top

Filmar Factory

Filmar Factory je polský výrobce ponožek nabízející široký výběr modelů. Série ponožek Expansive je jednoznačně nejoblíbenější kolekcí. Zahrnuje sportovní, trekingové modely, ale i ty pro každodenní nošení.
0
výrobky
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.

Expansive – trekové a turistické ponožky Filmar Factory

K výrobě ponožek se používá mnoho vláken. Mezi ně patří samozřejmě přírodní bavlna, merino vlna, Kevlar, bambusová vlákna, Coolmax®, Thermolite® nebo Lycra®. Optimální kombinace jejich vlastností umožňuje navrhovat modely úzce zaměřené na danou aktivitu. Mezi uživateli ponožek Filmar Factory jsou názory jednomyslné - je to dobrá kvalita za přijatelnou cenu. Řada turistických ponožek Expansive zahrnuje širokou škálu modelů.

Expansive – ponožky pro každého

Nejtenčí běžecké ponožky jsou ideálním řešením při maximální námaze a na léto. Moderní vlákna Coolmax® použitá v těchto modelech umožňují mimořádně účinný odvod vlhkosti. Existují také sportovní ponožky střední tloušťky, které jsou ideální pro intenzivní cvičení. O něco silnější jsou turistické ponožky a také velmi odolné trekingové ponožky. Výztuhy použité v oblasti špičky a paty zvyšují odolnost vybraných modelů. Ponožky Filmar Factory trekking často používají přírodní merino vlnu, která má velmi dobré tepelné vlastnosti a poskytuje pohodlí na delších trasách. Ponožky vyššího střihu se dobře hodí do těžší trekové obuvi a účinně chrání před snadným odřením. Vynikajícím doplňkem řady Expansive jsou ponožky na cesty i pro každodenní použití. Budete je rádi nosit do práce i na dovolenou. Většina modelů trekingových, běžeckých a turistických ponožek obsahuje elastická vlákna Lycra®. I díky jejich drobnému doplnění dokonale padnou na nohu, což zajišťuje potřebné pohodlí při celodenním nošení. Ponožky Filmar Factory v obchodě 8a.cz - velký výběr modelů pro každou aktivitu.

Filmar Factory – oblíbené kategorie

Ponožky Filmar Factory Trekingové ponožky Filmar Factory Běžecké ponožky Filmar Factory Turistické ponožky Filmar Factory Merino ponožky Filmar Factory