top

Brubeck

Značka Brubeck se specializuje na výrobu termoaktivního oblečení. Dobře ji znají jak sportovci, tak i turisté. Termoaktivní prádlo Brubeck jsou výrobky, které poskytují vysoký komfort při fyzické aktivitě i při každodenním nošení.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Termoaktivní oblečení Brubeck to je dokonalá rozmanitost

Značka Brubeck je lídrem mezi polskými výrobci termoaktivního oblečení. Působení na trhu od roku 2005 jí umožnilo získat zkušenosti potřebné k tomu, aby se stala výrobcem termoprádla nejvyšší světové kvality. Celý proces výroby probíhá v Polsku, díky čemuž má značka plnou kontrolu nad způsobem a kvalitou každého modelu. V současné době, kdy stále více firem zadává svou výrobu na Dálný východ, značka Brubeck může hrdě prohlašovat, že její výrobky jsou kompletně vyrobené v Evropě. Díky pořízení těch nejmodernějších strojů splňují, u nás vyráběné materiály a následně konfekce, ty nejpřísnější požadavky zákazníků z celého světa. Optimálně zvolené složení a struktura materiálů umožňuje vytvořit ty nejkvalitnější mikiny, legíny a trička, které se optimálně hodí pro jednotlivé pohybové aktivity.

Firma Brubeck má ve své nabídce oblečení z vlny merino, syntetických technických vláken a bavlny. Tak velký výběr materiálů znamená, že si mezi modely najde každý uživatel termoaktivní prádlo Brubeck ideální pro své potřeby. Trička na léto, teplé mikiny a legíny na zimu vyrobené z vlny nebo spodní prádlo se zónovou strukturou velmi dobře odvádějící vlhkost – to vše je velmi dobře propracované oblečení, které splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Důkazem toho je spolupráce s Polským horolezeckým svazem jako Oficiálním technickým partnerem Národní zimní expedice na K2, v průběhu které muselo oblečení odolávat nejextrémnějším klimatickým podmínkám.

Prádlo na léto

Navržené na léto tílka Brubeck charakterizuje rychlý odvod vlhkosti a velmi dobrá prodyšnost. Série připravené na vyšší teploty a zvýšenou fyzickou aktivitu mají často speciální panely z lehké síťoviny, výrazně zvyšující ventilaci. Díky tomu dokáže proudění vzduchu kolem těla efektivně odvádět ohřátý vzduch z pokožky. Letní oblečení a termoprádlo Brubeck se vyrábí nejčastěji z kvalitních syntetických vláken. Byly zvolené pro své vlastnosti související s vlhkostí. Neabsorbují vodu tolik jako přírodní bavlna, takže se vlhkost rychleji přenese do svrchních vrstev. Odtud se může rychle odpařit. Díky tomuto řešení je oblečení sušší i při intenzivní aktivitě.

Prádlo na zimu Brubeck

Vrstvený systém oblečení je nepostradatelný při jakékoli fyzické aktivitě. Obzvláště dobře se osvědčuje v zimě, kdy výběrem vhodných vrstev přizpůsobíte termiku venkovní teplotě. Základem každého kompletu oblečení je první vrstva, tedy spodní prádlo. Musí poskytovat dobrou izolaci a velmi vysokou prodyšnost. Rychlý odvod vlhkosti směrem ven umožní plnou spolupráci s ostatními vrstvami technického oblečení. Takové je zimní spodní prádlo značky. Trochu hrubší termoaktivní mikiny Brubeck, legíny a trička se výborně hodí do mrazivého počasí, protože poskytují uživatelům optimální podmínky v průběhu jejich aktivit. Ať už se chystáte na sjezdovky, lyžařské túry, běžky nebo jen na pěší výlet po zasněžených tratích, v nabídce polské značky určitě najdete vše, co bude odpovídat Vašim potřebám.

Merino vlna v oblečení Brubeck

Velmi oblíbené je také merino spodní prádlo. Tato vlna je extrémně jemná na dotek a má jedinečné vlastnosti. Poskytuje vysoký tepelný komfort, neškrábe jako běžná vlna a navíc má přirozené vlastnosti, které zabraňují snadnému absorbování nepříjemných pachů. Používá se zejména v zimním oblečení, ale s úspěchem se dá využít i v létě.

Termoaktivní spodní prádlo ideální pro různé aktivity

V nabídce polské značky Brubeck jsou modely navržené pro jakýkoliv druh aktivity. Velký význam má i vhodný střih spodního prádla, který musí zajistit přiměřenou volnost pohybu. U triček určených pro méně náročné aktivity, je často volnější. Naopak typická technická trička a termoaktivní punčochové kalhoty se vyznačují pevným přizpůsobením k postavě. Celé je navíc vysoce flexibilní, díky čemuž kopíruje každý pohyb. Bez ohledu na to, jaký sport provozujete, jistě pro něj najdete to pravé spodní prádlo Brubeck. Obchod 8a.pl nabízí široký výběr modelů na léto i na zimu, které mají výborné vlastnosti jak na velká vedra, tak i do těch největších mrazů.