top

Skialpové rukavice

Skialpové rukavice byly vytvořeny s ohledem na potřeby nadšenců do skialpinismu. Na jedné straně se můžete spolehnout na izolaci od chladu a na druhé straně se můžete těšit na dobrou prodyšnost.
Zobrazení Mřížka Seznam

92 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

92 výrobky

Vymazat

Skialpové rukavice - izolace a prodyšnost

Trpí vaše ruce mrazem obzvlášť silně? Aby vám prochladnutí nepokazilo výlet na skitouring, vyberte si skialpové rukavice, které poskytují optimální tepelný komfort. Modely, které najdete v nabídce obchodu 8a.cz využívají pokročilá technologická řešení. Díky tomu působí jako bariéra proti nízkým teplotám a chrání ruce citlivé na chlad. Výrobci používají jako zateplení různé materiály. Mnoho modelů je založeno na izolační vrstvě PrimaLoft®. Tato lehká izolační vlákna se skládají z milionů vzduchových kanálků, které tvoří jemnou síť. Poskytují vynikající ochranu proti chladu a zachovávají si některé své vlastnosti i po kontaktu s vlhkostí. Ať už použijete jakoukoli formu zateplení, musí být zároveň prodyšné. Jednotlivé vrstvy materiálu odvádějí během skialpové túry vlhkost od pokožky a dlouhodobě udržují oblast rukou v příjemném suchu.

Rukavice na skialpinismus znamenají pohodlí

Skialpové rukavice používají podšívku příjemnou na dotek, takže nedráždí pokožku rukou. To zvyšuje úroveň pohodlí při používání rukavic. Celkový design je pohodlný také díky strečovému provedení a střihu, který se dobře přizpůsobí ruce. Stabilní střih rukavic podporuje také stahovací pásek nebo jiná forma regulace na manžetě. Díky tomu při výstupu nebo sjezdu neuklouzne. Návrháři věnovali pozornost správné konstrukci úchopové části. Je více přilnavá, což se promítá do možnosti pohodlného držení holí. Pokud chcete mít možnost volně pohybovat prsty, vyberte si modely s pětiprstou konstrukcí. Umožňují otevřít kapsu batohu nebo rozepnout zip bundy pro větrání.

Skialpové rukavice - ochrana nejen před chladem

V nabídce 8a.cz jsou také modely s membránou. Její mikroporézní konstrukce zabraňuje pronikání molekul vody při přímém kontaktu se sněhem. Celý výrobek dlouho nenavlhne. Membrány nabízené obchodem 8a.cz se vyznačují pokročilou konstrukcí. Díky tomu nabízejí nejen vysokou voděodolnost, ale také prodyšnost. Umožňují odvádění vlhkosti od pokožky, takže si můžete užívat příjemné klima. Stává se také, že skialpové rukavice chrání před větrem. Konstrukce materiálu zajišťuje blokování poryvů větru. Tím se snižuje možnost prochladnutí, které může být způsobeno i větrným počasím.

Rukavice na skialpinismus - nabídka 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete různé modely rukavic. Nabízíme skialpové rukavice od renomovaných výrobců, jako je Black Diamond nebo Dynafit. Návrháři pracující pro tyto značky mají bohaté zkušenosti s vytvářením modelů přizpůsobených specifikům skialpových výletů. Jejich technologická řešení jsou kombinována s pohodlnou konstrukcí rukavic. Díky tomu rukavice poskytují mimořádně vysoký komfort při používání. Na 8a.cz si můžete vybrat i další prvky svého skialpového šatníku třeba bundy na skialpinismus nebo skialpové kalhoty.