top

Spacáky Marmot

Spací pytle Marmot jsou ideální volbou pro každou expedici. Hledáte pohodlný spací pytel na víkendový výlet? Potřebujete extra teplý spací pytel na horskou výpravu? Dokonalá ochrana před chladem v 8a.cz!
13
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

13 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

13 položek

na stránce

Spací pytle Marmot

Ať už se vydáte kamkoli, americký gigant ve výrobě turistického vybavení a oblečení vám nabídne model, který je šitý na míru vašim potřebám. Tato legendární značka je známým výrobcem spacích pytlů nejvyšší kvality pro náročné uživatele. Spací pytle Marmot nabízejí klidný spánek v každém ročním období, ať už při mírných letních teplotách, nebo při mrazivých zimních teplotách.

Syntetické a péřové spací pytle značky Marmot - široký výběr modelů

V nabídce tohoto výrobce najdete spací pytle se syntetickou i péřovou náplní. První z nich jsou vynikající do mokrých podmínek. Je to proto, že spací pytel mnohem rychleji vysychá, a i když je vlhký, má určité izolační vlastnosti. Jsou nejoblíbenější volbou pro přechodná období, kdy se povětrnostní podmínky mohou měnit z hodiny na hodinu. Jsou to také oblíbené spací pytle pro turistiku, kempování a stanování. Péřové spacáky Marmot jsou zase pokročilé modely připravené pro ty nejnáročnější uživatele. Peří se vyznačuje mimořádnou lehkostí a vynikajícími izolačními vlastnostmi. Jedná se o vynikající spací pytle pro chladnější část roku. Nejtlustší zimní spací pytle poskytují pohodlí i během silných mrazů a dokonale izolují od nízkých venkovních teplot. Výborně se osvědčují při náročných expedicích a trekingu. Díky možnosti velmi silného stlačení při přepravě nezabírají v batohu nebo tašce mnoho místa.

Pánské a dámské spací pytle Marmot v nabídce obchodu 8a.cz

V nabídce našeho obchodu jsou dámské i pánské spací pytle tohoto amerického výrobce. Díky správnému nastavení spacích pytlů na výšku poskytují výjimečný komfort při používání. Spolehlivé zipy použité ve spacích pytlích amerického výrobce zaručují hladké otevírání a zavírání spacího pytle, díky čemuž je pohodlný spánek vždy na dosah ruky. Spací pytle Marmot mají vynikající pověst díky jemným detailům a poutavému designu. Optimální volba pro výlety a expedice ve všech ročních obdobích.