top

Bundy GORE-TEX Marmot

Počasím si nemůžete být jisti, ale membráně s černým štítkem Gore můžete plně důvěřovat! Bunda Marmot® GORE-TEX je plně nepromokavá kolekce, která vás ochrání před přívalovými dešti na horské stezce nebo ve vánici, když v zimních podmínkách zdoláváte několikatisícové hory.
Zobrazení Mřížka Seznam

27 výrobky

na stránce
 1. -44%
  Bunda GORE-TEX Marmot Lightray Jacket - cairo

  wish list

 2. -40%
  Bunda GORE-TEX Marmot Alpinist Jacket - cairo

  wish list

 3. -37%
  Bunda Marmot Oslo GORE-TEX Jacket - nori

  wish list

 4. -30%
  Bunda GORE-TEX Marmot Minimalist Jacket - black

  wish list

 5. -38%
  Bunda GORE-TEX Marmot Alpinist Jacket - nori

  wish list

 6. -37%
  Bunda GORE-TEX Marmot Kessler Jacket - black

  wish list

 7. -40%
  Bunda 3v1 Marmot Bleeker Component - arctic navy

  wish list

 8. -40%
  Bunda GORE-TEX Marmot Lightray Jacket - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

27 výrobky

na stránce
Vymazat

Bundy Marmot GORE-TEX - dokonalá ochrana před mokrem

Máte rádi hory a trávíte v nich volný čas? Když už jste si naplánovali cestu, neodradí vás špatná předpověd počasí? Sáhnete jen po těch nejkvalitnějších produktech? Pak je bunda Marmot GORE-TEX pro vás tou správnou volbou! Široká nabídka modelů vám umožní vybrat si ten správný model pro váš účel. Marmot má ve svém portfoliu bundy pro turistiku, treking, lyžování a dokonce i horolezectví. Výběr výrobku od tohoto amerického výrobce vám navíc neposkytne pouze ochranu před povětrnostními vlivy. Můžete se také spolehnout na čisté svědomí. Proč? Protože společnost sahá po nejekologičtějších materiálech a výrobních postupech na světě. Tkaniny často pocházejí z recyklovaných zdrojů a impregnace se provádí bez škodlivých PFC!

Moderní membrána GORE-TEX v mnoha verzích

Bundy Marmot GORE-TEX používají vzhledem k různým účelům více typů membrán GORE-TEX®. Každý z nich je navržen tak, aby vás zcela ochránil před srážkami a větrem. Třetí klíčovou vlastností tohoto vyspělého oděvu je pohodlná prodyšnost. Jaký je tedy rozdíl mezi jednotlivými verzemi membrán? Především konstrukcí. Nejméně pokročilá řešení budou založena na dvouvrstvém laminátu a volném obložení. Naproti tomu nejmodernější bundy Marmot GORE-TEX jsou vyrobeny z třívrstvé verze membrány. Ten je extrémně odolný, lehký a stejně tak důležitý, lze jej sbalit do extrémně malého balení. Mezi nimi najdete relativně nové řešení označované jako dvouapůlvrstvé. V něm je klasická podšívka nahrazena speciálním potiskem, který má chránit membránu před poškozením. Membrány se také vyrábějí v mnoha verzích, od těch, které se zaměřují na minimální hmotnost a maximální prodyšnost, až po ty těžší v kombinaci s velmi odolnými tkaninami, které se nepoškodí ani při kontaktu s kamenem.

Bundy Marmot GORE-TEX v nabídce obchodu 8a.cz

Ať už jsou vaše potřeby jakékoli, máme pro vás bundu, kterou hledáte. Kolekce zahrnuje pánské i Ženské bundy GORE-TEX Marmot. Ať už si vyberete jakoukoli bundu, díky mikroporézní membráně vás 100% ochrání před srážkami a větrem. Výběr bundy GORE-TEX® od tohoto renomovaného amerického výrobce je skvělým rozhodnutím. Stane se vaším partnerem při všech outdoorových aktivitách po mnoho sezón. Jeho ekologická konstrukce je také výhodou!