top

Vložky do obuvi

Vložky do bot jsou základním prvkem, který zajišťuje pohodlí nohou na delších trasách, a proto jsou tak důležité pro turistické a horské boty, ve kterých trávíme většinu dne aktivně.
24
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

24 položek

na stránce
 1. -3%
  Vložky do bot SuperFeet Run Comfort Thin

  wish list

 2. -3%
  Vložka do bot SuperFeet Run Comfort Max

  wish list

 3. -3%
  Vložky do bot dámské SuperFeet Berry

  wish list

 4. -3%
  Vložky do bot SuperFeet Run Pain Relief

  wish list

 5. -10%
  Vložky do bot Hanwag Footbed Comfort Plus

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

24 položek

na stránce

Stélky do turistické obuvi - konstrukce

Stélky do trekingových a horských bot jsou nesmírně důležitou součástí vybavení. Modely od renomovaných výrobců jsou optimálně přizpůsobeny chodidlu, takže poskytují optimální oporu při dlouhých trasách. Vhodně tvarované vložky do turistické obuvi znamenají menší únavu nohou a větší pohodlí při každém kroku. Profesionální vložky do trekingové obuvi se skládají z mnoha vrstev a materiálů s různými vlastnostmi. Panely tlumící nárazy pod patou pomáhají minimalizovat dopady dynamické chůze. Speciální profilování v zadní části zajišťuje větší stabilitu při každém kroku, a to i v náročném terénu. Vhodně zvolená stélka vám umožní maximálně využít možností, které trekingová obuv nabízí. Vložky jsou vyrobeny z profesionální pěny nebo speciálních gelových panelů. Pro tradicionalisty jsou nejlepší volbou kožené stélky.

Vložky do sportovní obuvi

Vložky používané ve sportovní obuvi jsou obvykle extrémně lehké modely, které se zaměřují na co nejúčinnější odvod vlhkosti. To má u obuvi pro maximální námahu zásadní význam. Suché nohy poskytují velké pohodlí a umožňují soustředit se na cvičení. U vložek do běžeckých bot se kromě správné úrovně odvodu vlhkosti klade stejný důraz na tlumení, aby byl běh co nejpohodlnější. V našem obchodě 8a.cz nabízíme vysoce kvalitní vložky, které jsou ideální pro všechny boty určené pro horské aktivity i pro každodenní obuv, kde zaručují vysoký komfort.