top

Dámské nepromokavé kalhoty

Dámské kalhoty do deště jsou modely určené pro horskou turistiku a túry. Chrání před srážkami a zajišťují volnost pohybu. Nabízejí maximální funkčnost.
21
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

21 položek

na stránce
 1. -17%
  Dámské kalhoty Berghaus Hillwalker - black/black

  wish list

 2. -32%
  Dámské GORE-TEX kalhoty Marmot Minimalist Pant - blk

  wish list

 3. -22%
  Dámské kalhoty Rab Downpour Eco Pants - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

21 položek

na stránce

Dámské kalhoty do deště - nepromokavost DWR a pomalé promáčení

Nejlehčí formou ochrany proti rychlému promočení je speciální povrchová úprava DWR (Durable Water-Resistant Finish). Jedná se o speciální povrchovou úpravu tkaniny, díky které pomaleji absorbuje vodu, takže když si obléknete dámské kalhoty do deště s touto úpravou, budete mít chvíli na to, abyste našli úkryt před nepřízní počasí. Celá věc se hned nepromočí, aby vás chránila před nepříjemnými pocity způsobenými kontaktem vašeho těla s vlhkostí. Tím, že poskytuje ochranu před rychlým průchodem molekul vody, zabraňuje také přibývání na váze modelu. Promočené oděvy jsou nepříjemně těžké, což rozhodně ztěžuje pohodlné zdolávání trasy.

Dámské kalhoty do deště - odkud pocházejí

Výrobci používají stále sofistikovanější řešení pro zajištění vysoké odolnosti proti vodě. V tom membrány vynikají. Nabízíme řadu modelů, které jsou založeny na použití membrány GORE-TEX®. Má nadprůměrné hydroizolační parametry. Některé kalhoty dostupné v našem obchodě byly navrženy s originálními membránami výrobce. Technologie DryVent™ je často používána návrháři společnosti North Face, zatímco technologii Omni-Tech™ najdete v oděvech americké značky Columbia. Právě konstrukce těchto prvků dodává kalhotám do deště jejich nepromokavost. Blokují pronikání molekul vody do pokožky a chrání vás tak před následky promočení během několikahodinové aktivity. Navzdory srážkám nemusíte po dlouhou dobu bojovat s nepohodlím, které způsobuje rozmarné počasí. Membránová konstrukce nebrání prodyšnosti. Dámské kalhoty do deště vždy odvádějí vlhkost od pokožky, takže klima kolem vás zůstane dlouho příjemné. Zvýšené pocení při intenzivních túrách proto nebude tak nepříjemné.

Dámské kalhoty do deště jsou nejen nepromokavé

Konstruktéři dbají i na další konstrukční výhody, které hrají důležitou roli i při trekingu. Dámské kalhoty do deště mají střih, který se dokonale přizpůsobí postavě nositelky a zároveň zaručuje volnost pohybu. Tyto modely jsou řádně natažené a používají speciálně profilovaná kolena. To znamená, že se nebudete cítit trapně kvůli materiálu při chůzi do obtížného stoupání nebo při švihání. Některé modely mají navíc stahovací šňůrku v oblasti pasu i kotníků. Často je také na spodní části nohavice zip, který usnadňuje obouvání vysokých bot. Designéři také dbají na to, abyste mohli rychle snížit pocit přehřátí. Některé kalhoty mají boční zip, který po rozepnutí podporuje větrání. Modely v našem obchodě jsou navíc lehké a často se vyznačují zvýšenou odolností. Částečně jsou vyrobeny z nylonu, který je odolnější proti poškození. To vám dává šanci využít je během dalších trekových výzev.

Dámské kalhoty do deště - značky, které najdete v nabídce 8a.cz

Široká nabídka kalhot do deště zahrnuje značky z absolutní špičky. Dámské kalhoty do deště dostupné v 8a.cz jsou modely renomovaných výrobců, jako jsou The North Face, Columbia nebo Berghaus. Jejich výběrem získáte vysokou kvalitu a nejnovější technologická řešení. Tímto způsobem si zajistíte náležitou podporu při pěších túrách a turistických výletech. Celá konstrukce je propracovaná do nejmenších detailů, aby byla zárukou maximálního pohodlí. Široký výběr kalhot vám dává možnost najít model, který dokonale odpovídá vašim požadavkům jak z hlediska technologie, tak vzhledu.