top

Batohy na notebook

Batohy na notebook jsou synonymem funkčnosti, kterou využijete ve městě i na cestách. Dokonale chrání váš počítač a umožňují jeho bezpečnou přepravu. Svůj notebook si můžete bez obav vzít kdykoli a kamkoli s sebou.
Zobrazení Mřížka Seznam

178 výrobky

na stránce
 1. -15%
  Městský batoh Gregory Rhune 22 - brick red

  wish list

 2. -10%
  Městský batoh Gregory Nano 18 - icon teal

  wish list

 3. -10%
  Městský batoh Gregory Nano 20 - blaze green

  wish list

 4. -10%
  Městský batoh Gregory Nano 18 - blaze green

  wish list

 5. -20%
  Pánský batoh The North Face Borealis - orange/black

  wish list

 6. -20%
  Městský batoh The North Face Rodey - thyme

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

178 výrobky

na stránce
Vymazat

Batohy na notebook do města a na cesty

Konstrukce tohoto typu jsou velmi univerzální, takže je využijete jak na denní bázi, tak během služební cesty. Výrobci jako Gregory, Osprey a Deuter vědí, že jejich batohy na notebooky musí být dostatečně odolné. Proto v těchto modelech najdete nejodolnější materiály ze skupiny polyamidů. To znamená, že se nemusíte obávat náhodného mechanického poškození a batoh můžete používat po několik dalších sezón. Zároveň je notebook lépe chráněn, protože batoh je pevnější. Batohy na notebook jsou ideální pro přenášení počítače do práce, na univerzitu nebo na obchodní schůzku. Větší a prostornější modely jsou také ideální na služební cesty, když cestujete za klientem letadlem nebo vlakem. Jejich univerzálnost je ideální pro různé situace, což ocení praktičtí lidé.

Chraňte své vybavení výběrem správného batohu na notebook

Prostor pro notebook v těchto batozích je obvykle vybaven speciální pěnou. Jejím úkolem je tlumit případné nárazy, které přirozeně vznikají při pohybu. Batohy na notebooky mají toto řešení i na spodní straně, takže jejich odložení na zem nebude představovat větší problém. Zároveň je prostor pro osobní počítač poměrně těsný a přizpůsobený velikosti notebooku. Díky tomu se během přepravy nepohybuje a je neustále chráněn před náhodným poškozením. Batoh na notebook se vyplatí vybírat tak, aby jeho přihrádka odpovídala rozměrům vašeho počítače. Výběr v obchodě 8a.cz je široký, takže si každý uživatel najde verzi pro sebe. Tyto konkrétní batohy mají často také úpravu DWR. Ta je umístěna na vnějším plášti a chrání materiál před rychlým promočením. Kapky vody budou volně stékat po batohu, takže počítač bude chráněn před vlhkostí. Některé modely se dodávají také s pláštěnkou, která se hodí, když se zhorší počasí.

Batohy s prostorem pro notebook jsou pohodlné, bezpečné a stabilní

Modely batohů na notebooky se vyznačují také propracovanými nosnými systémy. Jejich úkolem je poskytnout vám maximální pohodlí při používání, které oceníte při pohybu po městě i při cestování. Na zadní části je často speciální pěna, která tlumí hmotnost zařízení. Díky tomu batohy na notebook rovnoměrně rozkládají zátěž, takže se vyhnete nepohodlí. Velmi důležité je také udržet batoh na zádech stabilní. K tomuto účelu můžete použít bederní pás a hrudní pás, které se zapínají přezkou. Omezují libovolný pohyb batohu, který by mohl narušit dynamiku městského putování.

Batohy na notebook nabízejí účinné větrání

Stejně jako každý batoh, i batohy na notebook mají ventilační řešení. Jsou výsledkem použití speciálních tunelů v zadní části, které zajišťují cirkulaci vzduchu kolem pokožky. Tím se snižuje riziko přehřátí, což znamená větší pohodlí. Batohy na notebook jsou také vybaveny rychleschnoucí síťovinou v nosném systému. Najdete ji na zadní části a ramenních popruzích. Její vlastnosti odvádějí přebytečnou vlhkost, takže si můžete déle udržet příjemné suché klima kolem pokožky.