháři dbají i na další konstrukční výhody, které hrají důležitou roli i při trekingu. Dámské nepromokavé kalhoty mají střih, který se dokonale přizpůsobí postavě uživatelky a zároveň zaručuje volnost pohybu. Tyto modely jsou dostatečně strečové a používají speciálně profilovaná kolena. Zajišťují, že se nebudete cítit omezeni materiálem při překonávání obtížného výstupu. Některé modely mají navíc stahovací šňůrku v oblasti pasu i kotníků. Často je také na spodní části nohavic zip, který usnadňuje obouvání vysokých bot. Návrháři také dbají na to, abyste mohli rychle snížit pocit přehřátí. Některé kalhoty mají boční zip, který po rozepnutí podporuje větrání. Modely v našem obchodě jsou navíc lehké a často se vyznačují zvýšenou odolností. Částečně jsou vyrobeny z nylonu, který je odolnější proti poškození. To vám dává šanci využít je během dalších trekových výzev.

Dámské nepromokavé kalhoty - značky, které najdete v nabídce 8a.cz

Široká nabídka nepromokavých kalhot zahrnuje značky z absolutní špičky. Dámské nepromokavé kalhoty dostupné na 8a.cz jsou modely renomovaných výrobců, jako jsou The North Face, Columbia nebo Berghaus. Jejich výběrem získáte vysokou kvalitu a nejnovější technologická řešení. Tímto způsobem si zajistíte náležitou podporu při pěších túrách a turistických výletech. Celá konstrukce je propracovaná do nejmenších detailů, aby byla zárukou maximálního pohodlí. Široký výběr kalhot vám dává možnost najít model, který dokonale odpovídá vašim požadavkům jak z hlediska technologie, tak vzhledu.