top

Dámské mikiny bez kapuce

Dámské mikiny s kapucí jsou nezbytnou součástí horského, lyžařského i každodenního šatníku. Modely v našem obchodě mají různé izolační parametry a zajímavý design.
Zobrazení Mřížka Seznam

456 výrobky

Zobrazení Mřížka Seznam

456 výrobky

Vymazat

Dámské mikiny bez kapuce nabízejí vysoký komfort používání

Pěší turistika, procházky nebo lyžování? Pak si vyberte dámské mikiny bez kapuce. Tento oděv je další izolační vrstvou proti chladu. Pomáhá udržovat optimální teplotu v oblasti těla, aby čas strávený poznáváním horských stezek proběhl co nejpříjemněji. Absence kapuce také umožňuje, aby se model pohodlně vešel pod softshellovou nebo membránovou bundu. Nabízíme celou řadu mikin vhodných pro různé formy aktivit. Dámské mikiny bez kapuce jsou modely ideální pro objevování horských stezek, lyžování nebo odpočinek v přírodě. Jejich různorodé využití je výsledkem použití různých technologií a materiálů, které se postarají o vaše pohodlí během vašeho tréninku. Byly vyvinuty tak, aby skvěle fungovaly při vašem oblíbeném sportu.

Speciální design dámských mikin bez kapuce

Mikiny navržené speciálně pro ženy se vyznačují propracovaným designem, který dokonale odpovídá jejich vkusu. Četné vzory a barevné kombinace vám zaručí, že si vyberete ten správný model. Můžete si také vybrat mezi volnější a vypasovanější konstrukcí a modely se zipem po celé délce nebo bez něj. Tento designový prvek je nejen vizuální, ale také pomáhá snižovat pocit přehřátí. Rozepnutím zipu se snáze zbavíte nadměrně teplého vzduchu z okolí těla. Důležitou roli hraje také střih. Dámské mikiny bez kapuce byly zkonstruovány tak, aby dokonale ladily s ženskou postavou. Díky tomu zajišťují pohodlí a volnost pohybu. Má zásadní význam při mnoha aktivitách, jako je horská turistika, horolezectví nebo skitouring.

Sportovní mikiny bez kapuce - dámské modely jsou vysoce funkční

Důležitou roli v konstrukci mikin nepochybně hraje zvolený materiál. Střední vrstva určená pro použití při zvýšené námaze by měla zajistit prodyšnost. Proto návrháři tak často volí syntetické materiály. Dobře odvádějí vlhkost od pokožky. Tento proces hraje důležitou roli, když si chcete užít příjemné klima vedle svého těla. Kromě toho se mnoho modelů vzhledem k jejich outdoorovému použití vyznačuje také zvýšenou odolností. To je často způsobeno použitím nylonu, který se v této oblasti dobře osvědčuje, takže celá věc dlouho vydrží. Střední vrstvy určené pro použití během aktivity navíc znamenají maximální volnost pohybu. Umožní vám pohodlně používat trekingové nebo lyžařské hole. Dalším dobrým konstrukčním řešením jsou perforované panely v kritických oblastech mikin. Zajišťují zvýšenou ventilaci, která zpříjemní každou sportovní výzvu. Dámské mikiny bez kapuce jsou také lehké a sbalitelné. Vejdou se vám do malého turistického batohu a můžete si je obléknout, když se zhorší počasí.

Přírodní materiály v dámských mikinách bez kapuce

Chvíle odpočinku v přírodě? Bavlněná mikina bude dokonalým doplňkem. Je příjemná na dotek, aby zajistila vysokou úroveň pohodlí při používání. Nezpůsobuje nepříjemné oděrky ani podráždění pokožky. Bavlněný materiál navíc zajišťuje cirkulaci vzduchu, což snižuje riziko rychlého přehřátí. Některé mikiny jsou také vyrobeny z merino vlny. Poskytuje vhodnou termoregulaci, aby byl zajištěn vysoký tepelný komfort. Vlákno se od ostatních materiálů liší svými antibakteriálními vlastnostmi. Pomaleji absorbuje nepříjemné pachy, takže si můžete užívat svěžest modelu i mezi jednotlivými praními. Vlna merino se používá jak k výrobě městských mikin, tak mikin určených pro horskou turistiku. To podporuje všestranné využití modelu.