top

Dámské fleecové mikiny

Dámské fleecové mikiny jsou nezbytnou součástí šatníku každé aktivní turistky, která si cení nejvyššího tepelného komfortu. Ochráníte se tak před nebezpečným chladem a postaráte se o správnou prodyšnost.
Zobrazení Mřížka Seznam

223 výrobky

na stránce
  1. -15%
    Fleece mikina dámská CMP Miss Jacket - deep lake

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

223 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské fleecové mikiny jsou univerzální volbou pro turistiku

Fleecové mikiny vstoupily do světa outdooru v 90. letech 20. století a vše nasvědčuje tomu, že s námi zůstanou i v dalších desetiletích. To je dáno jejich univerzálností, takže je můžete zařadit do svého šatníku a vzít si je na jakoukoli túru. Dámské fleecové mikiny se stejně dobře hodí na cestování s batohem, když je chladněji, na dny strávené na chatě nebo na lyžařském výletě. Některé modely jsou ideální i pro každodenní používání ve městě, kde si můžete užívat pohodlí, které tyto konstrukce poskytují. Fleecová mikina dámská je minimalistická a lehká. Nemá mnoho kapes a nezatíží vás jako mezivrstva horské výbavy. Vzhledem k vlastnostem modelů dostupných na 8a.cz můžete je nosit pod nepromokavou bundou, když je chladněji a je důležité udržet tělo v teple.

Náš obchod nabízí široký výběr modelů s různou hmotností. Od super lehkých konstrukcí až po těžké a extrémně teplé látky, které úspěšně nahradí vaši bundu.

Dámské fleecové mikiny nabízejí vysokou prodyšnost

Tyto konstrukce jsou vytvořeny převážně z polyesteru, který se dobře osvědčuje při turistických aktivitách. Jeho užitečnou vlastností je schopnost částečně zachovat přirozenou prodyšnost pokožky. To znamená, že fleecové mikiny ve vysoké míře odvádějí přebytečnou vlhkost, což usnadňuje udržení příjemného suchého klimatu. Tím se také sníží riziko přehřátí organismu, což nepochybně zvýší účinnost túry. I díky tomu jsou fleecové mikiny plnohodnotnou mezivrstvou turistického oblečení. Ta pak zachytí vlhkost ze spodního prádla a přenese ji do nepromokavé bundy. Odtud se její přebytek volně odpařuje, což funguje perfektně na každé túře.

Fleecová mikina dámská pro pohodlné zateplení

Když se vydáte na stezku v chladném dni, je důležité chránit se před prochladnutím. Fleecové mikiny jsou pro tuto roli ideální, takže v nich získáte potřebný tepelný komfort. Tyto konstrukce využívají vlastní tkaniny nebo známé technologie, jako je Polartec® Microfleece. Columbia má vlastní řešení Omni-Heat Thermal Reflective. Odráží teplo generované tělem a doplňuje tak tepelný komfort modelů z kategorie fleecové mikiny. Izolace v kombinaci s prodyšností zajistí, že si během treku udržíte vyváženou tepelnou rovnováhu těla. To má pozitivní vliv na ochranu proti přehřátí i prochladnutí.

Vysoký komfort dámských fleecových mikin

Při horské turistice je zásadní maximální volnost pohybu. Dámské fleecové mikiny to umožňují díky speciálně navrženému střihu. Jsou sešity tak, aby materiál nekladl žádný odpor. Díky tomu se můžete pohodlně pohybovat po stezce, používat trekingové hole nebo sáhnout do batohu. Je třeba dodat, že fleecové mikiny jsou velmi příjemné na dotek. To je cenná informace pro ženy, jejichž kůže je přece jen velmi citlivá. Díky tomu je riziko její podráždění nízké, což zvyšuje komfort chůze.

Prohlédněte si nabídku internetového outdoorového obchodu 8a.cz


V nabídce internetového obchodu 8a.cz najdete široký výběr dámských fleecových mikin od nejlepších výrobců na trhu. Portfolio značek, které tvoří giganti jako Arcteryx, Black Diamond, Columbia, The North Face nebo Patagonia, vám usnadní výběr ideálního modelu pro vás. V naší nabídce najdete modely přes hlavu, s krátkým zipem 1/2 a dámské fleecové mikiny na zip. Ty poslední budou dobře fungovat nejen jako mezivrstva, ale také jako funkční svrchní oděv v chladných a suchých dnech. Pokud hledáte něco pro muže, stojí za to podívat se na modely z kategorie pánských fleecových mikin.