top

Dámské rukavice

Dámské rukavice jsou spolehlivým způsobem, jak ochránit ruce před chladem. Nabízíme modely renomovaných výrobců přizpůsobené všem horským aktivitám.
Zobrazení Mřížka Seznam

238 výrobky

Zobrazení Mřížka Seznam

238 výrobky

Vymazat

Dámské rukavice jsou nezbytným doplňkem během chladnějších dnů

Přestože jsou dámské rukavice obvykle spojovány s chladnějším obdobím roku, mohou být nezbytné během celého roku při mnoha horských aktivitách. Největší výběr je samozřejmě mezi zimními modely, jejichž hlavním úkolem je chránit ruku před rychlým ochlazením. Dámské silně zateplené rukavice jsou nezbytným doplňkem každého turisty, milovníka zimního lezení nebo lyžování. Pohodlné rukavice jsou také perfektní pro každodenní použití, když se potřebujete dostat do práce zasněženým městem. Dámské tenké rukavice jsou také vyráběny s ohledem na léto. Pak je jejich úkolem chránit ruce především proti odřeninám nebo kuřím okům. Používají se při pohybu na via ferratách, při lezení při práci s lanem nebo i při trekkingu, kdy celý den chodíme s holemi. Rukavice navíc zvyšují přilnavost zpocené ruky v horkých dnech. Naše nabídka zahrnuje rukavice pro ženy pro každé roční období.

Dámské zimní rukavice - nezbytná součást zimního outfitu

Významnou součástí našeho sortimentu jsou dámské zimní rukavice určené pro použití při zimních sportech, zejména při lyžování. Patří mezi ně nejteplejší expediční modely včetně silných palčáků a dámských lyžařských rukavic. Tyto modely se vyznačují vysokou odolností a fantastickým vzhledem. Barvy dámských rukavic se často výrazně liší od pánských verzí, takže je ještě lépe sladíte s bundou nebo lyžařskými kalhotami, aby celek tvořil skvělý komplet. Dámské lyžařské rukavice v naší nabídce jsou speciálně navrženy pro pohodlné používání s lyžařskými hůlkami. Optimálně tvarované rukavice zajišťují, že se rukojeti lyžařských holí pohodlně drží v rukou i během dlouhých hodin na sjezdovce i mimo ni. Dobře umístěné výztuhy je chrání proti snadnému oděru při častém používání. Dámské lyžařské rukavice jsou účinně zatepleny syntetickou výplní, která zabraňuje rychlému úniku tepla i v mrazivých dnech. Jejich nepromokavost zajišťuje membrána, obvykle GORE-TEX®. Tento symbol najdete na většině špičkových modelů nejznámějších výrobců.

Lehké softshellové rukavice pro běh a každodenní použití

Nabízíme také tenčí rukavice, které jsou ideální pro mírné teploty. Lehké modely vyrobené ze softshellových materiálů poskytují vynikající ochranu proti větru a zároveň mimořádně vysokou prodyšnost. Jsou ideální pro zdolávání horských výzev v přechodných ročních obdobích. Většina z nich umožňuje použití dotykových displejů, díky kterým snadno zvládneme GPS navigaci, tréninkové aplikace nebo jednoduše vyfotíme smartphonem. Velkou část naší nabídky tvoří fleecové rukavice, které poskytují výjimečné pohodlí.

Tenké rukavice pro přechodná období

Nejtenčí rukavice jsou perfektní na jaře a na podzim, kdy potřebujeme ruce chránit ne tak před mrazem, ale před chladem. Lehké dámské rukavice z merino vlny nebo tenkého fleecu se v této roli budou skvěle hodit. Optimálně ochrání ruce před prochladnutím a zároveň se snadno vejdou do kapsy bundy nebo mikiny, když se oteplí.

V obchodě 8a.cz nabízíme širokou škálu dámských rukavic, které se osvědčí i při velmi nízkých teplotách a v zasněženém terénu a zároveň vám umožní sportovat nebo používat turistické vybavení. Rukavice, které nabízíme, se vyznačují pohodlím, tepelnou izolací a prodyšným materiálem, stejně jako použitím řady praktických technických řešení. Rukavice jsou spolu s dámskými pokrývkami hlavy a šálami nepostradatelným atributem zimy. Chrání naše ruce nejen každý den - při chůzi po městě nebo cestě do práce, ale především v mnohem náročnějších podmínkách, jako je horolezectví nebo lyžování. Takové turistické rukavice musí splňovat mnohem více požadavků než běžné každodenní rukavice. Nabídka zahrnuje větruodolné softshellové rukavice a rukavice s membránou GORE-TEX® do nejnáročnějších podmínek.