top

Marmot Featherless

Marmot Featherless je nejnovější generace zateplených bund. Syntetická výplň 3M™ Thinsulate™ Featherless má tepelné vlastnosti přírodního prachového peří s pružností 700 cuin a je odolná proti vlhkosti.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Marmot Featherless - bundy s vlastnostmi přírodního peří

Oblečení Marmot Featherless je vynikající volbou pro ty, kteří hledají alternativu k bundám z přírodního peří. Všichni, kterým modely se syntetickou výplní dosud nenabízely dostatečné izolační parametry, si konečně budou moci dopřát maximální tepelný komfort. Společnost Marmot ve spolupráci se společností 3M™ vyvinula zcela nový typ syntetické výplně, která dokonale imituje přírodní prachové peří, ale je zbavena jeho největších nedostatků. Tak vznikly bundy Marmot Featherless, které jsou extrémně lehké a zároveň optimálně chrání před chladem. Tyto výjimečné modely byly vyvinuty s ohledem na proměnlivé povětrnostní podmínky, se kterými se na stezce setkáte. Ať už se setkáte s deštěm, sněhem nebo nárazovým větrem, oděvy jsou navrženy tak, aby fungovaly. Ať už čelíte dešti, sněhu nebo nárazovému větru, můžete si být jisti tepelným komfortem při nošení bund z této řady.

3M™ Thinsulate™ Featherless izolace

Tato inovativní náplň vznikla jako reakce na potřeby všech outdoorových nadšenců, jak začátečníků, tak i těch nejzkušenějších. Všichni oceňují hodnotu přírodního prachového peří - výjimečnou lehkost, stlačitelnost do malého rozměru a nejvyšší izolační parametry. Peří má jen jednu vážnou nevýhodu - je velmi citlivé na vlhkost. Když navlhne, rychle ztrácí své tepelné vlastnosti. Proto byly vytvořeny bundy Marmot Featherless, které dobře fungují i ve vlhku. Jejich výplň 3M™ Thinsulate™ Featherless má tepelné vlastnosti odpovídající kvalitnímu přírodnímu prachovému peří se stlačitelností 700 cuin. Jedná se o nejvyšší koeficient mezi všemi syntetickými izolacemi. Polyesterová vlákna, z nichž je vyroben, mají zároveň hydrofobní vlastnosti, tj. odpuzují vodu. Díky tomu si bunda zachovává značnou část svých tepelných vlastností, i když zmokne, a poskytuje tak uživatelům příjemné tepelné podmínky. Izolace použitá v bundách Marmot Featherless dokonale imituje peří za sucha, ale funguje i za mokra.

Další vlastnosti bund Marmot Featherless

Syntetická výplň 3M™ Thinsulate™ Featherless má mnoho dalších výhod. Za prvé, izolace je hypoalergenní a mohou ji používat i lidé alergičtí na přírodní prachové peří. Za druhé, její výrobní proces je certifikován BlueSign®. To znamená, že v každé fázi výroby jsou prováděna zlepšení, která minimalizují negativní dopad na životní prostředí tím, že šetří přírodní zdroje a energii. To je jeden z důvodů, proč je izolace vyrobena ze 75 % z recyklovaných materiálů. Toto řešení je ještě ekologičtější než přísně kontrolovaný přírodní puch. Za třetí, bundy Marmot Featherless se velmi snadno udržují v čistotě. Lze je prát podle doporučení výrobce, aniž byste se museli obávat snadného poškození izolace, jako je tomu u přírodního prachového peří.

Bundy bez peří značky Marmot - obchod 8a.cz široká škála modelů

Nezáleží na tom, jakou zimní bundu hledáte, máme pro vás ten správný model. Nabízíme širokou škálu dámských a pánských bund s moderní izolací 3M™ Thinsulate™ Featherless. Podle svých potřeb si můžete vybrat ten správný model. Ty nejlehčí jsou ideální jako tradiční péřový svetr a lze je použít i v přechodných ročních obdobích. Silnější bundy Marmot Featherless lze nosit jako svrchní vrstvu oblečení během zimních mrazů. Marmot Featherless je moderní alternativou tradičního peří.

Podívejte se také na další produkty Marmot:

Marmot Bundy Marmot Bundy Marmot GORE-TEX Softshellové bundy Marmot Kalhoty Marmot
Skialpové kalhoty Marmot Spacáky Marmot Rukavice Marmot Funkční spodní prádlo Marmot Čepice Marmot