top

Nástroje pro survival / bushcraft

Přežití a bushcraft jsou outdoorové aktivity, které získávají na popularitě. V naší nabídce najdete vybavení pro přežití a příslušenství pro bushcraft, které se skvěle hodí do divočiny. Podívejte se také na boty a oblečení pro přežití a bushcraft!
Zobrazení Mřížka Seznam

6 výrobky

 1. -16%
  Oblouková pila Gerber Freescape Camp Saw
  Oblouková pila Gerber Freescape Camp Saw
  včetně DPH 1719 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1629 Kč (+6%)
  Doporučená cena výrobce 2049 Kč (-16%)

  wish list

 2. -14%
  Ruční pila Robens Cylinder Bush Saw
  Ruční pila Robens Cylinder Bush Saw
  včetně DPH 629Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 659Kč (-4%)
  Doporučená cena výrobce 739Kč (-14%)

  wish list

 3. -15%
  Turistická sekera Robens Dixie Axe 23,5
  Turistická sekera Robens Dixie Axe 23,5
  včetně DPH 1119 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1179 Kč (-5%)
  Doporučená cena výrobce 1319 Kč (-15%)

  wish list

 4. -15%
  Sada Robens Multi Axe
  Sada Robens Multi Axe
  včetně DPH 1719 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1819 Kč (-5%)
  Doporučená cena výrobce 2039 Kč (-15%)

  wish list

 5. -7%
  Ruční pila Robens Folding Saw
  Ruční pila Robens Folding Saw
  včetně DPH 239Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 194Kč (+24%)
  Doporučená cena výrobce 259Kč (-7%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

6 výrobky

Vymazat

Nástroje pro přežití a bushcraft nezbytné v divočině

Ať už přistupujete k výletům nebo přenocování v divočině jakkoli, správné nástroje se vám budou hodit pro přežití. Pokud jde o extrémní přežití, soustředíme se spíše na minimalizaci vybavení, ale vše závisí na podmínkách, ve kterých budeme cestovat. Pokud však jde o bushcraft, můžeme si většinou dovolit vzít trochu více vybavení, které nám pobyt v lese nebo na horách usnadní. Všechny nástroje pro přežití a bushcraft jsou připraveny tak, aby zabíraly co nejméně místa a zároveň se vyznačovaly maximální funkčností. Většina modelů je skládací, aby se minimalizovaly rozměry při přepravě. Správné bushcraftové nářadí znamená pohodlnou práci a ještě rychlejší přípravu vhodného ubytování.

Diferencované nástroje pro bushcraft a přežití

Existuje několik základních věcí, které byste si měli vzít na delší bushcraftový výlet. V lese se vám bude jistě hodit spolehlivá sekera pro přežití, která vám usnadní získání dřeva na táborák nebo stavbu přístřešku. V mnoha případech je bushcraft nůž nestačí k efektivní práci, zejména pokud se na cestu vydává více lidí. Při stavbě větších konstrukcí se skvěle osvědčuje skládací pila Bushcraft. Speciálně vyrobené nářadí pro bushcraft si zachovává všechny vlastnosti tradičních modelů, navíc je lze pohodlně složit a připnout k batohu na túru. Mimořádně užitečným vybavením jsou také lopaty Bushcraft. Malé skládací lopatky umožňují zakopávat odpad a hodí se i k odvodňování během lijáku nebo k čištění půdy pro táborák.

V nabídce obchodu 8.pl nabízí pouze vysoce kvalitní nástroje pro přežití a bushcraft. Najdete mezi nimi spolehlivé skládací bushcraftové pily, sekery, lopaty a další vybavení potřebné při výpravách do divočiny. Při těchto pracích je třeba pamatovat na správnou ochranu rukou. Taktické rukavice.