top

Iura

Iura nabízí lezecké doplňky a vybavení, které usnadní každodenní trénink a bude se skvěle hodit na letní výlety na skály. Prohlédněte si kompaktní posilovací desky - tréninkové hrazdy a praktické tašky na lezecké boty.
1
produkt
Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce
  1. -25%
    Chyt Iura Warm Up Mini
    Chyt Iura Warm Up Mini
    254 Kč 339 Kč

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce

Iura je spolehlivé příslušenství pro lezce

Značka Iura si dala za cíl poskytnout všem horolezeckým nadšencům praktické doplňky, které jim zajistí maximální pohodlí při výletech na skály i každodenním tréninku. Výrobce má propracovanou nabídku, která se skládá z malého počtu modelů. To umožňuje zachovat dokonalou ergonomii každého z nich a také snáze zaručit nejvyšší kvalitu zpracování.

Iura si získala popularitu svým prvním produktem - pytlíkem na lezečky. Zdánlivě bezvýznamný doplněk výbavy každého lezce se ukázal být hitem. Umožňuje vám snadno si vzít lezecké boty s sebou bez ohledu na délku nástupu pod lezecké terény. Skvěle se hodí i na přenášení lezecké obuvi v tašce nebo batohu. Pytlík lze použít i jako startovací podložku, takže si lezečky neušpiníte a zachováte si maximální přilnavost od začátku. Dalším oblíbeným produktem značky Iura jsou bezpochyby kompaktní posilovací desky. Tyto tréninkové a zahřívací desky jsou vyrobeny ze dřeva a jsou vhodné pro začátečníky i zkušené lezce. Díky velmi snadné instalaci s nimi můžete cvičit na cestách i doma.