top

Skialpové bundy Marmot

Bundy Marmot® Skydiving jsou technické bundy, které lze použít v prašanu, na sjezdovkách nebo při náročných výstupech. Dobře větrané, lehké a prodyšné bundy Marmot pro parašutisty jsou zárukou nekompromisní ochrany před chladem a chladem.
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

na stránce
Vymazat

Skialpové bundy Marmot - vynikající kvalita a péče o životní prostředí

Americká značka Marmot je vysoce uznávaný a důvěryhodný mezi outdoorovými fanoušky a fanynkami po celém světě. Její oblečení se osvědčilo v těch nejnáročnějších a nejextrémnějších expedicích. Pokud tedy potřebujete bundu, která poskytuje nekompromisní ochranu, budou pro vás bundy skitur od společnosti Marmot vynikající volbou. Kromě maximalizace funkčnosti oděvů se výrobce zaměřuje také na ekologické hledisko. Mnoho modelů je vyrobeno z tkanin na bázi recyklovaných vláken. Vodoodpudivé impregnace DWR zase neobsahují extrémně škodlivé PFC (PFC-Free).

Moderní membránová řešení pro maximální pohodlí

Skialpové bundy Marmot jsou hardshellové konstrukce ušité z výjimečně lehkých, ale pevných látek. Vydrží i extrémní podmínky při seskocích padákem. Ochranu před ztrátou komfortu zajišťují pokročilé membrány od předního výrobce na trhu GORE-TEX® Ty jsou navrženy tak, aby vás zcela ochránily před promočením nebo prochladnutím. To vám umožní efektivní a pohodlný pohyb za všech podmínek. Membránová konstrukce musí rovněž zajišťovat vynikající prodyšnost Díky tomu nás bundy Marmot pro parašutismus chrání jak před přehřátím, tak před ochlazením těla. Modely jsou vybaveny mnoha užitečnými doplňky, které umožňují pohodlné bruslení. Za zvláštní pozornost stojí světlomety systému RECCO® všité do bund skitur. Zvyšují naši bezpečnost v případě laviny. Záchranné služby tuto technologii používají při prohledávání lavinového terénu (tato technologie však nikdy nenahradí lavinový detektor).

Podívejte se na bundy Marmot pro seskoky padákem v našem internetovém obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě nabízíme 8a.cz najdete širokou nabídku bund a lyžařské kalhoty Marmot Úspěšně tak vytvoříte mimořádně praktickou sadu oblečení, která vám při seskoku padákem zajistí maximální pohodlí. Výsadkové bundy Marmot zaručují špičkovou kvalitu zpracování. Modely jsou k dispozici v dámské i pánské verzi. Díky tomu si každý může najít něco, co dokonale vyhovuje jeho individuálním preferencím.