top

Dámská merino trička

Dámská merino trička jsou mezi milovníky aktivního životního stylu stále oblíbenější volbou. Jsou ideální na výlety i každodenní nošení.
Zobrazení Mřížka Seznam

93 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

93 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámská merino trička a jejich rostoucí obliba

Ještě před několika lety o merino vlně slyšel jen málokdo. Dnes je spodní prádlo a oblečení z merino vlny s každou další sezónou stále populárnější. Pro mnoho aktivních žen mohou být dámská merino trička lákavou alternativou ke sportovním tričkům ze syntetiky. To vše díky fantastickému materiálu, který je ideální pro středně intenzivní trénink. Ať už se vydáte na túru do hor, na kolo nebo jen na každodenní pochůzky - bez ohledu na to, kde tričko používáte, můžete očekávat vysokou úroveň pohodlí. Dámská trička z merino vlny jsou velmi příjemná na dotek, i když jsou mírně vlhká. Díky tomu jsou velmi univerzální a ideální do nejrůznějších povětrnostních podmínek. Materiál má také velmi dobré termoregulační vlastnosti, takže je tričko vhodné téměř pro každé roční období.

Dámská merino trička - vlna s výjimečnými vlastnostmi

Vlákna použitá v dámských merino tričkách jsou zodpovědná za vysokou úroveň pohodlí, kterou poskytují. Merino vlna má několik vlastností, díky nimž je vhodná pro outdoorové oblečení. Za prvé jsou její vlákna mnohem příjemnější k pokožce než klasická vlna. Díky tomu je výsledná tkanina měkčí na dotek. Za druhé, merino vlna má vynikající termoregulační vlastnosti. Když je chladno, výborně zabraňuje rychlému ochlazení těla, a když je horko, nepřehřívá se příliš rychle. Za třetí, díky přirozeným vlastnostem vlny absorbují dámská merino trička nepříjemné pachy mnohem pomaleji. Díky tomu zůstávají trička déle svěží, a to i během cvičení. Za čtvrté, merino vlna schne mnohem rychleji než bavlna, což jí dává oproti tomuto klasickému materiálu značnou výhodu.

Dámská merino trička pro jedinečný styl

Přední výrobci nabízejí mimořádně širokou škálu modelů z merino vlny. Přiléhavější dámské merino tričko v jednobarevném provedení je ideální jako první vrstva turistického oblečení. Při nošení pod mikinou nebo softshellovou bundou poskytují výjimečné pohodlí i v chladnějších dnech. Volné střihy se volí častěji pro teplejší část roku. Zaručují účinné větrání a skvělý vzhled. Mnoho modelů nabízí také fantastickou grafiku, která vás i ostatní inspiruje k akci.

Dámská trička z merino vlny od nejlepších značek si můžete zakoupit online na 8a.cz

Nabízíme široký výběr modelů od nejlepších výrobců merino oblečení. Značky Icebreaker, Smartwool a Sensor jsou symbolem vysoké kvality a moderního designu. Tito výrobci mají bohaté zkušenosti s výrobou oděvů ze 100% merino vlny a s její kombinací s umělými vlákny. Vždy, když materiál vyžaduje zvýšení pevnosti, používá se nylon. Polyester zase zlepšuje rychleschnoucí vlastnosti. Díky šikovnému propletení s přírodními vlněnými vlákny si tato dámská merino trička zachovávají všechny požadované vlastnosti.