top

Péřové bundy Marmot

Péřové bundy MARMOT ® nabízejí vynikající izolační vlastnosti pro aktivní lidi, kteří si cení tepla, ochrany a odolnosti. Nabízejí řadu výrobků pro milovníky lyžování, hor a horolezectví, které jsou plněné přírodním nebo syntetickým prachovým peřím.
Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

na stránce
 1. -35%
  Dámská bunda Marmot Novus Hoody - black

  wish list

 2. -40%
  Bunda Marmot Novus Hoody - dark azure

  wish list

 3. -47%
  Bunda Marmot Warmcube Featherless Hoody - clear blue

  wish list

 4. -46%
  Bunda Marmot Alpha 60 Jacket - enamel blue

  wish list

 5. -31%
  Bunda Marmot WarmCube Novus Hoody - saxon blue

  wish list

 6. -35%
  Péřová bunda Marmot Hype Down Hoody - black

  wish list

 7. -35%
  Péřová bunda Marmot West Rib Parka - enamel blue

  wish list

 8. -35%
  Dámská bunda Marmot Hype Down Hoody - black

  wish list

 9. -43%
  Bunda Marmot Highlander Down Hoody - steel onyx

  wish list

 10. -37%
  Dámská bunda Marmot Featherless Jacket - black

  wish list

 11. -40%
  Péřová bunda Marmot Guides Down Hoody - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

na stránce
Vymazat

Marmot péřové bundy - výrobky nejvyšší kvality

Smarličí péřové bundy obohacené o izolaci jsou ideální nabídkou pro všechny, kterým nižší teploty nebrání v outdoorových aktivitách. Jsou navrženy z vysoce kvalitních materiálů, díky čemuž fantasticky obstojí i v poněkud náročnějších podmínkách. Péřová výplň zajišťuje, že tělo uživatele netrpí podchlazením. Kombinace technických izolačních vlastností s dokonale navrženým střihem, který neomezuje v pohybu, je jistým způsobem, jak si získat srdce zákazníků. Designéři značky to dobře vědí.

Spolehlivá ochrana proti mrazu

Přírodní prachové peří umístěné v komorách péřových bund Marmot představuje vynikající bariéru proti chladu. Dokonale totiž akumuluje ohřátý vzduch, což z něj dělá skvělou izolační vrstvu, která je navíc neuvěřitelně lehká. Přírodní prachové peří je v současnosti nejúčinnější náplní používanou v turistickém a horském oblečení. Proto se tak ochotně používá v modelech určených nejen do nejmrazivějších podmínek, ale i pro přechodná roční období. Péřové bundy Marmot jsou známé svým kvalitním zpracováním. Americký výrobce Marmot dbá nejen na co nejlepší výplň, ale i na další detaily - tenké, ale pevné vnější materiály, spolehlivé zipy, elastické panely a švy, které pomáhají bundě optimálně padnout uživateli. Všechny tyto prvky se promítají do bezkonkurenčního pohodlí.

Plný výběr péřových bund Marmot v obchodě 8a.cz

Puchové bundy z Marmot se vyznačují velkou rozmanitostí, díky níž si každý uživatel snadno najde ten nejvhodnější model. Pro nejsilnější mrazy byly připraveny velmi silné modely, které se optimálně osvědčují v horských podmínkách a chrání i před extrémně nízkými teplotami. Specializované modely jistítek poskytují potřebnou izolaci, když se téměř nehýbete. Tenčí modely jsou určeny pro mírně nízké teploty v horách. Nejlehčími modely jsou péřové svetry, které dobře poslouží jako jedna z hřejivých vrstev i ve veselejších zimních dnech. Dlouholeté zkušenosti společnosti Marmot umožňují připravit modely, které mají vynikající užitné vlastnosti, skvěle vypadají a jsou propracované do nejmenších detailů. Kolekce zahrnuje pánské i dámské péřové bundy Marmot. Tím je zajištěno, že si každý najde svůj model.