top

Manaslu Outdoor

Manaslu Outdoor nabízí sportovní a horskou kosmetiku, která vyživuje pokožku a ochrání ji před škodlivými vlivy slunečního záření. Je ideální volbou pro jakoukoli fyzickou aktivitu.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Manaslu Outdoor je značka s posláním

Při outdoorových aktivitách je naše pokožka vystavena mnoha nepříznivým faktorům. Od extrémních teplot, přes silný vítr, znečištění ovzduší až po škodlivé sluneční záření. Proto vyžaduje speciální ochranu, kterou poskytuje kosmetika Manaslu Outdoor. Značka vznikla z touhy poskytnout všem aktivním lidem odpovídající ochranu pokožky při jejich aktivitách. Všechny výrobky tohoto výrobce jsou vytvářeny s ohledem na plnou funkčnost při námaze. Kosmetika na bázi přírodních složek je ideální pro fyzickou aktivitu. Díky správné struktuře a dalším vlastnostem krémů se rychle vstřebávají a nestékají s potem, jako je tomu u většiny tradičních kosmetických přípravků. Jejich použití je velmi pohodlné, ať už jsme na víkendovém výletě v polských horách, nebo na několikatýdenní expedici na druhém konci světa.

Manaslu Outdoor krémy na hory

Při extrémních expedicích i při nenáročných jednodenních výletech do vyšších hor je pokožka vystavena mnoha nepříznivým faktorům. Za prvé, množství škodlivého slunečního UV záření se s rostoucí nadmořskou výškou výrazně zvyšuje. V nižších výškách je velká část zachycena silnou vrstvou atmosféry. Čím výše se pohybujeme, tím je tenčí. To vyvolává potřebu dodatečné ochrany kůže před škodlivým zářením. Zde se hodí krémy Manaslu Outdoor. Vysoká ochrana proti UV záření 50 UPF je skvělá pro slunečné dny. Za druhé, ve vyšších nadmořských výškách a také v chladných dnech může být vzduch velmi suchý. V kombinaci se silným větrem to způsobí rychlé vysychání kůže na nechráněných místech. Díky vyživujícím vlastnostem kosmetiky Manaslu Outdoor ji bude možné řádně hydratovat a vyživovat, což účinně působí proti vysušování.

Manaslu Outdoor kosmetika pro každodenní život

I ti největší milovníci hor musí některé dny v roce strávit ve městě. Většina z nás tam samozřejmě tráví mnohem více času, pokud možno organizuje svůj trénink a připravuje se na další expedici. I v městském prostředí je naše pokožka vystavena mnoha nepříznivým faktorům. Přestože škodlivé sluneční záření představuje o něco menší problém než na horách, je třeba pokožku před ním chránit. Kromě toho je městské ovzduší mnohem více znečištěné, což má samozřejmě také nepříznivý vliv na stav pokožky. Speciální složení sportovních krémů Manaslu Outdoor poskytuje dostatečnou ochranu proti škodlivým faktorům a vyživuje pokožku.

Kosmetiku na hory a kosmetiku pro aktivní lidi nakoupíte online!

V našem obchodě 8a.cz nabízíme široký výběr kosmetiky polské značky Manaslu Outdoor. Díky nim poskytnete své pokožce ochranu a výživu jak během výletů a outdoorových aktivit, tak i v každodenním životě. Vhodně zvolená kosmetika bude perfektní jak ve vysokých horách, na výletě v tropech, při vodních aktivitách, ale i ve městě při každodenních povinnostech.

Vynikající výkonnost Manaslu Outdoor potvrzují četní ambasadoři značky Manaslu Outdoor. Patří mezi ně himálajští horolezci Artur Małek a Ryszard Pawłowski. Optimálně zvolené krémy se osvědčují i v nejextrémnějších podmínkách ve vysokých horách, kde je nezbytná dobrá ochrana pokožky před silným slunečním zářením a silným mrazem. Kosmetika, která se osvědčí v takových podmínkách, bude účinná i při dalších horských výzvách. Horská běžkyně Natalia Tomasiak patří k těm, kteří oceňují vlastnosti krémů Manaslu Outdoor. Správná ochrana pokožky je nezbytná při závodech v běhu ve vyšších nadmořských výškách, ale zejména při dlouhých hodinách strávených tréninkem. Správné složení krémů zajišťuje, že nepřekážejí maximálnímu úsilí a zaručují odpovídající komfort i při vyšších teplotách. Ochranu pokožky během mrazivých dnů jistě ocení snowboardistka Paulina Ligocka. Mezi velvyslanci je také zástupce letních sportů. Janek Lisewski je zkušený kitesurfař a windsurfař, kterému výrobky Manaslu Outdoor pomáhají chránit pokožku na vodě.