top

LyoFood

LyoFood je polské lyofilizované jídlo, které oceňují slavní cestovatelé, horolezci, lezci a vodáci. Lehké a kompaktní lyofilizované jídlo z obchodu 8a.cz je perfektní volbou pro každou Vaši cestu.
23
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

23 položek

na stránce
  1. -18%
    Lyofilizované jídlo Lyofood Strogonow 370 g

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

23 položek

na stránce

LyoFood – lyofilizované potraviny jsou vysoce kvalitní

Všechny lyofilizované potraviny LyoFood jsou připravovány s maximální péčí. Této vysoké úrovně kvality bylo dosaženo zavedením příslušných výrobních norem. Dokonce i na úrovni výběru ingrediencí, z nichž se pokrm skládá, jsou tyto ingredience podrobně testovány. Značka je známá svými vlastními dodavateli základních surovin pro lyofilizovaná jídla. Díky tomu je jistý jejich původ. Ve společnosti LyoFood se lyofilizované potraviny nejprve připravují jako běžné jídlo a teprve poté procházejí procesem lyofilizace. To umožňuje dosáhnout dokonalé chuti i vzhledu. Mrazem sušené potraviny se nezmění v kaši, ale zachovají si svůj chutný tvar. V pokrmu můžete vidět zeleninu, kousky masa nebo těstoviny. Potraviny jsou laboratorně testovány jak po uvaření, tak po procesu lyofilizace, aby byla zajištěna vysoká kvalita konečného produktu. Díky této důkladné kontrole a vhodnému balení si lyofilizované potraviny zachovávají velmi dlouhou trvanlivost. Je ideální jako nouzové jídlo i pro několikaměsíční výpravy do nejvzdálenějších koutů světa.

Lyofilizované jídlo LyoFood – obchod 8a.cz - široký výběr příchutí

V našem obchodě nabízíme velký výběr lyofilizovaných pokrmů, které vám umožní sestavit pestrý jídelníček i během delších výprav. Snídaně, dezerty a obědy LyoFood - lyofilizované potraviny ukojí hlad během mnohatýdenních expedic i jednodenních výletů. Rozmanité chutě zahrnují maso, klasické těstoviny i vegetariánské pokrmy. Příprava lyofilizovaných pokrmů ke konzumaci je velmi jednoduchá a zabere jen několik okamžiků. Potřebujete jen trochu vroucí vody. Balení lyofilizovaných potravin jsou navržena tak, aby mohla sloužit i jako nádoba, ve které si můžete jídlo připravit a následně sníst.