top

Dámské návleky – ochrana na boty

Dámské ochranné boty jsou nezbytnou součástí výbavy při výpravách do hor v zimě i v přechodných ročních obdobích. Skvěle chrání boty i dolní část nohou před deštěm a sněhem.
Zobrazení Mřížka Seznam

26 výrobky

na stránce
 1. -5%
  Návleky na boty Kohla Alpine Pro - black/red orange

  wish list

 2. -29%
  Turistické návleky Trekmates Nevis GTX Gaiter

  wish list

 3. -33%
  Návleky Tatonka Gaiter 420 HD - olive

  wish list

 4. -33%
  Návleky Tatonka Gaiter 420 HD - black

  wish list

 5. -33%
  Návleky Tatonka Gaiter 420 HD - red

  wish list

 6. -15%
  Návleky Extremities Novagaiter GTX - black

  wish list

 7. -20%
  Chrániče Extremities Tay Ankle Gaiter GTX - black

  wish list

 8. -25%
  Návleky Black Diamond Cirque - black

  wish list

 9. -15%
  Návleky Black Diamond Alpine GTX - black

  wish list

 10. -49%
  Návleky Kohla Alpine Tour - caviar/quiet shade

  wish list

 11. -15%
  Návleky Black Diamond Talus - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

26 výrobky

na stránce
Vymazat

Nepromokavé návleky na boty - konstrukce

V naší nabídce snadno najdete chrániče proti dešti pro trekovou, horskou a běžeckou obuv. Různé střihy a materiály vám umožní vybrat si model, který bude odpovídat jak typu obuvi, tak typu vykonávané činnosti. Nepromokavé návleky na horské boty se vyrábějí v různých velikostech. Návleky se vyznačují různorodou konstrukcí, která závisí na jejich účelu. Nejvyšší modely jsou ideální pro vysokohorské lezení a dokonale chrání boty před vniknutím sněhu dovnitř. Špičkové modely často používají špičkovou membránu GORE-TEX®, která tvoří bariéru pro sníh a vodu a zároveň umožňuje únik přebytečné vlhkosti ven. Mírně nižší chrániče pro dámské trekové boty jsou ideální pro pěší turistiku. Jsou také dokonalou ochranou proti blátu. Nejnižší modely odvádějí skvělou práci s dámskou běžeckou obuví. Chrání nízké boty před vniknutím kamínků a větviček dovnitř při zdolávání horských cest a stezek.

Nepromokavé návleky na boty - obchod 8a.cz nabízí velký výběr modelů

Náš internetový obchod představuje nepromokavé návleky na horské boty nejlepších značek. Výrobci jako Salewa, Deuter nebo Black Diamond zaručují vysokou spolehlivost a odolnost. V nabídce jsou jak nepromokavé návleky na suchý zip, které se velmi rychle nasazují a sundávají, tak modely vybavené navíc zipem. Většina návleků je také vybavena háčky připevněnými ke tkaničkám, díky nimž se dokonale přizpůsobí obuvi. Tomu napomáhají také elastické panely a stahovací šňůrka na kotníku i na horním okraji návleků.