top

Rukavice na skialpinismus

Rukavice pro skialpinismus byly vytvořeny s ohledem na potřeby nadšenců do skialpinismu. Na jedné straně se můžete spolehnout na izolaci od chladu a na druhé straně se můžete těšit na dobrou prodyšnost.
36
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

36 položek

na stránce
 1. -12%
  Rukavice Ziener Gazal Touch - black

  wish list

 2. -12%
  Skialpové rukavice Ziener Gusty Touch - black

  wish list

 3. -12%
  Rukavice Black Diamond Glissade - azurite

  wish list

 4. -12%
  Palčáky Black Diamond Mercury Mitt - dark curry

  wish list

 5. -18%
  Rukavice Dynafit DNA 2 Gloves - neon yellow

  wish list

 6. -12%
  Softshellové rukavice Ziener Ultimo PR - black

  wish list

 7. -20%
  Dámské rukavice Kombi The Outdoorsy Glove - black

  wish list

 8. -12%
  Rukavice Black Diamond Dirt Bag - black

  wish list

 9. -12%
  Rukavice Black Diamond Wind Hood Softshell - smoke

  wish list

 10. -12%
  Rukavice Black Diamond HeavyWeight Softshell - smoke

  wish list

 11. -18%
  Běžecké rukavice Dynafit Racing Glove - black

  wish list

 12. -12%
  Rukavice Black Diamond Arc Glove - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

36 položek

na stránce

Lyžařské rukavice - izolace a prodyšnost

Mají vaše ruce obzvláště nepříznivý vliv na mrazivé podmínky? Aby vám podchlazení nepokazilo výlet na skitouring, vyberte si rukavice, které poskytují optimální tepelný komfort. Modely, které najdete v naší nabídce 8a.cz využívat pokročilá technologická řešení. Díky tomu působí jako bariéra proti nízkým teplotám a chrání ruce citlivé na chlad. Výrobci používají jako izolaci různé materiály. Mnoho modelů je založeno na izolaci *PrimaLoft®*. Tato lehká izolační vlákna se skládají z milionů vzduchových kanálků, které tvoří jemnou síť. Poskytují vynikající ochranu proti chladu a zachovávají si některé své vlastnosti i po kontaktu s vlhkostí. Ať už použijete jakoukoli formu izolace, musí být zároveň prodyšná. Jednotlivé vrstvy materiálu odvádějí během lyžařské túry vlhkost od pokožky a dlouhodobě udržují oblast rukou v příjemném suchu.

Lyžařské rukavice jsou také o pohodlí

Tyto modely používají podšívku příjemnou na dotek, takže nedráždí pokožku rukou. To zvyšuje úroveň pohodlí při používání rukavic. Celkový design je pohodlný také díky strečovému provedení a střihu, který se dobře přizpůsobí ruce. Stabilní střih rukavic podporuje také stahovací pásek nebo jiná forma regulace na manžetě. Díky tomu při výstupu nebo sestupu neuklouzne. Konstruktéři věnovali pozornost správné konstrukci úchopové části. Je to větší přilnavost, která se projevuje ve schopnosti pohodlně držet hole. Pokud chcete mít možnost volně pohybovat prsty, vyberte si modely s pětiprstou konstrukcí. Umožňují otevřít kapsu batohu nebo rozepnout zip bundy pro větrání.

Rukavice pro skialpinismus - ochrana nejen před chladem

V nabídce 8a.cz V nabídce jsou také modely s membránou. Jeho mikroporézní konstrukce zabraňuje pronikání molekul vody při přímém kontaktu se sněhem. Celý výrobek dlouho nenavlhne. Membrány nabízené obchodem se vyznačují pokročilou konstrukcí. 8a.cz se vyznačují pokročilou konstrukcí. Díky tomu nabízejí nejen vysokou voděodolnost, ale také prodyšnost. Umožňují odvádět vlhkost od pokožky, takže si můžete užívat příjemné klima ve vrstvě tkaniny. Stává se také, že vás před větrem chrání rukavice Skittish. Konstrukce materiálu zajišťuje blokování poryvů větru. Tím se snižuje možnost prochladnutí, které může být způsobeno i větrným počasím.

Rukavice pro skialpinismus - nabídka 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete různé modely rukavic. Nabízíme rukavice od renomovaných výrobců, jako je Black Diamond nebo Dynafit. Návrháři pracující pro tyto značky mají bohaté zkušenosti s vytvářením modelů přizpůsobených specifikům seskoků padákem. Jejich technologická řešení jsou kombinována s pohodlnou konstrukcí rukavic. Díky tomu rukavice poskytují mimořádně vysoký komfort při používání. Použití 8a.czsi můžete vybrat i další prvky svého padákového šatníku.