top

Nepromokavé bundy Marmot

Bunda do deště Marmot zaručuje ochranu před deštěm. Různorodá nabídka modelů zaručuje, že si každý najde něco pro sebe. Vyberte si z mnoha pokročilých produktů!
35
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

35 položek

na stránce
  1. -22%
    Bunda GORE-TEX Marmot Knife Edge Jacket - red

    wish list

  2. -10%
    Dámská bunda GORE-TEX Marmot Minimalist Jacket - blk

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

35 položek

na stránce

Marmot nepromokavé bundys - nekompromisní kvalita

Americká značka Marmot si v posledních desetiletích získal respekt turistů a horolezců za vytváření kvalitních výrobků. Vysoce kvalitní tkaniny v kombinaci s moderními technologickými řešeními jsou zárukou podpory při všech outdoorových aktivitách. Marmot Kbundy do deště nejsou výjimkou! Poskytují ochranu před nepřízní počasí. Díky vysoké nepromokavosti a prodyšnosti jste chráněni nejen před promočením, ale také před přehřátím! Výrobce se navíc zaměřuje na maximálně ekologická řešení. Látky potřebné k výrobě bund proto často pocházejí z recyklovaných zdrojů. Impregnace DWR, která je nezbytná pro správnou funkci membrány, je rovněž vyrobena s maximálním ohledem na životní prostředí. Neobsahuje extrémně škodlivé freony.

Jaký model si vybrat?

Bundy do deště značky Marmot jsou ideální volbou pro všechny turisty, od začátečníků až po ty nejpokročilejší. V kolekci značky však najdete mnoho modelů s velkým cenovým rozpětím. Jaký model si vybrat? Vše záleží na zamýšleném použití. Pokud patříte k lidem, kteří nechodí do vysokých hor a bundu budete používat hlavně při procházkách, vyplatí se sáhnout po řešení s vlastní membránou. To vám poskytne zvýšenou ochranu před deštěm. Díky méně pokročilé konstrukci jsou tyto modely cenově dostupné a pro většinu z nás dostačující. Pokud se však vydáváte do vyšších částí hor a nevyhýbáte se aktivitám, při kterých je počasí velmi nepříznivé, je nejlepší volbou bunda do deště Marmot vybavená membránou GORE-TEX®. Poskytuje dokonalou ochranu před větrem a deštěm a díky vysoké prodyšnosti si poradí i s extrémními podmínkami!

Marmotické boty v nabídce internetového obchodu 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete široký výběr modelů bund této americké značky. Od základních turistických produktů až po nejmodernější provedení vhodná pro horolezectví. Dobře zvolená bunda vás ochrání před nepřízní počasí a poskytne vám maximální pohodlí během srážek i aktivit. Kolekce zahrnuje pánské i dámské bundy do deště Marmot. Každý si tak najde něco pro sebe!