top

Pánské kraťasy na běhání

Pánské kraťasy na běhání jsou ideální volbou pro trénink a závody v teplejší části roku.
75
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 75

na stránce
 1. -39%
  Spodenki biegowe Hannah Adler II - anthracite/red

  wish list

 2. -30%
  Běžecké kraťasy Inov-8 Race Elite 5" Short - navy

  wish list

 3. -25%
  Běžecké šortky Dynafit Vert Shorts - reef

  wish list

 4. -23%
  Běžecké šortky Dynafit Alpine Shorts - petrol

  wish list

 5. -28%
  Běžecké kraťasy La Sportiva Tempo Short

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 75

na stránce

Pánské běžecké šortky pro maximální pohodlí při tréninku

Chcete pracovat ještě rychleji a efektivněji? Základem je správně zvolené oblečení pro danou činnost. Oblečení navržené speciálně s ohledem na běžce zajistí maximální pohodlí při dynamickém pohybu v terénu i mimo něj.

Spičkové značky běžeckých šortek používají nejmodernější řešení a materiály, což se projevuje nejen v pohodlí, ale také v lepším výkonu. Běžecké oblečení si nevybírají jen profesionálové, ale také všichni lidé, kteří tento druh aktivity považují za amatérský, ale hledají řešení věnované tomuto sportu.

Pánské běžecké šortky - různé typy

Na trhu je k dispozici velké množství modelů běžeckých šortek. Volba konkrétního modelu často souvisí s tím, kde a na jaké vzdálenosti běháme, ale do značné míry závisí také na individuálních preferencích. Velmi oblíbené jsou těsné pánské běžecké šortky, které jsou velmi těsné k nohám. Různé délky, od 3/4 až po zcela krátké modely, vám umožní vybrat si ty správné šortky pro chladnější dny i pro horké počasí. Dobře padnoucí krátké běžecké šortky mají mnoho výhod. Především chrání před odřeninami, které hrozí hlavně na nejdelších vzdálenostech. Za druhé nebrání dynamickému běhu v náročném terénu - na úzkých cestách se nezachytávají o větve nebo kameny. Za třetí, díky použití velmi pružných materiálů nabízejí vysokou volnost pohybu, takže vám nebudou bránit ve zvyšování tempa. Pro ty, kteří dávají přednost tradičnějšímu vzhledu, nabízejí výrobci také krátké pánské běžecké šortky s volným střihem. Poskytují velmi dobré proudění vzduchu a vysoký komfort. Pro ty, kteří nejsou rozhodnuti, jsou ideálním řešením volné krátké šortky s přiléhavou vnitřní vložkou.

Pánské krátké běžecké šortky - široká nabídka modelů v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr pánských běžeckých šortek do různých podmínek. Díky klasickým i moderním střihům si mezi nimi najde ideální model každý běžecký nadšenec bez ohledu na svůj vkus. Pánské běžecké šortky jsou často vybaveny minimalistickými kapsami na telefon, energetické gely nebo dokonce malé měkké placatky. Velmi elastické materiály zajišťují, že jejich obsah těsně přiléhá k tělu, takže při běhu také nadměrně neodskakují. Moderní řešení nabízejí značky jako Dynafit, Slomon, nebo La Sportiva umožňují zajistit optimální podmínky pro každého běžce bez ohledu na úroveň zkušeností.