top

Pánské kraťasy na běhání

Pánské kraťasy na běhání jsou ideální volbou pro trénink a závody v teplejší části roku.
Zobrazení Mřížka Seznam

97 výrobky

na stránce
  1. -5%
    Kraťasy Patagonia Strider Pro Shorts 7 - black

    wish list

  2. -10%
    Běžecké kraťasy La Sportiva Auster Short - black

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

97 výrobky

na stránce
Vymazat

Pánské běžecké kraťasy pro maximální pohodlí při tréninku

Chcete běhat ještě rychleji a efektivněji? Základem je správně zvolené oblečení pro danou aktivitu. Oblečení navržené speciálně s ohledem na běžce zajistí maximální pohodlí při dynamickém pohybu v terénu i mimo něj.

Špičkové značky běžeckých kraťasů používají nejmodernější řešení a materiály, což se projevuje nejen v pohodlí, ale také v lepším výkonu. Běžecké oblečení si nevybírají jen profesionálové, ale také všichni lidé, kteří tento druh aktivity považují za amatérský, ale hledají řešení věnované tomuto sportu.

Pánské běžecké kraťasy - různé typy

Na trhu je k dispozici velké množství modelů běžeckých kraťasů. Volba konkrétního modelu často souvisí s tím, kde a na jaké vzdálenosti běháme, ale do značné míry závisí také na individuálních preferencích. Velmi oblíbené jsou těsné pánské běžecké kraťasy, které těsně přilnou k nohám. Různé délky, od 3/4 až po zcela krátké modely, vám umožní vybrat si ty správné pro chladnější dny i pro horké počasí. Dobře padnoucí běžecké kraťasy mají mnoho výhod. Za prvé chrání před odřeninami, které hrozí hlavně na nejdelších vzdálenostech. Za druhé nebrání dynamickému běhu v náročném terénu - na úzkých cestách se nezachytávají o větve nebo kameny. Za třetí, díky použití velmi pružných materiálů nabízejí vysokou volnost pohybu, takže vám nebudou bránit ve zvyšování tempa. Pro ty, kteří dávají přednost tradičnějšímu vzhledu, nabízejí výrobci také pánské běžecké kraťasy s volným střihem. Poskytují velmi dobré proudění vzduchu a vysoký komfort. Pro ty, kteří nejsou rozhodnuti, jsou ideálním řešením volné kraťasy s vnitřními elasťáky.

Pánské běžecké kraťasy - široká nabídka modelů v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr pánských běžeckých kraťasů do různých podmínek. Díky klasickým i moderním střihům si mezi nimi najde ideální model každý běžecký nadšenec bez ohledu na svůj vkus. Pánské běžecké kraťasy jsou často vybaveny minimalistickými kapsami na telefon, energetické gely nebo dokonce malé měkké láhve. Velmi elastické materiály zajišťují, že jejich obsah těsně přiléhá k tělu, takže při běhu také nadměrně neodskakují. Moderní řešení nabízená značkami jako Dynafit, Salomon, nebo La Sportiva umožňují zajistit optimální podmínky pro každého běžce bez ohledu na úroveň zkušeností.