top

Zimní bundy Marmot

Zimní bundy Marmot® jsou univerzální modely se syntetickou a přírodní výplní v podobě prachového peří nejvyšší kvality. V zimě jsou neocenitelné. Ale poslouží vám i po zbytek roku v chladných dnech.
Zobrazení Mřížka Seznam

19 výrobky

na stránce
 1. -36%
  Péřová bunda Marmot Highlander Hoody - black

  wish list

 2. -40%
  Dámská bunda Marmot Hype Down Hoody - storm

  wish list

 3. -37%
  Bunda Marmot Oslo GORE-TEX Jacket - nori

  wish list

 4. -47%
  Bunda Marmot Warmcube Featherless Hoody - clear blue

  wish list

 5. -40%
  Péřová bunda Marmot Hype Down Hoody - black

  wish list

 6. -37%
  Dámská bunda Marmot Hype Down Hoody - black

  wish list

 7. -37%
  Dámská bunda Marmot Featherless Jacket - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

19 výrobky

na stránce
Vymazat

Zimní bundy značky Marmot - široká nabídka modelů

Blíží se zima a vy nemáte v šatníku teplou bundu? Je čas to změnit. Široká nabídka amerického výrobce Marmot vám umožní najít model na míru vašim potřebám a očekáváním. Zimní bundy značky Marmot jsou zárukou tepelného komfortu. Výrobce vytváří modely vhodné do města, na trekking a pro použití v extrémně nízkých teplotách díky technologii 3D WarmCube™. Značka se navíc zaměřuje na řešení šetrná k životnímu prostředí. Peří použité k výrobě bund pochází z humánních zdrojů, což potvrzuje certifikát RDS. Vodoodpudivá impregnace je provedena pomocí DWR bez obsahu PFC. To má mnohem menší dopad na životní prostředí. Posledním a neméně důležitým prvkem je použití recyklovaných materiálů. Díky tomu máte vliv na stav naší planety, kdo jiný než my, fanoušci outdooru, by se o ni měl starat nejvíce?

Syntetická a syntetická řešení pro největší mrazy

Zimní bundy značky Marmot jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších látek a surovin. Nabídka zahrnuje modely izolované přírodním prachovým peřím i syntetickými materiály. Jaké jsou mezi nimi rozdíly? Hmotnost. To je první věc, která vás napadne, protože prachové peří je extrémně lehké a ani ta nejlepší syntetická řešení s vysokou elasticitou se nemohou přiblížit hmotnosti prachové výplně. Péřovou bundu lze také snáze sbalit do batohu pro přepravu, protože se dá složit do kompaktních rozměrů. Stejně dobrou volbou pro zimní období jsou však i zimní bundy Marmot se syntetickou izolací. Proč? Syntetické izolace totiž nejsou na rozdíl od péřových tak citlivé na kontakt s vlhkostí. Bunda s péřovou výplní je v mokrém stavu prakticky nepoužitelná a v polních podmínkách ji nemusí být možné vysušit. Na druhou stranu syntetika při kontaktu s vlhkostí zcela neztrácí své izolační vlastnosti a její sušení je také rychlejší a účinnější. Ať už si vyberete jakoukoli izolaci, můžete si být jisti, že vám bunda této americké značky poskytne maximální tepelný komfort.

Zimní bundy z našeho internetového obchodu 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete mnoho modelů této známé a uznávané outdoorové značky. Klasické péřové bundy, dlouhé kabáty a syntetické bundy do extrémních teplot. To a mnoho dalšího najdete v portfoliu značky. Kolekce je plná pánských a dámské zimní bundy Marmot Každý si tak může snadno vybrat model, který splní jeho očekávání. Díky nejvyšší kvalitě zpracování bude vaše nová bunda dlouhodobým společníkem pro všechny vaše zimní aktivity.