top

Kanfor

Kanfor je polský výrobce spolehlivých čepic a šál, které vás zahřejí i v těch chladnějších dnech. V nabídce jsou pohodlné fleecové rukavice, kukly a kšiltovky, šály a mnoho dalšího.
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

 1. -23%
  Rukavice Kanfor Furio Screen - black

  wish list

 2. -23%
  Rukavice Kanfor Fit Screen - black

  wish list

 3. -24%
  Čepice Kanfor Wort - black

  wish list

 4. -23%
  Čepice Kanfor Acon - black

  wish list

 5. -23%
  Kukla Kanfor Tarn - black

  wish list

 6. -24%
  Čepice Kanfor Crash - black

  wish list

 7. -24%
  Rukavice Kanfor Fit - black

  wish list

 8. -24%
  Čepice Kanfor Salo - black

  wish list

 9. -24%
  Nákrčník Kanfor Cone - black

  wish list

 10. -23%
  Nákrčník Kanfor York

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

Vymazat

Kanfor je polský výrobce spolehlivých čepic a šál, které vás zahřejí v chladnějších podzimních dnech i v zimě. Často používané vysoce kvalitní materiály Polartec® jsou zárukou velmi dobrých tepelných vlastností. Nabídka zahrnuje pohodlné fleecové rukavice, kukly a čepice, šály a mnoho dalšího. Nejširší skupinou výrobků jsou rukavice Kanfor. Patří mezi ně trekingové a turistické rukavice, běžecké rukavice a rukavice pro každodenní použití.

Malé vybavení Kanfor může mít velký význam

Drobné doplňky technického oblečení jsou při kompletaci expedičního vybavení často přehlíženy, ale právě ony rozhodují o komfortu pohybu v nižších teplotách. Při zvažování jejich výběru se vyplatí zvolit osvědčená řešení. Náš obchod nabízí výrobky Kanfor a umožňuje vám zásobit se rukavicemi a čepicemi přizpůsobenými požadavkům turistů a milovníků hor.

Kanfor – dobrá kvalita za přijatelnou cenu

Značka používá ve svých výrobcích materiály nejvyšší kvality, aby zajistila maximální výkon. Mnoho z nich je založeno na pleteninách značky Polartec®. Fleecové tkaniny mají nejvyšší světovou kvalitu. Vyznačují se velmi nízkou hmotností a zároveň poskytují fantastickou úroveň tepelné izolace, která je nezbytná v chladnější části roku. Tyto materiály jsou velmi příjemné na dotek a poskytují vysoký komfort při nošení. Především se používají v technickém oblečení pro své rychleschnoucí vlastnosti a vysokou prodyšnost. Dobře spolupracují s dalšími technickými materiály v systému vrstveného oblečení. Materiál Polartec® Power Stretch® Pro, který se používá na čepicích a rukavicích, je také velmi pružný, takže dokonale přilne k ruce nebo hlavě. Tradiční materiál Polartec® Classic 100 a 200 se často používá na výrobu šál a čepic, které jsou obzvláště příjemné na dotek. Materiál Polartec® Thermal Pro je vždy ideální, když je potřeba dodatečná ochrana proti chladu. Kromě toho se v šálách, čepicích a rukavicích Kanfor často používají materiály chránící před větrem, jako je Pontetorto No-Wind Pro nebo Softshell Climazone. Pokud hledáte kvalitní oděvní doplňky Kanfor, obchod 8a.cz nabízí široký výběr modelů.