top

Taktické / survivalové / bushcraftové brašny

Taktické brašny, brašny pro přežití a brašny pro bushcraft jsou modely, které se vyznačují vysokou odolností a maximální funkčností. Větší taktická brašna přes rameno pojme vybavení na krátkou noční cestu. Menší brašna na přežití nebo brašna na bushcraft je ideální na kratší výlety. V naší nabídce najdete široký výběr modelů od špičkových výrobců.
Zobrazení Mřížka Seznam

13 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

13 výrobky

Vymazat

Taktické brašny pro přežití a bushcraft znamenají maximální funkčnost

Mnoho lidí volí pro přepravu svého vybavení místo batohu vhodně připravenou tašku. Takové řešení umožňuje rychlý a přímý přístup k zařízení. Taktické brašny lze v zásadě rozdělit na dva hlavní typy - brašny s popruhem pro nošení na rameni a brašny upevněné u pasu. Taktická brašna přes rameno může být o něco větší, takže se skvěle hodí pro delší pobyt v terénu. Taktické pouzdro na opasek se skvěle hodí na kratší výlety. Ať už potřebujete kompaktní brašnu pro přežití, nebo objemnější brašnu pro bushcraft, mezi dostupnými taktickými modely jistě najdete ten správný.

Jaké jsou vlastnosti taktických brašen?

Stejně jako u taktické batohy, brašny pro přežití jsou navíc vyrobeny z materiálů odolných proti oděru, které zajišťují vysokou odolnost. Často se používá nylon a také ikonický materiál značky Cordura®. Vyrobeno z materiálu Cordura®, můžete si být jisti vysokou kvalitou a brašnou, která vydrží mnoho sezón. Brašny Bushcraft mají také výrazné barevné schéma. Široký výběr odstínů zelené, hnědé nebo šedé vám umožní dokonale jej sladit s barevným schématem vašeho taktické vybavení vytváří jednotnou sadu vybavení, dokonale přizpůsobenou prostředí, ve kterém budeme působit. Taktické brašny jsou také o maximálním komfortu používání a vysoké univerzálnosti. Obvykle jsou kromě hlavního prostoru vybaveny dalšími kapsami, které umožňují rychlý přístup k nejnutnějšímu vybavení. Na vnější straně jsou často kalhoty a všité popruhy, které umožňují připevnit další vybavení na vnější straně. Zde můžete snadno připevnit pouzdro na nůž nebo srolovanou bundu. Praktické jsou také otevřené kapsy na lahve, takže vodu budete mít vždy po ruce.

Survival a bushcraft brašny, které si můžete koupit v obchodě 8a.cz

Poskytujeme vysoce kvalitní taktické brašny špičkových značek, jako jsou Helikon-Tex nebo Tasmanian Tiger jsou skvělé na delší i kratší cesty. Lehká brašna pro přežití pojme základní vybavení potřebné pro přežití v divočině a zároveň umožňuje rychlý pohyb v terénu. Větší brašna na rameni je optimální volbou pro delší pobyt v lese. Umožní vám pohodlně přenášet veškeré vybavení potřebné pro přípravu přístřešku a delší pobyt mimo civilizaci.