top

Pánské 3/4 kalhoty

Pánské 3/4 šortky jsou k dispozici v mnoha provedeních a střizích a hodí se pro různé příležitosti. V letních dnech tento střih zajistí dobré větrání a bude vhodný pro každodenní použití i pro turistické výlety.
Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

na stránce
Vymazat

3/4 kalhoty - pánské modely nabízejí širokou škálu možností

Váháte, jaký model kalhot zvolit v přechodných ročních obdobích? Pánské 3/4 kalhoty snadno splní očekávání pro tuto část oblečení. Tato délka je mezi ženami velmi oblíbená. Stále častěji se v pánském šatníku objevují také kalhoty sahající ke kolenům. Tento střih je univerzální. Můžete je nosit jak na túru do hor, tak na rekreační výlet pod stan nebo na víkendový výlet k jezeru. Pánské 3/4 kalhoty se vyrábějí v mnoha různých stylech. Díky široké nabídce si snadno vyberete ten správný model, který bude vyhovovat vašim představám. Nemusíte se bát, že by střih nebo vzor byly špatné. Velké množství známých výrobců nabízí širokou škálu takových kalhot. V nabídce jsou desítky modelů, takže si jistě vyberete ten, který budete rádi nosit znovu a znovu.

Pánské 3/4 kalhoty nejen na turistiku

V teplých dnech a v přechodných ročních obdobích je nejfunkčnější pohodlné oblečení, které poskytuje správnou úroveň ventilace. Je velmi důležité, abyste při outdoorových aktivitách nepociťovali žádné nepohodlí. Venkovní počasí může být proměnlivé a nejběžnější jsou mírné teploty. Takové počasí je příliš teplé na to, abyste si oblékli kalhoty s dlouhými nohavicemi, ale zároveň není dost teplo na to, abyste si oblékli šortky. Nejlepší volbou jsou pak středně dlouhé varianty. Pánské 3/4 kalhoty se odrážejí ve výběru barev materiálů a střihů podle pánského vkusu. Když je budete nosit s lehkým tričkem, dokonale doplní váš outdoorový outfit. Nezapomeňte, že tato délka není k dispozici pouze v casualových verzích. Běžecké nebo cyklistické kalhoty mohou mít také nohavice dlouhé ke kolenům. Pokud plánujete sportovat a chcete nosit 3/4 kalhoty pro aktivní trávení volného času, zvolte upnutější modely. Lepší přilnavost k pokožce znamená účinnější cvičení. Střihy, speciálně určené pro sportovní použití, jsou také šity z látek s různými technickými parametry. Mezi hlavní výhody pak patří například schopnost účinné odvádění vlhkosti, prodyšnost nebo volnost pohybu. To vše je podpořeno speciálně vyvinutým střihem, který dobře kryje tělo, ale nebrání volnému proudění vzduchu.

Vysoce funkční pánské 3/4 kalhoty

Na pěší túru je třeba zvolit oblečení, které je pohodlné a neomezuje volnost pohybu. Vezměte v úvahu povětrnostní a terénní podmínky. Tričko i pánské 3/4 kalhoty by měly zajistit pohodlné oblečení. K nim si vyberte boty s funkční podrážkou, vyrobené z materiálů, které odolávají vlhkosti a drsnému turistickému terénu. Pokud budete dbát na správný výběr oblečení, bude každý váš krok v divočině čistým potěšením. Sestavit praktickou sadu oblečení na pěší výlet není obtížné, pokud máte ve svém šatníku univerzální věci. Proto se vyplatí rozhodnout se pro multifunkční oblečení, které lze nosit v různých situacích. Příkladem takového výrobku jsou pánské 3/4 kalhoty. Skvěle se hodí na letní den k ležérnímu tričku, ale mohou být i součástí vašeho každodenního outfitu a také vás nezklamou.

Pánské, dámské a unisex 3/4 kalhoty

Výběr typů kalhot ke kolenům je velmi široký nejen z hlediska střihů, barev nebo účelu. V širokém sortimentu výrobců jsou verze, které jsou více přizpůsobené a lépe vyhovují požadavkům zástupců obou pohlaví. Modely, které jsou určeny ženám, se nejčastěji objevují v širší škále barev a mají profilovanější střih. Kromě toho, že mají funkční výhody, také zdůrazňují tvar ženské postavy. Pánské 3/4 kalhoty mají obvykle jednodušší střih a jsou vyrobeny v tlumenějších barvách. Za pozornost stojí i unisex verze. Tento typ zahrnuje pohotovostní kalhoty a mohou je používat muži i ženy.