top

Pánské běžecké rukavice

Pánské běžecké rukavice jsou dokonalým doplňkem pro všechny, kteří překonávají vzdálenosti v dynamickém tempu s neúnavnou zarputilostí. Skvěle doplní běžeckou výbavu amatérů i profesionálů.
Zobrazení Mřížka Seznam

21 výrobky

  1. -32%
    Rukavice Kombi The Wrap Gloves - asphalt

    wish list

  2. -24%
    Rukavice Kanfor Fit - black

    wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

21 výrobky

Vymazat

Pohodlné pánské běžecké rukavice

Mohou být vizuálně atraktivní, ale o tom, zda jsou pánské běžecké rukavice pohodlné, nerozhoduje styl, ale střih a materiál. Budou velmi dobrým doplňkem funkčního tréninkového vybavení. Stejně jako speciální boty, kalhoty a triko dokážou zvýšit pohodlí při námaze. Jsou doplňkem nejen pro profesionální běžce, ale i pro ty, kteří s tímto sportem teprve začínají. Při běhání v chladnějších dnech vám vhodně zvolený model udrží ruce v teple a nebude vás omezovat v manuálních činnostech.

Pánské běžecké rukavice z technických materiálů

Tkaniny používané k výrobě pánských běžeckých rukavic se liší od látek používaných například k výrobě městských modelů. Jsou vybrány tak, aby zajišťovaly prodyšnost a pomáhaly odvádět vlhkost od pokožky. Aby to bylo možné, návrhy často kombinují různé druhy látek. Díly vyrobené z různých materiálů vedou k lepším technickým parametrům celku a zvyšují komfort používání. Výsledné modely jsou proto velmi pohodlné, neomezují přesnost manuálních činností a nezpůsobují otlaky ani odřeniny. Velmi důležitou výhodou v 21. století je také dodatečná funkčnost některých návrhů umožňující ovládání dotykových displejí. Pokud na to designér myslel, použil na prsty speciální materiál, který usnadňuje používání například dotykového tabletu nebo telefonu.

Zateplené pánské běžecké rukavice

Běhání se může zdát jako sport, pro který nepotřebujete speciální vybavení a doplňky. Pokud však chcete být efektivnější, měly by se pánské běžecké rukavice stát součástí vaší výbavy. Zejména při tréninku v chladném počasí je dobré zajistit, aby vaše ruce byly řádně chráněny. Udržovat je v teple je stejně důležité jako udržovat hlavu nebo krk v teple. Modely určené pro chladnější dny a chladné podmínky mají výplně, které dokonale regulují teplotu u těla. Protože nepřízeň počasí jde často ruku v ruce s mokrým počasím, jsou některé varianty vyrobeny z nepromokavých materiálů, které jen tak nepromoknou.

Dobře padnoucí pánské běžecké rukavice budou dokonalým doplňkem sportovního oblečení

Měkké pánské běžecké rukavice musí být také pružné, aby se přizpůsobily ruce a pohodlně se nosily. Zcela tuhé konstrukce by byly nepohodlné a neumožňovaly by přesnější manuální práce. Toho lze dosáhnout například použitím strečových tkanin nebo speciálních konstrukcí. Jednou z nich je například 4-way stretch, který umožňuje roztažení materiálu ve čtyřech směrech. Rukavice tak po nasazení dokonale padnou. Žádný pohyb není omezen a uživatel může bez překážek pohybovat rukama, protože materiál je pružný. Přizpůsobení zápěstí obvykle nezahrnuje změnu délky pásků ani použití přezek. Místo toho jsou k dispozici například elastické vložky. Modely se téměř okamžitě přizpůsobí ruce a velmi dobře ji chrání před nežádoucími vnějšími vlivy.

Značkové pánské běžecké rukavice v obchodě 8a.cz

V nabídce internetového obchodu najdete výrobky známých značek, jako je Black Diamond nebo Salomon, za atraktivní ceny. 8a.cz. Ze širokého sortimentu si můžete snadno vybrat pánské běžecké rukavice, ale i trička, běžecké kalhoty nebo běžecké doplňky. Díky vysoké kvalitě a velmi dobrým technickým parametrům výrobků si na své přijdou i profesionálové a náročnější outdooroví nadšenci. Veškeré příslušenství, obuv, vybavení nebo oblečení si můžete pohodlně objednat, aniž byste museli opustit domov, a zásilku odešleme nejpozději do 24 hodin.