top

Polské outdoorové značky

Polské outdoorové značky znamenají kvalitní vybavení a oblečení do hor a pro turistiku. Nejlepší polské horské značky jsou oceňovány i v zahraničí, kde úspěšně konkurují světovým výrobcům.
Zobrazení Mřížka Seznam

299 výrobky

na stránce
 1. -30%
  Balzám na rty Majesty Protective Lipstick

  wish list

 2. -10%
  Turistický spacák Pajak Core 400 (205 cm) - navy

  wish list

 3. -10%
  Péřový spacák Pajak Core 550 (165 cm) - navy

  wish list

 4. -10%
  Turistický spacák Pajak Core 550 (205 cm) - navy

  wish list

 5. -47%
  Skialpové hole Majesty Touring Carbon 3p Telescopic

  wish list

 6. -40%
  Skialpové lyže dámské Majesty Adventure GT W

  wish list

 7. -40%
  Skialpinistické lyže Majesty Adventure GT Ti

  wish list

 8. -20%
  Péřová vesta Pajak Shadow V-Neck - black

  wish list

 9. -10%
  Péřový spacák Pajak Radical 8Z (205 cm) - red

  wish list

 10. -10%
  Péřový spacák Pajak Radical 12Z (180 cm) - red/red

  wish list

 11. -10%
  Péřový spacák Pajak Core 950 (165 cm) - navy

  wish list

 12. -9%
  Péřový spacák Pajak Radical 8Z (180 cm) - red

  wish list

 13. -10%
  Péřový spacák Pajak Core 550 (180 cm) - navy

  wish list

 14. -10%
  Péřový spacák Pajak Core 400 (165 cm) - navy

  wish list

 15. -10%
  Péřový spacák Pajak Core 950 (180 cm) - navy

  wish list

 16. -10%
  Péřový spacák Pajak Core 400 (180 cm) - navy

  wish list

 17. -10%
  Péřový spacák Pajak Core 950 (205 cm) - navy

  wish list

 18. -15%
  Dešťová bunda Małachowski 3L Tourist - black

  wish list

 19. -15%
  Péřová vesta Małachowski ICON Tourist - black

  wish list

 20. -10%
  Dětská bunda Pajak Casper - blue

  wish list

 21. -35%
  Skialpové vázání Majesty R12
  Skialpové vázání Majesty R12
  10 646 Kč 16 379 Kč

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

299 výrobky

na stránce
Vymazat

Vyberte si polské outdoorové značky!

Dnes se stále více lidí přiklání k polským značkám a dává přednost jejich výrobkům před nabídkou zahraničních výrobců. Na jedné straně to jistě vychází ze snahy podpořit domácí trh. Na druhou stranu však přední polské značky nabízejí výrobky světové úrovně a často vítězí v přímém srovnání se zahraničními konkurenty. Vždyť nejoblíbenější polské značky jsou známé nejen v Polsku, ale i po celém světě, což si mnozí milovníci hor a outdooru neuvědomují. Jejich výrobky doprovázejí cestovatele, horolezce, himálajce a mnoho dalších nadšenců do přírody a turistiky. Jsou ideální jak pro víkendové výlety mimo město, tak pro výpravy na druhý konec světa, kde končí civilizace.

Polské outdoorové značky to je především kvalitní zpracování a osvědčené materiály. Díky výrobě v Polsku může být kontrola kvality výrobků velmi pečlivá. Veškeré potřebné korekce ve výrobním procesu lze provádět průběžně. Polské outdoorové firmy si také dokonale uvědomují potřeby turistického a horského trhu a přizpůsobují mu svou nabídku.

Polské outdoorové značky - spací pytle

Mezi polskými výrobci najdeme společnosti s velmi rozmanitým profilem. K nejznámějším na světě patří jistě značky vyrábějící spací pytle plněné přírodním prachovým peřím - Pajak a Malachowski Polské husí peří je z dobrého důvodu považováno za nejlepší na světě. Odrůdy husy chované v naší zemi poskytují extrémně lehké a dokonale pružné peří, které je optimální pro zimní spací pytle používané v nejchladnějších podmínkách světa. Polské spací pytle Pajak a Małachowski se osvědčily při vysokohorských a cirkumpolárních expedicích. Kromě toho se značka Pajak specializuje také na navrhování ultralehkých péřových bund a vest.

Outdoor oblečení polských značek

Značka Brubeck, která se specializuje na výrobu termoprádla, je mezi sportovci a turisty jistě dobře známá. Moderní tkací stroje umožňují výrobu moderních mikin, kamaší a triček pro sportovce, turisty i každodenní použití. Kombinace inovativních materiálových struktur a moderních vláken umožňuje zajistit optimální termoregulační vlastnosti v různých podmínkách. Brubeck je oblíbenou volbou po celý rok - v létě účinně odvádí vlhkost a je prodyšný a v zimě poskytuje účinnou izolaci proti chladu. Rukavice a čepice od Kanfor jsou v chladnějším období také velmi oblíbené. Jedná se o další polskou outdoorovou značku, jejíž vybavení je ideální pro zdolávání turistických výzev. Díky použití prvotřídních materiálů ze skupiny Polartec® mají jejich výrobky skvělou izolaci a jsou lehké. Mezi polskými společnostmi nemohly chybět ani ponožky. Značka Filmar Factory jsou spolehlivé sportovní, trekingové a horské ponožky. Jsou ideální pro pěší turistiku, běžecký trénink, cyklistiku a dlouhé výlety.

Nepotřebné v outdooru - nejlepší značky z Polska

Pro milovníky cestování s lehkými zavazadly a spaní v houpací síti připravila značka Lesovik kompletní nabídku. Nabídka zahrnuje nejen houpací sítě nejvyšší kvality, ale také veškeré potřebné příslušenství - systémy usnadňující zavěšení houpacích sítí, plachty chránící před větrem a deštěm nebo dokonale padnoucí moskytiéry, které zajistí pohodlný odpočinek za jakýchkoli podmínek. Na výpravách do neznáma budete potřebovat také správně připravené jídlo. Mrazem sušená jídla LyoFood jsou velmi oblíbená nejen v Polsku, ale i v zahraničí. Díky své nízké hmotnosti, malým rozměrům a vynikajícím chuťovým vlastnostem jsou oblíbenou volbou účastníků vysokohorských expedic a jachtařů. S ohledem na všechny milovníky outdooru a hor vznikla také značka Manaslu Outdoor Jedná se o kosmetiku pro aktivní lidi, která pomáhá chránit pokožku v nepříznivých podmínkách.

Polské sportovní značky

Polské outdoorové značky jsou také značky spojené se sportem. Milovníci skialpinismu jistě znají značku Majesty, která vyrábí skvělé lyže. Moderní konstrukce úspěšně konkurují nejznámějším výrobcům lyží. Pro horolezce zase vznikla Iura Extrémně jednoduché, ale přesto mimořádně funkční tréninkové hrazdy a úchytové desky si získaly srdce mnoha lezeckých nadšenců svým kvalitním zpracováním a univerzální formou.