top

Dámské čelenky

Dámské čelenky jsou skvělým doplňkem technického oblečení, ať už se chystáte na běžecký trénink nebo horskou túru. Stará se o prodyšnost a poskytuje izolační vrstvu proti chladu.
Zobrazení Mřížka Seznam

249 výrobky

Zobrazení Mřížka Seznam

249 výrobky

Vymazat

Dámské čelenky poskytují pohodlí při aktivním trávení volného času

Čelenky mají několik funkcí. Jejich konstrukce podporuje účinný transport vlhkosti z pokožky. Zvýšené pocení v oblasti čela tak nezpůsobuje tolik potíží. Tento typ oděvu navíc pomáhá udržet vlasy mimo oči. Při běhu nebo pěší turistice na stezkách vám tak nebudou zakrývat zorné pole. Snadněji si tak všimnete vyčnívajícího kořene nebo jiného typu překážky. Dámské čelenky lze také použít jako vrstvu chránící hlavu a oblast uší před chladem. Díky tomu můžete zůstat v teple při lyžování na sjezdovce nebo při horské turistice. Čelenky skvěle poslouží i pod horolezeckou nebo cyklistickou přilbu. Návrháři modelů také dbají na to, aby byly příjemné pro pokožku. Díky tomu vám pohodlně sedí na hlavě a nedráždí ji.

Dámské čelenky - použité materiály

Konstrukce modelů je založena na různých typech materiálů. Návrháři používají syntetické i přírodní tkaniny, aby celek dobře působil v příslušných oblastech. Hojně používaným vláknem je vlna. Nachází se v čelenkách, jejichž hlavním úkolem je chránit před nízkými teplotami. Poskytuje dobrou izolaci proti chladu, takže se nemusíte vzdát své aktivity, protože cítíte chlad. Vlna je často vyztužena polyamidem, což má pozitivní vliv na její trvanlivost. Syntetické materiály se vyskytují především u čelenek určených pro letní aktivity. Sportovní čelenky vyrobené z polyesteru zajišťují prodyšnost, což je dáno také použitím pokročilých technologií. Ty jsou obzvláště patrné u běžeckých čelenek, kdy je aktivní odvod vlhkosti z pokožky tak důležitý. Používají se také v modelech pro skialpinismus a horskou turistiku. Dámské čelenky také často používají elastanová vlákna. Díky nim dobře sedí na hlavě. Pevně přiléhají k hlavě, aniž by při výstupu spadly.

Dámské čelenky - vynikající vizuální aspekty

Návrháři špičkových značek dostupných v našem obchodě věnují designu modelů dostupných v nabídce velkou pozornost. Na jedné straně naši zákazníci najdou klasické dámské čelenky v tlumených barvách. Tento typ povrchové úpravy umožňuje jejich snadnou kombinaci s různými styly. Máme také co nabídnout fanouškům barevných modelů. Díky mnoha vzorům a barvám jsou tyto dámské čelenky nepostradatelné. Budou zajímavým detailem pro vaše sportovní oblečení.