top

Pánská merino trička

Pánská merino trička nabízejí maximální pohodlí a fantastické vlastnosti vlny v jednom výrobku. Trička z merino vlny jsou skvělou volbou pro outdoorové i každodenní aktivity.
Zobrazení Mřížka Seznam

108 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

108 výrobky

Vymazat

Pánská merino trička jsou stále oblíbenější volbou

Oblečení z merino vlny je mezi milovníky outdoorových a horských aktivit stále oblíbenější. Díky svým vynikajícím výkonnostním vlastnostem a vysokému komfortu je častou náhradou technického oblečení při aktivitách, které nevyžadují maximální námahu. Je také vynikající alternativou bavlny pro každodenní nošení. Pánská merino trička jsou k dispozici v různých barvách a střizích. Volnější trička poskytují větší pohodlí, zatímco vypasovanější modely se skvěle hodí na výlety. Pro milovníky klasiky připravili výrobci trička v jedné barvě. Na své si přijdou i ti, kteří hledají zajímavou grafiku s horskými a ekologickými motivy.

Pánská trička z merino vlny - vlastnosti

Pánská merino trička vděčí za své výjimečné vlastnosti materiálu, ze kterého jsou vyrobena. Proč je merino vlna tak oblíbená pro outdoorové oblečení? Má totiž jedinečné vlastnosti, kterými se liší jak od přírodní bavlny, tak od syntetických vláken používaných ve sportovním oblečení. Nejdůležitější z nich jsou její termoregulační vlastnosti, díky nimž se dobře chová v širokém spektru povětrnostních podmínek. V chladnějších dnech účinně chrání před rychlým prochladnutím organismu a v horkém počasí chrání před snadným přehřátím. Pánská trička z merino vlny schnou rychleji než tradiční bavlna, takže i když jsou vlhká, jsou dříve připravena k nošení. Merino vlna má také přirozené vlastnosti, které brání růstu bakterií, což znamená lepší ochranu před rychlou tvorbou zápachu. Tato funkce je skvělá pro delší túry a výlety. Merino vlna je také velmi příjemná na dotek. Její jemná vlákna poskytují velmi vysokou úroveň pohodlí po celou dobu používání.

Pánská merino trička - obchod 8a.cz

Nabízíme široký výběr triček z merino vlny od špičkových značek. Vyznačují se vysokou kvalitou materiálu a dokonalým zpracováním. Pánská trička Icebreaker nebo Smartwool jsou předními světovými výrobci merino outdoorového oblečení.