top

Vložky do obuvi

Vložky do bot jsou základním prvkem, který zajišťuje pohodlí nohou na delších trasách, a proto jsou tak důležité pro turistické a horské boty, ve kterých trávíme většinu dne aktivně.
Zobrazení Mřížka Seznam

27 výrobky

na stránce
 1. -35%
  Vložky do bot Hanwag Leather Footbed

  wish list

 2. -31%
  Vložky do bot SuperFeet Run Comfort Thin

  wish list

 3. -30%
  Vložka do bot SuperFeet Run Comfort Max

  wish list

 4. -35%
  Vložky do bot dámské SuperFeet Berry

  wish list

 5. -31%
  Vložky do bot SuperFeet Run Pain Relief

  wish list

 6. -30%
  Vložky do bot Zamberlan Thermo Comfort Fit

  wish list

 7. -20%
  Vložky do bot Hanwag Footbed Comfort Plus

  wish list

 8. -28%
  Vložky do bot Grangers G10 Memory+

  wish list

 9. -25%
  Vložky do bot Grangers G30 Stability

  wish list

 10. -25%
  Vložky do bot Grangers G20 Trek

  wish list

 11. -17%
  Ohřívače nohou Thermopad Toe Warmer

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

27 výrobky

na stránce
Vymazat

Vložky do turistické obuvi - konstrukce

Vložky do trekových a horských bot jsou nesmírně důležitou součástí vybavení. Modely od renomovaných výrobců jsou optimálně přizpůsobeny chodidlu, takže poskytují optimální oporu při dlouhých trasách. Vhodně tvarované vložky do turistické obuvi znamenají menší únavu nohou a větší pohodlí při každém kroku. Profesionální vložky do trekové obuvi se skládají z mnoha vrstev a materiálů s různými vlastnostmi. Panely tlumící nárazy pod patou pomáhají minimalizovat dopady dynamické chůze. Speciální profilování v zadní části zajišťuje větší stabilitu při každém kroku, a to i v náročném terénu. Vhodně zvolená vložka vám umožní maximálně využít možností, které trekingová obuv nabízí. Vložky jsou vyrobeny z profesionální pěny nebo speciálních gelových panelů. Pro tradicionalisty jsou nejlepší volbou kožené vložky.

Vložky do sportovní obuvi

Vložky používané ve sportovní obuvi jsou obvykle extrémně lehké modely, které se zaměřují na co nejúčinnější odvod vlhkosti. To má zásadní význam v obuvi, ve které vynakládáme maximální úsilí. Suché nohy poskytují velké pohodlí a umožňují soustředit se na cvičení. U vložek do běžeckých bot se kromě správné úrovně odvodu vlhkosti klade stejný důraz na tlumení, aby byl běh co nejpohodlnější. V našem obchodě 8a.cz nabízíme vysoce kvalitní vložky, které jsou ideální pro všechny boty určené pro horské aktivity i pro každodenní obuv, kde zaručují vysoký komfort.