top

Funkční spodní prádlo Marmot

Termoprádlo Marmot ® je nabídkou pro všechny aktivní milovníky hor. Prodyšné spodní prádlo, které vás ochrání před přehřátím při běhu, lyžování nebo jízdě na kole. Rychle schne a udržuje optimální tělesnou teplotu.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

na stránce
Vymazat

Podprsenky z Marmot - tepelný komfort v horách

Americký výrobce Marmot se ve svých výrobcích zaměřuje na kombinaci maximální kvality a moderního designu. Nejinak je tomu v případě termoaktivního oblečení. Ten je vyroben z vysoce kvalitních syntetických materiálů s mnoha vlastnostmi, které jsou pro turisty žádoucí. Termoaktivní prádlo značky Marmot se proto dokonale hodí pro jakoukoli aktivitu v horách. Můžete ji úspěšně nosit při lyžování, skialpinismu nebo zimní turistice. Konstrukce propracovaná do nejmenšího detailu zajišťuje nejen tepelný komfort, ale také vás chrání před odřením a podrážděním. Dalším důležitým bodem je, že termoprádlo značky Marmot je vyráběno udržitelným způsobem. Není neobvyklé, že jsou ve složení přítomna syntetická vlákna získaná recyklací. Díky tomuto rozhodnutí se značce Marmot podařilo snížit uhlíkovou stopu během výrobního procesu. Použití recyklovaných vláken má navíc další dopad na životní prostředí. Snižuje se totiž potřeba primárních materiálů, které se vyrábějí z extrémně škodlivých fosilních paliv!

Proč je spodní prádlo tak důležité?

Především proto, že je v kontaktu s naší pokožkou. Termoprádlo značky Marmot je proto navrženo tak, aby nám poskytovalo vynikající prodyšnost. Musí také účinně absorbovat a odpařovat pot, který se na pokožce vytvoří během námahy. Díky těmto vlastnostem je pro nás snazší udržet optimální tělesnou teplotu a komfort suché pokožky. Použité materiály jsou také velmi měkké, což v kombinaci s plochou konstrukcí švů minimalizuje riziko odřenin a podráždění. Modely jsou rovněž opatřeny bakteriostatickou povrchovou úpravou. Tím se potlačuje množení bakterií způsobujících nepříjemný zápach. Termoaktivní oděvy tak vydrží déle svěží. V naší nabídce najdete pánské i dámské termoprádlo Marmot každý si tak může úspěšně doplnit první funkční vrstvu horské výstroje. Bez něj není možné pohodlně lyžovat ani chodit na túry! Kvalitní zpracování zajistí, že vám nová souprava bude sloužit po mnoho sezón.