top

Dámské rukavice

Dámské rukavice jsou spolehlivým způsobem, jak ochránit ruce před chladem. Nabízíme modely renomovaných výrobců přizpůsobené všem horským aktivitám.
131
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 131

na stránce
 1. -15%
  Rukavice Black Diamond Torque Glove - black

  wish list

 2. -30%
  Dámské rukavice Ziener Karma GTX - black

  wish list

 3. -30%
  Lezecké rukavice Rab M14 Glove - black

  wish list

 4. -10%
  Rukavice pro jištění Beal Assure Max

  wish list

 5. -10%
  Rukavice pro jištění Beal Assure

  wish list

 6. -30%
  Lyžařské rukavice Ziener Gisor AS - black

  wish list

 7. -5%
  Rukavice Mechanix Specialty Grip - black

  wish list

 8. -30%
  Lyžařské rukavice Ziener Getter AS AW - black

  wish list

 9. -30%
  Lyžařské rukavice Ziener Glyxus AS - black

  wish list

 10. -30%
  Lyžařské rukavice Ziener Gunar GTX - black/magnet

  wish list

 11. -18%
  Rukavice Salewa Ortles 2 PRL Gloves - black out

  wish list

 12. -8%
  Rukavice na kolo ION Scrub AMP - tidal green

  wish list

 13. -8%
  Rukavice na kolo ION Scrub AMP - indigo dawn

  wish list

 14. -8%
  Rukavice na kolo ION Scrub AMP - black

  wish list

 15. -30%
  Rukavice Ziener Gazal Touch - black

  wish list

 16. -18%
  Lyžařské rukavice Montura Ski Light Glove - black

  wish list

 17. -30%
  Lyžařské rukavice Ziener Gofried AS AW - black

  wish list

 18. -30%
  Rukavice Ziener Innerprint Touch - black

  wish list

 19. -30%
  Skialpové rukavice Ziener Gusty Touch - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 131

na stránce

Dámské lyžařské rukavice

Významnou součástí našeho sortimentu jsou dámské zimní rukavice určené pro použití při zimních sportech, zejména při lyžování. Patří mezi ně nejteplejší expediční modely včetně silných rukavic, dámské lyžařské rukavice, které zaručují pevný úchop lyžařských holí, a lehké běžecké rukavice, které umožňují ovládání dotykového displeje. Tyto modely se vyznačují vysokou odolností a fantastickým vzhledem. Barvy dámských rukavic se často výrazně liší od pánských verzí, takže je můžete ještě lépe sladit s lyžařskou bundou nebo kalhotami a vytvořit tak dobře sladěný komplet. Dámské lyžařské rukavice z naší nabídky jsou speciálně navrženy pro pohodlné používání s lyžařskými holemi. Optimálně tvarované rukavice zajišťují, že se rukojeti lyžařských holí pohodlně drží v rukou i během dlouhých hodin na sjezdovce i mimo ni. Dobře umístěné výztuhy je chrání před snadným odřením při častém používání. Dámské lyžařské rukavice jsou účinně zateplené syntetickou výplní, která zabraňuje rychlému úniku tepla i v mrazivých dnech. Jejich nepromokavost zajišťuje membrána, obvykle GORE-TEX®. Tento symbol najdete na většině špičkových modelů nejznámějších výrobců.

Lehké softshellové rukavice pro běh a každodenní použití

Nabízíme také tenčí rukavice, které jsou ideální pro mírné teploty. Lehké modely vyrobené ze softshellových materiálů poskytují vynikající ochranu proti větru a zároveň mimořádně vysokou prodyšnost. Jsou ideální pro zdolávání horských výzev v přechodných ročních obdobích. Pro běžkyně doporučujeme lehké a pružné běžecké rukavice, které udrží vaše ruce v teple během podzimního tréninku. Velkou část naší nabídky tvoří fleecové rukavice, které poskytují výjimečné pohodlí. Mnoho modelů umožňuje ovládat dotykové obrazovky bez sundávání rukavic.

Dámské zimní a podzimní rukavice najdete v obchodě 8a

V obchodě 8a.cz nabízíme širokou škálu dámských rukavic, které se osvědčí i při velmi nízkých teplotách a v zasněženém terénu a zároveň vám umožní sportovat nebo používat turistické vybavení. Rukavice, které nabízíme, se vyznačují pohodlím, tepelnou izolací a prodyšným materiálem, stejně jako použitím řady praktických technických řešení. Rukavice jsou spolu s dámskými čepicemi a šálami nepostradatelným atributem zimy. Chrání naše ruce nejen každý den - při chůzi po městě nebo cestě do práce, ale především v mnohem náročnějších podmínkách, jako je horolezectví nebo lyžování. Takové turistické rukavice musí splňovat mnohem více požadavků než běžné každodenní rukavice. Nabídka zahrnuje větruodolné softshellové rukavice a rukavice s membránou GORE-TEX® do nejnáročnějších podmínek.