top

Trekingové kalhoty Marmot

Trekingové kalhoty Marmot ® vám poskytnou optimální tepelný komfort a ochranu před povětrnostními vlivy za všech okolností a na všech místech. Funkční kalhoty nejvyšší kvality.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -24%
  Kalhoty Marmot Latitude Mountain Pant - black
  Kalhoty Marmot Latitude Mountain Pant - black
  včetně DPH 3389 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2749 Kč (+24%)
  Doporučená cena výrobce 4509 Kč (-24%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Trekkingové kalhoty pro sarančata partnerem pro všechny podmínky

Klíčem k pohodlnému zdolávání horských tras je výběr správného oblečení. Kalhoty jsou jedním z nejdůležitějších prvků našeho oblečení. Proč? Protože si nemůžeme dovolit omezovat náš pohyb. Zejména v technickém terénu, kde může mít každá chyba vážné následky. Trekingové kalhoty na marmošku jsou ideální volbou pro nejnáročnější turisty. Široký výběr modelů vám umožní dokonale přizpůsobit výrobek vašim potřebám a aktuálním podmínkám. Značka Marmot vytváří své oblečení udržitelným způsobem. Používá moderní materiály impregnované chemickými látkami, které neobsahují PFC, jež mají mimořádně negativní dopad na životní prostředí.

Jaký model si vybrat?

Trekingové kalhoty Marmot jsou nejvhodnější pro aktuální teploty. Pokud se chystáte na hory v létě, kdy je teplo a deště jsou sporadické, vyplatí se sáhnout po modelu z lehkých a rychleschnoucích materiálů. Poskytují vysokou úroveň prodyšnosti, takže pot, který se během cvičení vytvoří na pokožce, se může účinně odpařovat. Tento typ konstrukce oceníte i při kempování. Pokud tkanina zcela zmokne, okamžitě uschne a v případě potřeby můžete kalhoty vyprat. V chladnějších částech roku sáhněte po modelech ze softshellu. Trekingové kalhoty z nich vyrobené jsou odolnější a jejich hustá vazba umožňuje minimalizovat riziko prochladnutí v důsledku poryvů větru. Vrstva DWR účinně chrání tkaninu před rychlým nasáknutím při dešti nebo sněžení. Pokud chcete maximální ochranu, a to i před srážkami, jsou kalhoty s membránou jedinou rozumnou volbou!

Trekingové kalhoty Marmot v nabídce internetového obchodu 8a.cz

V našem obchodě najdete široký výběr modelů této renomované americké značky. Od lehkých letních modelů až po zimní výrobky vybavené pokročilými voděodolnými membránami. Ať už se rozhodnete jakkoli, sáhněte po kalhotách, které vám zajistí maximální pohodlí při horských aktivitách v různých podmínkách. Kolekce zahrnuje pánské a dámské trekové kalhoty Marmot