top

Pajak

Pajak je polská značka, která se specializuje na výrobky plněné přírodním prachovým peřím. Zateplené péřové bundy, ultralehké spacáky s přírodním husím peřím - to vše najdete na 8a.cz.
Zobrazení Mřížka Seznam

72 výrobky

 1. -11%
  Čepice Pajak Beanie - tan

  wish list

 2. -12%
  Perovy spacák Pajak Radical 4Z (165 cm) - red

  wish list

 3. -13%
  Péřová vesta Pajak Shadow V-Neck - black

  wish list

 4. -13%
  Perovy spacák Pajak Radical 4Z (205 cm) - red

  wish list

 5. -10%
  Dětská bunda Pajak Casper - blue

  wish list

 6. -10%
  Dětská bunda Pajak Casper - navy

  wish list

 7. -13%
  Péřové kalhoty Pajak Co_Lab Pants - black

  wish list

 8. -10%
  Péřová bunda Pajak Co_Lab Jacket - black

  wish list

 9. -12%
  Skialpový batoh Pajak Extreme 26 - black

  wish list

 10. -11%
  Čepice Pajak Beanie - black

  wish list

 11. -12%
  Péřová bunda Pajak Eskimo - gold

  wish list

 12. -13%
  Péřový spacák Pajak Radical ULX - gold

  wish list

 13. -12%
  Péřový spacák Pajak Radical ULZ - gold

  wish list

 14. -13%
  Péřové kraťasy Pajak Ghost Shorts - black

  wish list

 15. -9%
  Trekingový batoh Pajak XC3 - silver

  wish list

 16. -12%
  Puchové boty Pajak Boots - black

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

72 výrobky

Vymazat

Pajak to je zaručená kvalita

Pajak je polská značka uznávaná i v zahraničí. Společnost zdokonalila navrhování a výrobu péřového turistického vybavení a oblečení. Proslavila se ultralehkým spacákem, ale i bundami a péřovými vestami. Sídlí v Bielsku-Biała a její rodinný charakter znamená, že všechny výrobky jsou připravovány s největší pozorností k nejmenším detailům. Od prvního návrhu až po finální výrobek - zaměstnanci Pajak vkládají celé své srdce do vývoje těch nejlepších výrobků, které budou fungovat i v těch nejtěžších podmínkách. Důležité jsou také materiály použité při výrobě. Ultralehké vnější materiály a husí prachové peří té nejvyšší kvality zajišťují výjimečné tepelné vlastnosti a extrémně malou velikost balení. Díky tomu jsou produkty Pajak velmi oblíbené mezi zkušenými milovníky hor, kteří hledají vybavení na nejvyšší světové úrovni.

Přírodní prachové peří ve výrobcích Pajak

Přírodní husí prachové peří je nejúčinnějším izolantem používaným v horských a turistických spacích pytlích. Jeho unikátní strukturu se ještě žádné syntetické izolaci nepodařilo okopírovat. To je důvod, proč se přírodní prachové peří používá v nejpokročilejších horských, trekingových a expedičních spacích pytlích. Peří vděčí za své tepelné vlastnosti své jedinečné struktuře. Dokonale zadržuje vzduch ve své lehké struktuře, kterou tělo snadno zahřeje. To vytváří účinně izolační zónu od chladu, která snižuje tepelné ztráty a umožňuje spát nebo fungovat při velmi nízkých teplotách.

Přírodní prachové peří používané značkou Pajak má ještě jednu důležitou vlastnost. Dá se velmi snadno stlačit. Nacpáním spacáku do přepravního obalu se z peří vytlačí vzduch, aby se vše dalo sbalit do co nejmenších rozměrů. Díky tomu se spacáky a péřové oblečení snadno vejdou do batohu a vyznačují se nízkou hmotností. Po vyjmutí spacího pytle z obalu získá spacák svůj původní tvar, a to díky tomu, že přírodní prachové peří je velmi elastické. Čím je prachové peří kvalitnější, tím je pružnější. Značka Pajak vyrábí své spací pytle z toho nejlepšího dostupného husího prachového peří, které má výjimečné tepelné vlastnosti. Je optimální volbou pro ty, kteří hledají vysoce izolační a lehké spací pytle a oblečení.

Péřové spací pytle Pajak poskytují vynikající izolaci

Nabídka polské značky zahrnuje celou řadu péřových spacích pytlů, které budou velmi dobře fungovat v různých podmínkách. Minimalistické horské spacáky jsou nejtenčí ze všech a jsou určené do mírně vyšších teplot. Díky použití prachového peří jsou po sbalení neuvěřitelně malé, téměř se vejdou do kapsy. Je to vynikající volba pro vysokohorské túry, když v letní sezóně cestujeme s minimálními zavazadly. Tyto modely Vám také dobře poslouží, pokud plánujete trávit noc na horské chatě. Hrubší spací pytle Pajak jsou navrženy s ohledem na přechodná období a na zimu. Péřové modely jsou výbornou volbou pro vysokohorské expedice, kdy je potřeba se chránit před extrémně nízkými teplotami. Spací pytle Pajak se mohou lišit i vnitřní konstrukcí. V závislosti na předpokládaném způsobu použití se mění uspořádání komor, které mají za úkol omezit pohyb peří uvnitř. Nejteplejší modely používají taková řešení, aby minimalizovaly únik tepla ven.

Péřové oblečení polské značky

Přestože jsou péřové spacáky hlavní kostrou celé kolekce Pajak, v její nabídce nechybí ani péřové oblečení. Ultralehké bundy nebo péřové vesty jsou výbornou volbou jak do zimních mrazů, tak do přechodných období. Extrémně nízká hmotnost péřového oblečení z něj dělá perfektní volbu pro všechny expedice a cesty, při kterých musíme výrazně snížit váhu našich zavazadel. V nabídce značky nechybí ani doplňky jako péřové rukavice nebo zateplené boty, perfektní do mrazivých podmínek ve stanu. Značka Pajak myslela i na všechny milovníky spaní v houpacích sítích. Ultralehké péřové polstrování na houpací síť Vám umožní pohodlné spaní i při mírně nižších teplotách. Každý model se vyznačuje perfektní povrchovou úpravou a dokonalým stylem. Jedná se o špičkové horské a turistické vybavení, které si vybírají ti nejzkušenější milovníci hor. Výrobky Pajak nabízené v obchodě 8a.pl Vás v náročných podmínkách určitě nezklamou.

Pajak – oblíbené kategorie

Spací pytle Pajak Rukavice Pajak Palčáky Pajak Pánské bundy Pajak Pánské vesty
Dámské bundy Pajak Dámské vesty Pajak