top

Pánské běžecké čepice

Pánské běžecké čepice jsou nezbytným doplňkem pro všechny rychlé běžce. Nabízíme letní běžecké čepice s kšiltem a lehké modely pro chladnější část roku.
117
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 117

na stránce
 1. -18%
  Kšiltovka Ciele TRK Cap SC Views - doss

  wish list

 2. -18%
  Kšilt Ciele RPD Visor SC - shadowlava

  wish list

 3. -18%
  Kšilt Ciele RPD Visor SC - seawall

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 117

na stránce

Lehké pánské běžecké čepice

Tyto modely, které byly vyrobeny speciálně pro nejaktivnější muže, musí při intenzivním cvičení dokonale fungovat. Proto se pánské běžecké čepice výrazně liší od modelů pro turistiku nebo horská kola. Rozhodně je kladen větší důraz na maximální prodyšnost, která umožňuje efektivnější odvod vlhkosti od pokožky. Kromě toho byla věnována velká pozornost tomu, aby pánské běžecké čepice byly lehké a kompaktní. Díky tomu se snadno vejdou do malé kapsy v šortkách nebo běžeckém batohu a jsou připraveny na každé počasí. Kromě toho by běžecké čepice měly dobře padnout a být co nejpohodlnější, aby vás při běhu netlačily a čepice bezpečně držela na hlavě.

Pánské běžecké čepice na léto

V nejteplejších dnech roku je klíčové větrání a ochrana před ostrým sluncem. Pánské běžecké kšiltovky byly navrženy pro všechny bezmračné dny, kdy budete zdolávat kilometry tras v rychlém tempu. Velmi lehké materiály zajišťují prodyšnost a zároveň chrání před škodlivými slunečními paprsky. Pánské letní běžecké čepice se neobejdou bez kšiltu, který účinně chrání oči před ostrým sluncem. Umožní vám to lépe sledovat trasu.

Pánské zimní běžecké čepice

Pánské běžecké čepice na zimu jsou vyrobeny z technických materiálů. Obvykle se jedná o poměrně tenké modely, které dobře fungují při dynamickém běhu. Nabízejí vynikající kombinaci prodyšnosti a tepelných vlastností. Jsou optimální volbou pro trénink v zimě a také pro chladnější dny v přechodných ročních obdobích. Jejich mimořádně kompaktní velikost ve složeném stavu umožňuje sbalit čepici do kapsy bundy nebo běžeckého pásu, když se trochu oteplí.

Velký výběr běžeckých čepic z obchodu 8a.cz

Nabízíme široký výběr oblečení a doplňků od špičkových běžeckých značek, jako jsou Salomon, Dynafit, Buff, La Sportiva a The North Face. Pánské běžecké čepice, které jsou nepostradatelné jak při tréninku, tak při dynamických výletech po horských stezkách, zajistí, že vaše hlava bude optimálně chráněna jak před chladem v zimě, tak před přehřátím v létě.